Sevgilimle Ayrıldık Sorun Kimde?

Sorun Kimde?

• Sende

OY: 15 16,5%
  • Onda

OY: 48 52,7%
  • İkinizde

OY: 28 30,8%

• Ankete Katılan
    91
Çocuk bahane aramış. Hala eski sevgilisi mi özlüyor.. size değer vermediği için saçma sapık bi sebeple bağırıp çağırıp ayrılmış.
kısacası çocuk haklı. Sevmediği birinden ayrılarak sizi büyük bir dertten kurtarmış. Kalbi dolu hala o cocugun sizde önünüze baksanız iyi edersiniz.
Tartışmada kim haklı diye soruyorsanız jiç önemli değil, ayrılmak için hep bi bahane gerekir o da sizin bu saçma tartışmanız olmuş sevgiliniz için.
Geçmiş olsun, hiç kafanıza takmayın..

Hassas bir saatine denk gelmissiniz demek.Öldugu icin size karşı korumaya geçmiştir.Benimde lisede bir sevgilim vardı.Hafta sonu çarşıda karşılaştık bir baktim boynunda harfli kolye.O ne öyle dedim anlattı.Bayram günü zümrüt apartmani yıkılmıştı ve o kizda orada ölmüş.Duymustum zaten.Sevgilisiymis meğer.Saygi duyarım dedim ama bitirdim.Sizin durum farklı ama arkadasiymis ama ben pek inanmadim.Platonik bir durumları olabilir ve yıldönümü olunca tersine denk gelmissiniz.
Bunlardan bağımsız olarak size tavsiyem flört zamani bu kadar gelgitli iliskiyi ileriye tasimak bence sacmalik.Iliski mutlu olmak,hayattan beraber tad almak,gune onunla uyanmak.yarinlar icin temelinden sağlam bir hayata adimdir.Boyle ayril barış sorun sıkıntı size yazik degil mi??
İlk kez ayrılık yaşadık zaten hep o kızdan söz ediyordu bana. Böyle arkadaşlık olmaz ama eski sevgilim bunu bir türlü kendine itiraf edemiyor belki içinde itiraf ediyor ama dışarıya yansıtamıyor

Sorunun kimde olduğunun hiçbir önemi yok.. Sonuçta ayrılmışsınız..Çok da iyi olmuş boşverin.. Böyle dengesiz adamları sırtınıza yük etmeyin.. Arkadaşı ölmüş sonuçta Allah rahmet eylesin ama gereksiz konuşma olmuş..Sizin ölmüş birinin, geçmişte kalmış birinin muhabbetini yapmanız çok saçmayken sevgilinizin kız için söyledikleri saçmalıkta üst seviye olmuş.. Belli ki unutamadığı birşeyler yaşamış onunla ve söylediği gibi öyle arkadaşı dostu falan değil.. Yani görünürde öyledir belki de erkek arkadaşınız içinde başka birşey yaşıyormuş demek ki.. 🤔 Amaaan neyse ney dediğim gibi bence üzerine konuşmayın bile size o kadar laf saymış
Çok haklısınız ben günlerce kendimi sorguladım ancak burdan aldığım yanıtlarla az da olsa rahatladım

X