Sevgilimin yakın kız arkadaşı, boş yere mi kıskançlık yapıyorum acaba?

lloizz123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2018
185
45
Merhaba, belki size çocukça ve saçma gelebilir fakat anlatıyorum. Sevgilim ve ben 18 yaşındayız YKS sınavına hazırlanıyoruz bu yüzden sık sık konuşmama ve buluşmama kararı aldık. ayda 3 kez buluşacağız bazende telefonda konuşuyoruz, buraya kadar bir sıkıntı yok ikimiz içinde böylesi iyi dersleri engellememek için vs. fakat benim kıskanç bir yapım var ikimizde farklı dershanelere gidiyoruz sevgilimin yakın bir kız arkadaşı var aynı dershanede olduklarından dolayı sürekli beraberler öğle aralarında hep beraber yemeğe çıkıyorlar falan. kızın sevgilisi varmış ama bilemiyorum, kız dün tarot kartlarıyla fal bakıyormuş dershanede sevgilimede bakmış iki kere ikisinde de bir kız yüzünden ayrılacağımızı söylemiş. ne yapmalıyım ki? belkide ben boş yere kıskançlık yapıyorumdur bilmiyorum...

Yks'ye girecekmişsin diye söylüyorum, 'yks sınavı' anlatım bozukluğu oluyor bilesin. 😂 yaşınız daha küçük, baktin anlaşamıyorsun sana ters geliyor yoluna bakarsın, şu an anın tadını çıkar.

Merhaba, belki size çocukça ve saçma gelebilir fakat anlatıyorum. Sevgilim ve ben 18 yaşındayız YKS sınavına hazırlanıyoruz bu yüzden sık sık konuşmama ve buluşmama kararı aldık. ayda 3 kez buluşacağız bazende telefonda konuşuyoruz, buraya kadar bir sıkıntı yok ikimiz içinde böylesi iyi dersleri engellememek için vs. fakat benim kıskanç bir yapım var ikimizde farklı dershanelere gidiyoruz sevgilimin yakın bir kız arkadaşı var aynı dershanede olduklarından dolayı sürekli beraberler öğle aralarında hep beraber yemeğe çıkıyorlar falan. kızın sevgilisi varmış ama bilemiyorum, kız dün tarot kartlarıyla fal bakıyormuş dershanede sevgilimede bakmış iki kere ikisinde de bir kız yüzünden ayrılacağımızı söylemiş. ne yapmalıyım ki? belkide ben boş yere kıskançlık yapıyorumdur bilmiyorum...
Sınavında başarılar istediğin yere gelmeni diliyorum... İlerde genç güzel bir kadın olduğunda... Bu erkek arkadaşın yakın kız arkadaşı kızın yakın erkek arkadaşı muhabbetleri sana çok saçma gelecek... Hatta şimdiki sevgilin bile. Bence ona yoracağın kafanla 2 soru fazladan çöz 🙏

Evet saçma ve çocukça davranıyorsunuz. Nerden tutsak elde kalıyor ama yaşınızın küçüklüğüne veriyorum bu durumu. Arkadaşıyla kadın olsun erkek olsun farketmez yemek yemesi kadar doğal bir şey yok. Dahası aynı dershanedeler.

Sevgili güzel,genç kardeşim.Kimse senden ve senin geleceğinden önemli olamaz.Şuraya bunları yazmak için harcadığın zaman bile çok fazla iken birde buna kafa yoruyorsun.
Gerçekten hayat uzun bir yolculuk bu yüzden ilerleyen zamanlarda hayatı paylaşma isteği çok normal.
Ancak yolun çok başlarında içindeki tüm sevgini kendini sevmek,tanımak için kullanman gerek.
Ve zamanını, enerjini kendine harcaman gerek.
İnsan önce geleceğini sadece kendisinin varolabileceği şekilde kurmalı.Zaten ayakta durduğun bir yaşamın içine istediğin kişiyi alabilir,zamanın içerisinde ne kimsenin gelişinden nede gidişinden etkilenmezsin.
Evet uzun yazdım.Belki senin sorun daha basitti ama sen değerlisin.
Sınavına ve geleceğine odaklan.Zaman sana güzellikler getirsin.

Ya çocuğu ya sınava çalışmayı bırak😊 son söyleneceği baştan söyledim evet ama burada bırakmak fiili çocuğu bu kadar düşünmeyi bırak. Bu kadar beynin çocukla meşgulken fiilen görüşmesen de derslerin verimli olmuyor. Hedeflerin büyükse boşver. Zaten üniversiteyi kazanınca ayrılacaksın.

Yaşlar çok ufak bu yaşlarda çok arkadaşlıklar dostluklar sevgiler kuruluyor takılmayın böyle şeylere Bu yaşta arkadaş edinmeyecekseniz ne zaman edineceksiniz kıymetini bilin tatlı yaşların 😊

Şu Tarot falı kadar saçma bir şey var mı acaba
Bir tanidigim da sevgilisinden ayrılıp zengin biriyle evlenecegini öğrenmiş güya
O kişiyle evli çocukları bile var
Şöyle saçmalıklara inananlar sadece kendilerini kandırıyor
Kızla iliskileri ne boyutta bilemem de böyle bir yorum yapması çok saçma
Salın ikisini de
Bir halt yiyecekleri varsa emin olun durduramazsiniz
Derslere odaklanıp sınava hazırlanın
Hayatta her şey çok çabuk değişiyor

Birlikte yemeğe çıkmalarında bir sorun yok ki, sadece dersanede beraberlermiş zaten. Ayrıca sınav zamanı taktığınız konuya bakın yahu. Üniversiteye gittiğinizde emin olun, seçenekleriniz çoğalacak. O çocuğun kızla arkadaşlığı daha öteye, evrilirse bunun önüne zaten geçemezsiniz. Ayrıca zamanında ne tarotlar baktırdım, hiçbiri çıkmıyor emin olun. Kız kıçından element sallamış işte. Kale almayın.

Ayda 3 kez buluştuğun arada konuştuğun biri için neyin kıskançlığı bu? Yemek de yerler kahve de içerler. O kızla bişey olsaydı naptıklarını bilmezdin. Bişeyler karıştırırsa da zaten haberin olmaz. Çok gençsin sınavına odaklan.

Benlik gelisiminin olustugu yaslardasin bana gore..Karsi cinse tutumun bu yillarda sekilleniyor.Bu yasta sevgiini kiskanirsan, icinde karsi cins kiskanilmali diye düşünürsün..Beynin buna gore hareket eder..Su anda tek dusuncen sevgilin ile guzel paylasimlarin ve derslerin olsun

X