Sevgilinin annesi sorunu

Evlerine gitmiştim yazın kadın 3-4 aylığına yazlığa gidiyor bir kez davet etti gittim eve geldiğinde temizlik yaparken saç telimiı bulmuş bidaha evime o...u getirme demiş

Kizim sen bu kisiyi birak. Bak abla tavsiyesi. Hem annesinin böyle konusmasina müsade ediyor, hem gelip sana laf tasiyor. Bu hayatda evlenseniz bile dengeyi kuramaz

Kizim sen bu kisiyi birak. Bak anla tavsiyesi. Hem annesinin böyle konusmasina müsade ediyor, hem gelip sana laf tasiyor. Bu hayatda evlenseniz bile dengeyi kuramaz
Çok haklısınız çok üzülüyorum neden böyle saçma sapan şeyler beni bulur bilmiyorum. Tam kafama uygun birini buldum diyorum içine giriyorum başıma yikiliyor işte.

Aile faktörü çok önemli . Bu hayatta nice dişli hatunlar kaynana faktorunden dolayi boşanıyor burası Türkiye. Neden sevilmediginiz kabullenmesiginiz bir aileye gelin olasınız. Bu mu hak ettiğiniz ? Kaldiki sevgiliniz laf taşıyan ve dengeyi kuramayacak biri belliki .

Çok haklısınız çok üzülüyorum neden böyle saçma sapan şeyler beni bulur bilmiyorum. Tam kafama uygun birini buldum diyorum içine giriyorum başıma yikiliyor işte.

Sorun sizde degil ki. Sorun böyle hastalikli annelerde. Oglan nasil senin evladiysa karsindada birinin evladi var. Ne haddine babayi asaglamak, ne haddine kiza o** demek. Orda herkes kendinden bilir isi demezler mi adama? Sen sen ol sakın bu aileye giriyim deme. Hem sana, hemde ailene yazik

Sevgilimle aram iyi uzun zamandır birlikteyiz ikimizde evlilik düşünmüyoruz en azından gundememizde evlilik yok ikimizinde bu beni stresten uzak tutuyor evlilikten korkuyorum çünkü. Ama velakin sevgilimin annesi beni istemiyor eminim ağzından duymadım sevgilimin ama istemiyor biliyorum beni tanımıyor bu arada ben tanışmak istemedim. Çünkü aramızda ciddi biseyler yoksa ailesi beni ilgilendirmez. Bir zararim yok ama kadın bana uyuz ve olumsuz sizce napmali ve bu erkek anneleri neden böyle oğlu 32 yaşında hala sevgilisini beğenmiyor kusur buluyor
Evlilik istemiyor olusunuzdan kaynakli olabilir. 32 yaşındaki oğlu da bir zahmet çenesini tutsun ,kendi kararini versin.

Babam şoför arkamdan kamyoncunun kızı diye dalga geçmiş sanırım bir kaç daha hakaret varı cümle
Kendisi kralın kızı mıymış acaba
Hiç sevmem böylelerini, siz yol yakınken sevgilinize sizin gibi cahil insanlar benim tırnağım etmez diyip yolları ayırın bence.
Ne iğrenç bir zihniyet

Sorun sizde degil ki. Sorun böyle hastalikli annelerde. Oglan nasil senin evladiysa karsindada birinin evladi var. Ne haddine babayi asaglamak, ne haddine kiza o** demek. Orda herkes kendinden bilir isi demezler mi adama? Sen sen ol sakın bu aileye giriyim deme. Hem sana, hemde ailene yazik
Sevgiliniz de annesinden duyduğu her şeyi size yumurtluyor maşallah sanırsın Viyana Büyükelçisi 🫨🤢
Elciye zeval olmaz derler, ama bence konu sahibi 300 filminde ki gibi davranmali elciye 🙊
Evlilik istemiyor olusunuzdan kaynakli olabilir. 32 yaşındaki oğlu da bir zahmet çenesini tutsun ,kendi kararini versin.
anladım canım hiç sağlıklı değil umarım kazasız, belasız atlatırsın belli ki seviyorsun da.
Kendisi kralın kızı mıymış acaba
Hiç sevmem böylelerini, siz yol yakınken sevgilinize sizin gibi cahil insanlar benim tırnağım etmez diyip yolları ayırın bence.
Ne iğrenç bir zihniyet
Hanımlar hepinizin yazdıklarını okudum daha öncede vukuatlari olmuştu zaten suandada aramız limonu ayrılmaya karar verdim kendisinden. Ben seviyorum ama yoruldum kendisi Seviyorsa kendi çabalar ben artık mücadele etmicem

annesi inanılmaz terbiyesiz bir kadın
bunları sana ileten sevgilin de pek akıllı sayılmaz
baban alın teriyle para kazanıyor, çalmıyor çırpmıyor kimseyi dolandırmıyor
kolay mı kamyon şoförü olup uzun yollara gitmek ? adam emektar
çok çirkin bi aile çok

Hanımlar hepinizin yazdıklarını okudum daha öncede vukuatlari olmuştu zaten suandada aramız limonu ayrılmaya karar verdim kendisinden. Ben seviyorum ama yoruldum kendisi Seviyorsa kendi çabalar ben artık mücadele etmicem

Cabalasa bile vazgec. Hem kendine hem ailene daha uygun birilerini bul. Hakkinda hayirlisi

Kimi seviyorlar zaten çok olgun bir kadın olacak görmüş geçirmiş oğlunun onun bir uzantısı olmadığı bilincine sahip.Mutlu olur iyi olursa mutlu olurum evladımın mutluluğuyla diyecek.Kendi mesguliyetleri hayatdan beklentileri olan oğlumu kaybettim değil de oğlum aile kuracak kadar büyüdü diye şükredecek.Yani bu bilinçte değilse hepsi aynı istesede ilerde sorun çıkarıyor istemesekde başta sorun çıkarıyor.Eş adayınız önemli armut dibine düşer misali ilerde aslına rücu etmesin yani.Zaten evlilik düşünmüyoruz yazmışsınız bence anne bahsini geçirmeyin şimdi gerek yok

Ya burdaki tüm kqdinlar kalbime söz geçiremiyorum diyor ya.ne kalpmis arkadaşım ne gördüğünü ne duyduğunu ne hissettiğini ne kırıldığını ne üzüldüğünü hicbirseyi anlamıyor..ve daha sonra en yıkılmış hali ile kalakaliyor..
Babam ince noktam limon bile satsa(asla kucumsemiyorum) ellerinden öper başıma taç ederim.bana helal lokma yedirdi diye.kimsenin haddi değil..

X