Sevgilimle son tartışmamız?

yengenç bunları bilmiyor olabilir miyiz sence?

ama sevgililer günü bugün yani
bu bilet işi demek ki 2-3 günlük konu
2 gün öncesinden 2-3 bin liraya bilet olmuyor öyle, en az 14 gün kalmış olması lazım. istisnadır 2 gün öncesi bilet özellikle şu sezonda. çünkü yazlıkçı ingilizlerin dönüş sezonu bitti, yoksa yazlıkçı ingiliz sezonunda dalamandan dakka başı uçuş var.

adam da daha yeni kızın annesini görmeye gelmemiş miydi?
normal 2 insan ne yapar, kimin ne zaman izni var, ne tarihte ne programı var, ucuz bilet mi var, özel gün mü var bunları planlayıp konuşmaz mı? ona göre işini gücünü ayarlamaz mı?
bunlar daha yeni görüşmedi mi?

ha yorumlardan anladığım bu ikilinin zaten tuhaf bir ilişkisi varmış...
Aslında yine ucuz. Hatta şimdi bilet alsan yarın icin 1600'e alirsin
Screenshot_2024-02-14-02-53-29-348_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg
Çalışan insani düşündürecek bir rakam değil. Orada zaten sevgilisi ile kalır,otel masrafı da yok. Benim de vize problemim olmasın bir fırsat çıksa hemen giderim, ki uzak ülkenin birinde sevgilim var bazen esiyor bir buçuk günlüğüne haftasonuna gelip gidiyor.
Artik masraflı şeyler değil yolculuklar .
Ha tabii ki mantıklı olan önceden konuşulmasi, planlar yapılması. Ama rachel'in 6 günlük tatili bir anda ortaya çıkmış da olabilir, daha önce söylemişti,izinlerim kısa süre önce belli oluyor diye. Yine böyle aniden gelişen bir izni olduysa sevgilisine gitmek istemesi çok normal. Ama adamın 'bu hafta yoğunum, başka zaman yapalim' demesi de çok normal.
Bence konu sahibinin artık devam etmeye niyeti yok.

Ayrılık konuşması nasıl oldu? Adam hiç itiraz etmedi mi, hayır ayrilmayalim yanlış anladın vs vs? Sanki buradayken iyice dolmuş ailenin ve dolayısıyla senin değişen tavrına. Ayrılmak için bilerek yapmış gibi geldi.
Ayrılık konuşması daha olmadı en son yazdığı benim yapacileceğim bu demekki yavaşım dedi ben de emoki koydum sadece bilmiyorum anlamına gelen. Sonra da iş kolikliğimi azaltayım diye döndü ben de insanlar değişmez dedim. Telefonla konuşucaz ben kararımı verdim ama

6 gün içinse gidilirmiş. Ancak sizin de çok keskin geçişleriniz var anlamakta güçlük çekiyorum. Burda adama saydırdığınız zibilyon tane konu açıp adamı gömerken aynı anda koşa koşa binlerce km uzağa yanına gitme planı yapıyormuşsunuz. sizce biraz ilginç değil mi 😐 bari bir haftası falan dolaydı konuların
Bende seviyorum burayı Ama ben yorum yapmasam siz konu acmasaniz kimse ağlamaz arkamızdan 😂😂😂Ben yukardaki yoruma katılıyorum

Düşündükçe aklıma geliyor bi de dağınıkki burada ev tuttu benim gideceğimi bildiği halde o kadar dağınıkki. Evet çalışıyor ama görseniz tuvalet pis boxer ı mutfak tezgahında filan.
Evet ben çok temiz değilim ama bu kadar da değil
aman o zaman nesini istiyorsun kokmuşun bide cimriydi boşveeer

Boşanma garantili evliligim…. Sevgilisi...
Ayağında pranga var sanki taş kırıyor, FBA ajanı sanki Afganistan da görevli beyimiz…
Kuaföre ucu ucuna yetişme kısmı zaten kilit nokta.

Kanırtan ilişkiden uzak durmak gerekiyor…

Evlilik zaten çocuk olduktan ve çocuklar kısmından sonra yeteri kadar insanı zorluyor. Bekarken bu şekilde olan her işten kaçar…

Boşanma garantili evliligim…. Sevgilisi...
Ayağında pranga var sanki taş kırıyor, FBA ajanı sanki Afganistan da görevli beyimiz…
Kuaföre ucu ucuna yetişme kısmı zaten kilit nokta.

Kanırtan ilişkiden uzak durmak gerekiyor…

Evlilik zaten çocuk olduktan ve çocuklar kısmından sonra yeteri kadar insanı zorluyor. Bekarken bu şekilde olan her işten kaçar…
Haklısınız daha bi de gitmeyecekti ben gitmesi gerektiğini ima ettim de gitti, yani o kadar umursamaz.

Sen zaten annende beğenmediği için ayrılacaktın bu adamdan. Otistik mi diye sorduğun sorunun arkasından bu konu gelecekti bekliyorduk. Hayırlısı olsun
Allah affetsin otistik mi diye sorduğu kısımda patladım AHZJALCLSPCKWKVKWKCKAKCKAKXKAKS moralim bozuktu 10 gün gülerim artık evet deseydi onunla yaşayacağımız ilişki bu arada ahzjakksk

ay benim en son konu bile açtığım aptal ötesi o.. çocuğu toksik exim bile
ne kadar yoğun olursa olsun benimle görüşürdü
hatta sürekli ısrar ederdi evden çalıştığım dönem, al bilgisayarını yanıma gel beraber çalışalım bilmem ne diye
gece 3te 4te iş yerinde çalışırken bile yanında olduğum çok zaman oldu
bana çok itici geldi şu an onun yoğunum bilmem ne demesi
sen gitmek istemişsin sonuçta, burda londraya ne kadar kısa sürede gidilir gelinir bunu tartışacak değilim
o kısmı sen bi şekilde planlanmışsın
bu yaptığı hiç hoş olmadı

Allah affetsin otistik mi diye sorduğu kısımda patladım AHZJALCLSPCKWKVKWKCKAKCKAKXKAKS moralim bozuktu 10 gün gülerim artık evet deseydi onunla yaşayacağımız ilişki bu arada ahzjakksk
Yani otistik diye şüphe duyulan biriyle sevgililer günü kutlaması da ne bileyim ay🤦‍♀️

X