Sevgilimle son tartışmamız?

Konu sahibinin bu adamı bu kadar beğenmesinin ve isteme nedenlerinin içinde adamın yurtdışında yaşaması ilk sıralarda yer alıyordu. Eski konularına bakabilirsiniz. Maddi olarak hiç sorunu yoksa, bir anda anlık yurtdışı seyahatlerine çıkabiliyorsa bu adamda ısrar etmesi çok daha saçma değil mi sizce de ?

Aşk desek o da yok. Bu adam için açtığı konuların birinde aşk temalı bir mesaj yok.
Maddi sorunum yok evet bunu söyledim aslında şu an onun maaşına yakın maaşım. Parası için evlenecek değilim belki ilerde ondan çok bile kazanma potansiyelim var. Düşünceleri hayata bakışı ve olgunluğuydu beni etkileyen. Sürekli kendini geliştirmesi vs. Ama bu da işine aşık çıktı.

Öyle atla deve değil yaf, İstanbulda yaşıyorsan da gayet kolay Londra her gün en az 2 direkt uçuş oluyor, Pegasusun fiyatları da fena olmuyor. Sadece inişte pasaport kontrolde çok bekliyorsun. O da zaten yolculuk ettiğin günü p.ç ediyor, o günü gözden çıkarıyorsun.
Evet kampanya yapıyor pegasus geçen seneyle neredeyse aynı bilet fiyatları zorlamıyor beni.

Konu sahibinin bu adamı bu kadar beğenmesinin ve isteme nedenlerinin içinde adamın yurtdışında yaşaması ilk sıralarda yer alıyordu. Eski konularına bakabilirsiniz. Maddi olarak hiç sorunu yoksa, bir anda anlık yurtdışı seyahatlerine çıkabiliyorsa bu adamda ısrar etmesi çok daha saçma değil mi sizce de ?

Aşk desek o da yok. Bu adam için açtığı konuların hiçbirinde aşk temalı bir mesaj yok.

Ben konu sahibesinin konularınıı okudum, konu sahibesini yurtdışıı diye adamı istediği burdakilerin çıkarımıı ama hiçbir ilgisi yok. Konu sahibesinin de mesleği ve eğitimi var isterse kendi başına da gidebilir. Konu sahibesi adamın entellektüel ve zeki bir insan olmasını beğeniyor, takdir ediyor. Burası gayet anlaşılır bence, öte yandan adamın fiziksel özelliklerini beğenmiyor, tipini beğenmiyor arada aşk da yok durum bu. Konu sahibesi adamı çöpe atmak istemedi bugüne adar durum bundan ibaret.

Maddi sorunum yok evet bunu söyledim aslında şu an onun maaşına yakın maaşım. Parası için evlenecek değilim belki ilerde ondan çok bile kazanma potansiyelim var. Düşünceleri hayata bakışı ve olgunluğuydu beni etkileyen. Sürekli kendini geliştirmesi vs. Ama bu da işine aşık çıktı.

Yani akılllıysa, başarılıysa tabi ki işine aşık olacak rachel, başarılı insanlar genelde çok çalışanlar onlar da işlerini sevdiklleri için motive oluyorlar. Akıllı adam bulayım ama gğnde 3 saat çalışsın gibi bir şey yok. Gerçi bu yazdığın da çok fazla, sürekli çok çalışıp zöel hayata vakit ayırmamak da saçmalık bir de evlenicektik diyorsun nasıl olcaktı o zaman ... neyse konuya geçeyim, ben adamın kötü giyinmesine falan takılmadım, ben o tip yüzeysel konulara değer vermem ama adamın cimri olması inanılmaz itici. Başarılı diyorsun, parası da var ama adam senin lokmalarını saydı resmen, sen nasıl tksinmedin hayret verici....sırf bu cimrilik için kesip atmalıydın, en son da yakışıklı değil diye bir isyan etmiştin ama içine sinmediği belli oldu artık bence boşver gitsin bu işi toptan.

Ben konu sahibesinin konularınıı okudum, konu sahibesini yurtdışıı diye adamı istediği burdakilerin çıkarımıı ama hiçbir ilgisi yok. Konu sahibesinin de mesleği ve eğitimi var isterse kendi başına da gidebilir. Konu sahibesi adamın entellektüel ve zeki bir insan olmasını beğeniyor, takdir ediyor. Burası gayet anlaşılır bence, sadece adamın fiziksel özelliklerini beğenmiyor, tipini beğenmiyor arada aşk da yok durum bu. Konu sahibesi adamı çöpe atmak itemedi bugüne adar durum bundan ibaret.
Aynen öyle Miss az çok tanımışsın beni gerçekten. Tam olarak böyle. Bu yaşıma kadar entellektüel ve olgunluk anlamında en iyisi gördüklerimin. Eski sevgililerimle kıyasladığımda fikirlerimiz uyuşuyordu çok. Ama yeter mi yetmiyor. Özellikle son olaydan sonra:KK43: evlenip kendimi yakmak istemiyorum bu adamla. Evet çok mutsuz etmez ama yeterince mutlu da etmez gibi.

Pasaport kontrolde bugüne kadar en fazla yarım saat bekledim, günü öldürecek kadar sürüyor mu ya? Bilemedim.

Londar berbat, en az 2 saat bekleniyor :bicak: Kuyruk hayvanca uzun, az memur çalışıyor yavaş çalışıyorlar rezillik yani. Türkiye o bakımdan çok iyi ben maz 20dk bekledim o da delice kalabalık Antalyaydı.

Haklısınız bunu istemem ailemle tanışmadan önceydi aslında. ama asıl düşüncelerini yeni öğrendim o zaman üzerine gitmemiştim istemeyişinin. Yoksa şimdi geliyim demedim daha önce gitmek istemiştim.
Bahane olarak bunu buldunuz yani.
Otizmli mi diye şüphe edeceğiniz birinden ayırmalisiniz zaten ama mevzunuz sevgililer günü degil ki ailenizin istememesi, sizin baştan beri çok içinize sinmeyen devam etmeniz.

Aynen öyle Miss az çok tanımışsın beni gerçekten. Tam olarak böyle. Bu yaşıma kadar entellektüel ve olgunluk anlamında en iyisi gördüklerimin. Eski sevgililerimle kıyasladığımda fikirlerimiz uyuşuyordu çok. Ama yeter mi yetmiyor. Özellikle son olaydan sonra:KK43: evlenip kendimi yakmak istemiyorum bu adamla. Evet çok mutsuz etmez ama yeterince mutlu da etmez gibi.

Sen bilirsin, adamla son kez konuş istiyorsan beklentilerini söyle. Yani adamın seni mutlu etme amacı var mıı, varsa daha çok zaman ayırmalı. Adamın seni mutlu etme amacı yoksa, ot gibi yaşayacaksa ben de buyum diyorsa o zaman kaç. yaşın genç, boş yere mezara girme. Bana kalırsa bu adamın içi çoktan geçmiş san akarşı bir heyecanı sevgisi falan da yok evlenmek için evlenen bir tip işte.

Yani akılllıysa, başarılıysa tabi ki işine aşık olacak rachel, başarılı insanlar genelde çok çalışanlar onlar da işlerini sevdiklleri için motive oluyorlar. Akıllı adam bulayım ama gğnde 3 saat çalışsın gibi bir şey yok. Gerçi bu yazdığın da çok fazla, sürekli çok çalışıp zöel hayata vakit ayırmamak da saçmalık bir de evlenicektik diyorsun nasıl olcaktı o zaman ... neyse konuya geçeyim, ben adamın kötü giyinmesine falan takılmadım, ben o tip yüzeysel konulara değer vermem ama adamın cimri olması inanılmaz itici. Başarılı diyorsun, parası da var ama adam senin lokmalarını saydı resmen, sen nasıl tksinmedin hayret verici....sırf bu cimrilik için kesip atmalıydın, en son da yakışıklı değil diye bir isyan etmiştin ama içine sinmediği belli oldu artık bence boşver gitsin bu işi toptan.
Evet ben de çok çalışıyorum. Zaten çalışkanlığını çok beğeniyordum. Ama abartı değil mi? Yani aileyle tanışacağı gün bile çalışmaktan kuaföre gidemiyor yada öncesinde gitmiyor, öyle gelecekti ben demeseydim. Bu kadarı fazla yarın çocuk olunca onunla da ilgilenmez işim var der. Elimden gelen bu demiş bir de yani devamı da yok. İşimle ilgilenicem ben böyleyim diyor. Cimriliği son zamanlarda yoktu gelirken baya hediyeler almıştı baya düzelmişti bence ailesinin uyarmasıyla oldu o da.

Bahane olarak bunu buldunuz yani.
Otizmli mi diye şüphe edeceğiniz birinden ayırmalisiniz zaten ama mevzunuz sevgililer günü degil ki ailenizin istememesi, sizin baştan beri çok içinize sinmeyen devam etmeniz.
Ailemin istememesi büyük etken.
Ama son olan da son damla oldu bunumu buldum değil

Sen bilirsin, adamla son kez konuş istiyorsan beklentilerini söyle. Yani adamın seni mutlu etme amacı var mıı, varsa daha çok zaman ayırmalı. Adamın seni mutlu etme amacı yoksa, ot gibi yaşayacaksa ben de buyum diyorsa o zaman kaç. yaşın genç, boş yere mezara girme. Bana kalırsa bu adamın içi çoktan geçmiş san akarşı bir heyecanı sevgisi falan da yok evlenmek için evlenen bir tip işte.
Beni beğeniyor evet ama aşık mı bilemem sevdiğini dile getirir. Evlenmeyi çok istiyor. Ama dediğin gibi heyecan var mı yok mu belli değil. Konuşmada elimden gelen bu dedi yani bu kadarmış mutlu etme amacı yok.

Arkadaşlar sık konu açıyorum ama seviyorum burayı:)
Sevgilimle son tartışmamız ve ben ayrılma kararı aldım.
Yarın sevgililer günü biliyorsunuz. Sevgilimle de yeni görüştük ama benim iznim vardı yanına gitmek istedim. İşten izin alamayacağını söyledi gel istersen ama senle ilgilenemem dedi istemedi kısaca. Ki o buraya geldiğinde ben de çalışıyordum beni de zorlamıştı ama görüştük ben vakit ayırdım.
bana hediye göndermek istedi ben de bu sefer istemedim isteseydin beraber geçirebilirdik dedim. Bana diyorki gece yarısına kadar çalıştığım oluyor yoğunum. Sorun şu hayatının büyük kısmı böyle geçiyor. Ailemle tanışacağı zaman bile kuaföre gitmeden gelecekti ucu ucuna gitti. Diğer ilişkisi de bu yüzden bitmiş.
Ben bunları söyledim açık açık kendine bile zaman ayıramıyorsun diye. Çabalıyorum elimden gelen bu. Yavaşım demekki yazmış. Yarın bir gün çocuk olunca da demekki hiçbişey yapmayacak bi de hemen çocuk istiyor. Artık son raddeye geldi arkadaşlar teşekkür ederim bunca zaman yazdıklarınız için.
Hele şükür.

Evet ben de çok çalışıyorum. Zaten çalışkanlığını çok beğeniyordum. Ama abartı değil mi? Yani aileyle tanışacağı gün bile çalışmaktan kuaföre gidemiyor yada öncesinde gitmiyor, öyle gelecekti ben demeseydim. Bu kadarı fazla yarın çocuk olunca onunla da ilgilenmez işim var der. Elimden gelen bu demiş bir de yani devamı da yok. İşimle ilgilenicem ben böyleyim diyor. Cimriliği son zamanlarda yoktu gelirken baya hediyeler almıştı baya düzelmişti bence ailesinin uyarmasıyla oldu o da.

Ablacığım eşşek kadar 40lık bir adam bu, hiç mi yol yordam bilmiyor gözünü seveyim ailesi cimrilik yapma diyince mi tamam demiş :bicak: Adamın elinde sterlin var, senin elinde gariban lira, eşşek olsa bunu akıl eder ilk konundan beri yazıyorum. Sonra da otistik mi diye konu açıyorsun direkt zeka engelli bence, hiç mi görgüsü yok bu ne biçim bir insan böyle:KK51:sana ilk baştan para verip uçak bileti falan alma paranı ziyan etme yazdım ama bir kulağından girip diğerinden çıktı, valla değemeyen insanlar için uğraşma.

Son düzenleme:
Ablacığım eşşek kadar 40lık bir adam bu, hiç mi yol yordam bilmiyor gözünü seveyim ailesi cimrilik yapma diyince mi tamam demiş :bicak: Adakın elinde sterlin var, senin elinde gariban lira eşşek olsa bunu akıl eder ilk konundan beri yazıyorum. Sonra da otistik mi diye konu açıyorsun direkt zeka engelli bence, hiç mi görgüsü yok bu ne biçim bir insan böyle:KK51:sana ilk baştan para verip uçak bileti falan alma paranı ziyan etme yazdım ama bir kulağından girip diğerinden çıktı, valla değemeyen insanlar için uğraşma.
:KK43:
Üzüldüm ya uyuştuğumuz çok nokta var o yüzdendi hepsi

bu işi çok uzatmadan bitirin lütfen çok evlilik içe sinmeden olacak bir durum değil

Evet zeka önemli ama adam cimri ve asosyal diyorsunuz. Böyle hayat geçmez. O yüzden ayrılmakla en doğrusunu yapmışsınız. 2 güzel özelliği varsa diğer kötü özellikleri resmen güzel özelliklerini de baltalıyor.

X