arkadaşlar bir problemim var. kıskanç sevgilimi nasıl dize getiririm? yada yoluma mı bakayım? detayları açıklamaya yazıyorum?

Neyse kızlar uzatmak istemiyorum onun beni çok sevdiğini bana kıyamadığını biliyorum çünkü ona rağmen evime kadar bıraktı çantamı taşıdı tüm gün boyunca gerçekten çok sevdiğini biliyorum
Çatır çatır aldatıyor. Yapmıyorsa da yapacak. Hiç şaşmaz bu hiç.

Başına gelmiş gibi yazmışsın.🙄
Başıma gelmedi, gelmezdi de. Diğer yorumumda da yazdım. Benim babam giydiğime çıkardığıma makyajıma gezip tozmama asla karışmadı, kendi sülalesinden dedikodu yapanların da ağzının payını verdi. 24 yaşından önce benim karşıma evlenicem diye gelmeyin asla kabul etmem onaylamam dedi. Okulunuz bitecek, çalışmaya başlayacaksınız, işinizde tutunup tecrübe edineceksiniz ondan sonra evlenebilirsiniz dedi. Bunları söyleyen de okuyamamış ilk okul mezunu biri.

Konu sahibinin konusu ilk kez mi karşımıza çıkıyor? Sevgilisi, sözlüsü, nişanlısı, kocası onu bunu giyemezsin, şuraya gidemezsin diyen ilk üye mi? Arasam kaç tane konu bulurum böyle.

Valla insanlar değişmez diyecek ama benim sevgilim değişti. hatta o kadar ki bir ara takıntılı bir sapık olduğuna kanaat getirmiştim.ya da abaza olduğu için bulduğu kızlara yapıştığını falan.etrafın da yönlendirmesi çok oldu tabi sizdeki gibi.kafamda bambaşka bir profil oluşmuştu.ama hepsi o kadar asılsız çıktı ki.etrafımdakiler de ben de şaşıp kaldık valla.adam yeni tanıştığımız için benim onu bırakacağımdan ölümüne korkuyormuş.gitmeyeceğimi anlayınca ideal, sevgi dolu, herşeye saygı duyan birine dönüştü.demem o ki bu hayatta her şey mümkün.herkes kendi yaşadığına göre yorum yapıyor ama gerçekler çok farklı olabiliyor.bu arada gerçekten değişen kişiler de var genel kanının aksine.herkes çeşit çeşit işte.şimdi bile şaşırıyorum hee.neler neler düşünmüşüm diye.bu bir istisnadır ama büyük ihtimal.
Başkalarıyla yatmanı kabul edecek kadar çaresiz olan işsiz sevgilin mi bu 😂😂😂

Valla insanlar değişmez diyecek ama benim sevgilim değişti. hatta o kadar ki bir ara takıntılı bir sapık olduğuna kanaat getirmiştim.ya da abaza olduğu için bulduğu kızlara yapıştığını falan.etrafın da yönlendirmesi çok oldu tabi sizdeki gibi.kafamda bambaşka bir profil oluşmuştu.ama hepsi o kadar asılsız çıktı ki.etrafımdakiler de ben de şaşıp kaldık valla.adam yeni tanıştığımız için benim onu bırakacağımdan ölümüne korkuyormuş.gitmeyeceğimi anlayınca ideal, sevgi dolu, herşeye saygı duyan birine dönüştü.demem o ki bu hayatta her şey mümkün.herkes kendi yaşadığına göre yorum yapıyor ama gerçekler çok farklı olabiliyor.bu arada gerçekten değişen kişiler de var genel kanının aksine.herkes çeşit çeşit işte.şimdi bile şaşırıyorum hee.neler neler düşünmüşüm diye.bu bir istisnadır ama büyük ihtimal.
Senin sevgilin değişmedi Ferhans, işsiz güçsüz haliyle bulup bulabileceği sendin, ona da razı geldi.

X