Sevgilinin annesi sorunu

kahrolmusbirinsan

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2023
265
357
29
Sevgilimle aram iyi uzun zamandır birlikteyiz ikimizde evlilik düşünmüyoruz en azından gundememizde evlilik yok ikimizinde bu beni stresten uzak tutuyor evlilikten korkuyorum çünkü. Ama velakin sevgilimin annesi beni istemiyor eminim ağzından duymadım sevgilimin ama istemiyor biliyorum beni tanımıyor bu arada ben tanışmak istemedim. Çünkü aramızda ciddi biseyler yoksa ailesi beni ilgilendirmez. Bir zararim yok ama kadın bana uyuz ve olumsuz sizce napmali ve bu erkek anneleri neden böyle oğlu 32 yaşında hala sevgilisini beğenmiyor kusur buluyor

Sevgilimle aram iyi uzun zamandır birlikteyiz ikimizde evlilik düşünmüyoruz en azından gundememizde evlilik yok ikimizinde bu beni stresten uzak tutuyor evlilikten korkuyorum çünkü. Ama velakin sevgilimin annesi beni istemiyor eminim ağzından duymadım sevgilimin ama istemiyor biliyorum beni tanımıyor bu arada ben tanışmak istemedim. Çünkü aramızda ciddi biseyler yoksa ailesi beni ilgilendirmez. Bir zararim yok ama kadın bana uyuz ve olumsuz sizce napmali ve bu erkek anneleri neden böyle oğlu 32 yaşında hala sevgilisini beğenmiyor kusur buluyor
Kadını tanımıyorsunuz, erkek arkadaşınız da size herhangi bir şey söylememiş. Peki kadının size uyuz olduğunu nereden biliyorsunuz ?

Şu sizi sebepsizce bırakan, bırakırken de methiyeler düzen sevgiliniz mi? Oysa sadece annesi değil kendi de sorunlu 🤷‍♀️

Nereden biliyorsunuz istemediğini. Sevgiliniz mi söyledi? Daha tanışmadan kafanızda kurduysanız ilerde nasıl iletişim kurabilirsiniz? Ayrıca tanısa sevmese alınabilirsiniz ama tanımadan oğlunun sevgilisi olmanıza uyuz oluyorsa çok da kişisel algılanabilinecek bir şey değil. Umursamayın bence.

Somut bir veri gerekiyor bu noktada.
Nerden alıyorsunuz bu derece net bir uyuz olunma hissini?
Belki siz kaygılısınız ya da niyet okuyorsunuz?
Neye göre eminsiniz?

Ayy tam tahmin ettiğim gibi! Kesinlikle sizin eşinizden hoşlanıyor o çamaşırları da bilerek koymuş, eşiniz görsün aklında kalsın vs diye. Böyle durumlarda hayır deyin artık. Hatta şimdi mesaj atın. Ben artık ilişkimi seninle bitiriyorum, kapıma gelme selam bile verme. Yordun beni ve artık tiksiniyorum. Hadi eyvallah, boşuna cevap yazma engelliyoruz deyin. Okuduğunu gördükten sonra da engelleyin gitsin. Ananız değil babanız değil, bu olay çok farklı. O yüzden komşuluk ilişkisi sevmem. Bir komşum var o da merhaba merhaba, herkes çalışıyor zaten. Arada gider geliriz 5 dakika. Hiç bakmam evinde ne var ne yok diye. O da bakmaz. Böyle olacaksa baş göz üstüne. Diğer türlü çok toksik! Bugün eşyalara yarın kocanıza ve çocuğunuza! Böyleleri çocuğa bile bir şey yapar ben çok korkarım! Kıskançlık berbat bi şeydir çünkü. Hiç minnetiniz olmasın direk kesin ilişkiyi.

Ne söylemiş? Direkt istemiyorum tarzı bir muhabbet mi yoksa hakarete varan bir cümle falan mı

Nereden biliyorsunuz istemediğini. Sevgiliniz mi söyledi? Daha tanışmadan kafanızda kurduysanız ilerde nasıl iletişim kurabilirsiniz? Ayrıca tanısa sevmese alınabilirsiniz ama tanımadan oğlunun sevgilisi olmanıza uyuz oluyorsa çok da kişisel algılanabilinecek bir şey değil. Umursamayın bence.
Babam şoför arkamdan kamyoncunun kızı diye dalga geçmiş sanırım bir kaç daha hakaret varı cümle

Babanızın mesleğini katarak yorum yapması gerçekten mide bulandırıcı. Sanırsın kendisi alim,bilim insanı. İnsanlığa ne katkısı var ki helalinden çalışıp parasını kazanan bir insanı eleştiriyor? Yarın bir gün işler ciddileşse babanızın yüzüne bunları diyebilir mi acaba? Üzülmeyin böyle tipler her yerde var. Sözde aristokrat sınıfta bile olabiliyor. Şu anki mevcut Galler Prensesi Kate için de hostesin kızı diyerek aşağılamışlardı. Umarım sevgilinizin zihniyeti annesine çekmemiştir🤷🏻‍♀️🙏

Sevgiliniz böyle bir şeyi nasıl ağzından kaçırdı?

Salak çünkü ickiliydi o an

Evlilik düşünmüyorsanız neden annesinin isteyip istememesi önemli ki

Bu kişiyi seviyorum ama gündeminde yakın zamanda yok demek istedim aslında

Babanızın mesleğini katarak yorum yapması gerçekten mide bulandırıcı. Sanırsın kendisi alim,bilim insanı. İnsanlığa ne katkısı var ki helalinden çalışıp parasını kazanan bir insanı eleştiriyor? Yarın bir gün işler ciddileşse babanızın yüzüne bunları diyebilir mi acaba? Üzülmeyin böyle tipler her yerde var. Sözde aristokrat sınıfta bile olabiliyor. Şu anki mevcut Galler Prensesi Kate için de hostesin kızı diyerek aşağılamışlardı. Umarım sevgilinizin zihniyeti annesine çekmemiştir🤷🏻‍♀️🙏
Evet haklısınız ilk duyduğumda çok şaşırdım ve üzüldüm kı kendi kocası 16 senedir evde oturup kira ve emeklisiini yiyen biri benim babam çocukluğundan beri çalışır ki durumumuz iyidir ama bu assalama çok gücüme gitti

Has.. ordan. Arkana bakmadan kaç bence
Off offffff kalbim bana engel oluyor

Bunu söylemeseydiniz durup dururken kadına kurulmuşsunuz diyecektim ama haklısınız.
Sonuçta sevgilinizi de o anne yetiştirdi. Bir daha düşünün bence.
Sevgilimden asla böyle bir ima hissetmedim şimdiye kadar ki okumuş kültürlü insanlar bu lafı etse neyse dicem ama kültürlü insanda bu lafı etmez

Sizin hakkinizda olumsuz konusuyorsa bu a) sevgiliniz olumsuz tanittigindan ve b) siz o istedigi halde tanismamissiniz. Öyle veya böyle sevgilin de akilli bir tipe benzemiyor
Evlerine gitmiştim yazın kadın 3-4 aylığına yazlığa gidiyor bir kez davet etti gittim eve geldiğinde temizlik yaparken saç telimiı bulmuş bidaha evime o...u getirme demiş

X