Sevgilimle değişen ilişkimiz ( uzun ama lütfen okuyun )

Sen ayrilirsinda o çocuk için ağır olur anladığım kadarıyla cinsel sorun ve temizlik bunun için bir terapiste gidin en iysii

Yazdığınız kadar olduğunu düşünmüyorum. Ailesiyle kendisi tanıştırdı söz vs istemedim ben 1 evlilik geçirdiğim için. Kendisi çok istedi. temmuza herşeyi ayarladı söz için :KK43: :KK43: kullanma gibi bi durum yok o konuda güveniyorum kendisine
Say you love me sen kaç yaşındasın kuzum nerede yaşıyorsun Allah aşkına yorumun çok saçma

Çok küçüksün daha. Ben 36 yaşındayım boşandım. Şu halimle bile yeniden evlilik planı yapmayı gözüm yemiyor. Durun biraz. Bi 30 yaşınıza gelin. Sonra düşünürsünüz evlilik falan. Hayatınızı yaşayın çalışın paranızı kazanın. Önünüzde daha çok zaman var.
biraz acele ettiğimin bende farkındayım . Bu akşam konuştuktan sonra öyle yapmayı düşünüyorum :) teşekkür ederim yormunuz için

Ben beraber yaşamanızın iyi fikir olduğunu düşünüyorum bir insanı aynı evin içine girmeden yüzde yüz taniyamazsiniz. Ki bosanali şu kadar geçmiş çocuğunuz var vs ... yorumları da bence çok mantıklı değil. Hayatınızdaki insanla çocuğunuzu tanistirmaniz kadar olması gereken bir durum yok. Sadece evlilik yoluna girmek için çok acele etmişsiniz. Yaşınız daha küçük.
Özbakim olayına ise çare yok. Bu alışkanlıktır insanın içinden gelir. Deseniz ki çok dağınık çoraplarını yerden kaldırmıyor belki bir nebze değişir dağılan ev toplanır derdim ama özbakim bambaşka. Ve cinsellik çok önemli sonuçta ilişkiyi evliliği ayakta tutan şey saygı sevgi olduğu kadar cinsellik.
aynen öyle. Özbakım konusunda uyarmasam dikkat etmiyor bir yerden sonra uyarmaktan sıkıldım. İnanın 4 yaşındaki kızımı uyarmıyorum o kadar. Cinsellikte zaten berbat :KK43: bilmiyorum nolcak. Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için. Dediğiniz gibi ne kadar kınansamda evlenmeden görmek iyi oldu aynıu eeve girince

Bir iki yorum komik ve garip geldi.😬Dugunden sonra ayni eve girip ondan sonra boşansalar cocuk etkilenmeyecekti de birlikte yaşayip ayrilinca mi etkileniyor sadece?

Dugunden sonra ayni eve girseler bu adam dişlerini gunde 3 kere fircalayan bir adam mi olacakti? 😁 Ne degisecekti bir dugun tutturmuşsunuz.

Ayni evde yasiyorken eşyalarini toplayip kapiyi cekip cikmak için "bir suru iş" diyorsunuz ama evlenme aşamalarini, aileleri vs karistirip ayni eve girip sonra avukatla bilemem neyle ugrasip bi de aciklama yapmak çok mu kolay bir şeydir.

Kadin size ayni evde yasamak normal mi demiyor ama illa "bana uymuyor" diyebilmek için anlamsiz yerlerden şey yapiyorsunuz.😂😂 Yorum yapilmasa olmaz cumku
Çok teşekkür ederim :) Evlenmeden aynı eve girmek bence de mantıklı geldi. Değişeceğine ihtimal vermesemde görürüm en azından kıızıma bana davranışlarını diye düşünmüştüm iyi de oldu :))

Birlikte yaşamaya başlamadan önce sevişmedinşz mi hiç? O zman nasıldı ki? Sertleşme problemi falan mi var? Alkolsüzken de aynı mı?
Birlikte yaşamadan önce ilişki olmuştu ufak tefek sorunlar vardı ama az görüştüğümüz için çok göze batmadı sanırım . :KK43: . Erken boşalma sertleşmeme aslında hepsi var :/

Say you love me sen kaç yaşındasın kuzum nerede yaşıyorsun Allah aşkına yorumun çok saçma
Hangi yorumum çok saçma anlayamadım . Kusura bakmayın anlamadıysamda yani demek istediğim bu sorunlar oldu diye kullanıldığımı yada bende deneyimlermek için olduğunu iş ciddiye binince strese girfiğini düşünmüyorum evlenmek isteyen kendisi :) kullanılma gibi bi durum yok olsa hissederdim bu zamana kadar Demek istediğim söz zamanımızı bile kendisi belirledi ayarladı herşeyi :) yanlış anladıysam özür dilerim tekrardan.

Ev kurulmuş, iş bulunmuş, çocuk kreşte… Kavga gürültü yok ama hoşlanmadığınız ve adapte olamadığınız şeyler var anladığım kadarıyla. Eş adayı sakin mizaca sahip ise ipleri ele almayı deneyin. Planları siz yapın, günlük düzeni siz oluşturun. Bir süre daha deneyin ve nikahı erteleyin. Yine olmuyorsa yolunuza bakarsınız.
İnanın yaptım. Hatta evin ekonomisi bile bende her şeyi ele aldım ama nafile plan yapıyorum sürekli hasta psikolojik bence. Ya başı ağrır ya miğdesi her seferinde her gün :KK70: maalesef işe yaramıyor

Bence nikah olmadan eve çıkmanız daha iyi olmuş. Gerçek yüzünü nikahtan önce görmüş olmuşsunuz. Biraz süre tanısanız değişir mi bilemiyorum. İnsan dişini neden fırçalamaz ki ya.. Birde bu hayattan kopukluk tembellik geçecek bir durum değil. Böyle olan insan asla düzelmiyor.
Bende anlamıyorum. Zaman veriyorum kendisine ama o zaman geçene kadar olan bana olacak :)

Bi erkek boyle sık agliyosa kork ondan derim.suan evlenene kadar agliyo ama hele bi evlensin sizi hic umursamaz.sizi korkutmak istemem ama boyle duygularini uç noktalarda yasayan insanlardan hep korkmusumdur.siz ayrilsaniz da bu sizi birakmaz ben soyliyim.
bırakkmıyor zaten. DÜn anneme gidicem dedim ayruı kalalım biraz dedim tamam beraber gidelim geri gelelim diyor. Ağlamasını geçin sinirlenince bile tepkileri bana fazla geliyor. Psikolojik sıkıntıları olduğunu düşünüyorum baya baya. Buda beni geriyor. Hayırlısı olsun hakkımda ne diyim :)

Canım bak ne güzel eline fırsat geçmiş evlenmeden tanımışsın evlilik için kararda 4 ay aynı ev baya ipucu vermiş olmalı 2.kez boşanmak çok yıpratır seni ya tekrar hamile kalır 2 cocukla dul kalırsan? Gözünü 4 aç yol ayrımı için beklenen lütfen kızına yazik
Haklısınız. Aynen 2. kere boşanmayı kaldıramayabilirim. Ben zaten bu şekilde asla bu kişiyle evlilik yapamam

Kızınız için iyi olmamış, tabi sizde bilemezdiniz böyle olacağını ama en azından kızınıza baba dedirtmeseydiniz ben en çok o kısma takıldım üzgünüm.
Asla ben baba dedirtmedim hep abi dedirttim ilk baba dediğinde kızmıştımda. Sonra kendisi demeye başladı. Erkek arkadaşımda benim çok hoşuma gidiyo çocuğu bu konuda rahat bırak ne demek istiyorsa desin dedi. Ben dedirtmedim. Hala bahsederken o baba dese bile abin diyerek bahsediyorum

3 yildir gorustugunuz insanla birseyler resmilesmeden ayni eve girmeniz bence iyi olmus. Burda cinsel tabusu olanlar yazmis yok senin vucudunu kullanmista simdi evlenmemis kadin arayacakmis. Bunu yazan da bir kadin. Yani kendini anca kullanilacak bir mal gibi goren kisilerin yorumlarini lutfen ciddiye almayin.

Akli basinda olupta evlenip ayni eve girip bu huylarini fark etseydiniz ve bosanmaya karar verseydiniz cocuk yine etkilenecekti diyenlerle ayni fikirdeyim.

Neyse, konunuzu uzun yazmaniza ragmen detay konusunda cok atlamissiniz. 50 yasinda gibi dediginiz seyler ne? Neden dun saraptan sonra sevisirken birden skildiniz? Bu konulari acik acik onunla konustunuz mu?
evet konuştum 50 yaşında derken hareketlerinden bahsediyorum. Mesela bi adımı inanın 10 dakkada atıyor. Konuşması bile o kadar yavaşki. Neden sıkıldım iki dakikada bi bekle sertleşsin şöyle böyle yaparkende özenmeyince bende en son sıkıldım kalktım . Evet konuştum dün nöbetçiydi telefonda konuştuk ondna önce defalarca konuştum kavga ederek sokmaya çalıştım kafasına her yolu denedim anlamıyor. Düzelcem diyor ama hiç bir düzelme yok. Dün gene dedi gelince konuşalım her şeyi düzelticem nolur falan diye. Akşam son bi kez daha konuşucam. Teşekkür ederim yorumunuz için :)

:KK43: keşke huyunu daha erken görseydim
Siz bulustugunuzda hiç dişlerini fırçaladı mi fırçalamadı mi farketmediniz mi?yada evine hiç gitmediniz mi?yani ev ortamına hiç şahit olmadınız mi?eve tasinmadan once aranizdaki cinsel cekim yine o sanki 50 yasindaymis gibimiydi?yoksa duzelir mi dediniz

aynen öyle. Özbakım konusunda uyarmasam dikkat etmiyor bir yerden sonra uyarmaktan sıkıldım. İnanın 4 yaşındaki kızımı uyarmıyorum o kadar. Cinsellikte zaten berbat :KK43: bilmiyorum nolcak. Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için. Dediğiniz gibi ne kadar kınansamda evlenmeden görmek iyi oldu aynıu eeve girince
Gerek yok gençsiniz,güzelsiniz. Çalışıyorsunuz bir yandan da okuyorsunuz. Size yardımcı bir anneniz var bir kızınız var. Genel olarak hayatınızda birçok şey yerinde. Ömrünüzü böyle çürütmeyin.

X