sevgilinin yanında uyurken osurmak

Bi üye vardı çok iğreniyordu gelecekteki eşinin osurmasını duyacak olmasından. Kendisi piremsesti çünkü. Bekledim de gelmedi bu konuya 😅
Valla forever single biri olarak açıkçası ben de çok düşünemiyorum. Ama ben adamdan da rahatsılzık duyarım herhalde, tek taraflı olarak değil. Hoş ben ayrı odalarda da uyumaya sıcak bakabilirim. AY öf bilemedim.

Arkadaşına bunu nasıl anlattın konu sahibi ben ona takıldım: ya bu sabah sizin odaya girdim sen uyurken ama sen osuruyordun haberin olsun falan mı dedin? Niye söylenir ki böyle bir şey.
O ne osuruktu ama ya mı dedi böylesi konuya nasıl girilir ki? 😂 Erkek arkadaşına da şaşırmıştır belki " kız zarıl zarıl osuruyor ama yine de bu kızla berber yazık bee " diye hahshshshs

Merhaba herkese. başlıktanda anlaşılacağı üzere soru çok açık. flört olur date olur sevgili olur birlikte uyurken gaz çıkarmak sizce nasıl bir durum. ben arkadaşımı rahatlatmak için her şeyi söyledim elimden geleni yaptım ama bir türlü kötü hissetmesinden vazgeçiremedim.
olay şu şekilde gelişti onuda anlatayım;
ev arkadaşım takıldığı çocukla uyurken çocuk evden çıkmak uzereydi ve kapıları açıktı bende müsait olduklarını düşünüp odalarına girdim almam gereken bir şey vardı. neyse işte arkadaşım o sırada çok derin uyuyordu ve birden osurmaya başladı. çocuk ise koltukta oturuyordu ve çantasını topluyordu. ben hiç tepki vermediğim gibi o çocukta hiç tepki vermedi. ben alacağımı alıp arkadaşımın üstünü örttüm çocukta evden çıktı. sonra arkadaşım uyandı ve durumu ona anlattım. normalde söylemezdim ama bu durum onun başına çok sık geldiği için ve kendide bu olaydan rahatsız olduğu için bu konu hakkında konuşuyorduk ve bilmesi daha iyi olur diye düşündüm. söylemez olaydım. en son belki ben yaptım sanmıştır ben odaya girince oldu sonuçta öyle düşün dedimde öyle biraz rahatladı. yani güldük geçtik ama rahatsız olduğu aşikar. sizce bu durum nasıl önlenebilir. yani bi ilişki ciddi oldugu zaman bu durumlar normal karşılanılabilşr ama başta ister istrmez karşı tarafta bir soğuma olabilir. açıkçası ben olsam soğurum yeni tanışıyorsam. bir tür ilaç olur taktik olur vs... ne yapılabilir sizce. çünkü bu problem onun hep başına geliyor ve dikkat etmek icin biriyle uyudugunda ya derin uyumamasi gerekiyor o zamanda uykusuz ve kalitesiz bi gun geciriyor.
Gazlı yemekler mi yiyor kuru fasulye gibi

Çift olarak kalınan bir odaya kapı açık diye girilir mi? Odaya giriyorsunuz, arkadaşınızın üstünü örtüyorsunuz, falan çok manasız deldi bunlar bana.

Uyurken yapılan şeyler gayet insanidir ayrıca, kendi işinize baksanız derdiniz arkadaşınızın osurmasi olmazdı.

bir çok yorum gelmiş şu kapı açık meselesine geleyim arkadaşım usturuplu vaziyette olmadan uyumaz hadi diyelim uyudu sevgilisi kapıyı açık bırakmaz zaten o samimiyette olmasak girmezdim konuyuda açtıran arkadaşım bu arada o burayı kullanmıyor ama benim kullandığımı biliyor. cocuktanda izin aldim müsait misiniz diye zaten girerken yani bunlara takılmayın sorunumuz bunlar değil

Arkadaşına bunu nasıl anlattın konu sahibi ben ona takıldım: ya bu sabah sizin odaya girdim sen uyurken ama sen osuruyordun haberin olsun falan mı dedin? Niye söylenir ki böyle bir şey.

ev arkadasim bu sorunu hep yasadigi icin ve ben sorun etmedigim icin bana karsı rahat zaten daha oncede bu olay hakkında konustuk napılabilir diye en son konu acalim dedik iste evet kendini kötü hissedyor ama bir yandanda gülüyoruz bu duruma cunku benzer seyleri bende yasiyordum iliskim varken o daha yeni yeni birileriyle bisiler yasayan biri o yuzden cok onemsiyor bazen boyle seyleri. konuyu kendi açti kesin yine yapmisimdir umarim uyuyodur hep diye bende mecburen boyle boyle oldu diye anlattim yani

Bana da öyle geldi🙈
İnsan sevgilisiyle kalan arkadaşının odasına da girmez orası da ayrı mesele bence. Kız uyuyor çocuk yeni kalkmış hazırlanıyor, girilmez bence.

Ya acaba konu sahibinin başına mı geldi bu olay. İnsan arkadaşına neden anlatsın bunu ya. Olayın o kısmı inanılmaz absürt.

benim basımada geliyordu iliskim varken ama boyle seyleri onemsemiyordum zaten 5/6 yıl suren bi iliskiydi yani bilmemneremin gozeneklerine kadar ezberleyen heriften mi cekinecem konuda acmazdim hic boyle bi konuda acmadim beni taniyanlar bilir. arkadasim cok yeni yeni biseyler yasamaya baslayan biri ve boyle seyleri cok onemsiyor o yuzden birlikte açtık konuyu. ona bunu soyleme sebebimde kanka ben cok osurukluyum yine basıma gelmismidr dedi bende anlattim sonrasndada tepki vermedi belkide ben yaptim sandi dedim. ben rahatim oyle konularda insanlik hali cunku

iki gözüm iki çeşme okudum... Bdv nin en dertli konusu olmalı... Ciğerim yandı... Allah başka dert vermesin...

bunu bende anlamadım
ne dedi yani kıza , sen bi osturdun bi osturdun apartman inledi dikkat et kız biraz mı dedi :KK70:
ben hayatımda böyle osturuk görmedim dermiş bi de ahjdwkfjekfje

(özellikle osturmak yazdım daha komik duruyor :KK53:)

yok daha komik bi sahne yasandi o da kendini biliyo cok gaz cikaran biri yani. kanka acaba hic osurmus muyumdur gibisinden bisi sordu kendimi tutamayip gulunce anladi osurdugunu, bende anlattim

iki gözüm iki çeşme okudum... Bdv nin en dertli konusu olmalı... Ciğerim yandı... Allah başka dert vermesin...

hep aglayalim mi birazda gulmeye sebep olmusum iste. arkadasim cok takintili bir de yeni yeni deneyimliyor bir şeyleri. haliyle actik bir konu ve bence bdv cok faydali bir forum. su an birlikte okuyoruz ve yorumlara bakıp bunun ne kadar olağan bir şey oldugunu gorup rahatladi ve o da gulmeye basladi. daha faydali olamazdi diye dusunuyorum.

hep aglayalim mi birazda gulmeye sebep olmusum iste. arkadasim cok takintili bir de yeni yeni deneyimliyor bir şeyleri. haliyle actik bir konu ve bence bdv cok faydali bir forum. su an birlikte okuyoruz ve yorumlara bakıp bunun ne kadar olağan bir şey oldugunu gorup rahatladi ve o da gulmeye basladi. daha faydali olamazdi diye dusunuyorum.
Haklısınız... çok insani bi durum sonuçta hiç dert etmeyin emin olun erkekler biz gibi hassas değil...
Gülüp geçilecek bişey... Onlar önce kıllı bacaklarına baksın şapşikler 😅

Merhaba herkese. başlıktanda anlaşılacağı üzere soru çok açık. flört olur date olur sevgili olur birlikte uyurken gaz çıkarmak sizce nasıl bir durum. ben arkadaşımı rahatlatmak için her şeyi söyledim elimden geleni yaptım ama bir türlü kötü hissetmesinden vazgeçiremedim.
olay şu şekilde gelişti onuda anlatayım;
ev arkadaşım takıldığı çocukla uyurken çocuk evden çıkmak uzereydi ve kapıları açıktı bende müsait olduklarını düşünüp odalarına girdim almam gereken bir şey vardı. neyse işte arkadaşım o sırada çok derin uyuyordu ve birden osurmaya başladı. çocuk ise koltukta oturuyordu ve çantasını topluyordu. ben hiç tepki vermediğim gibi o çocukta hiç tepki vermedi. ben alacağımı alıp arkadaşımın üstünü örttüm çocukta evden çıktı. sonra arkadaşım uyandı ve durumu ona anlattım. normalde söylemezdim ama bu durum onun başına çok sık geldiği için ve kendide bu olaydan rahatsız olduğu için bu konu hakkında konuşuyorduk ve bilmesi daha iyi olur diye düşündüm. söylemez olaydım. en son belki ben yaptım sanmıştır ben odaya girince oldu sonuçta öyle düşün dedimde öyle biraz rahatladı. yani güldük geçtik ama rahatsız olduğu aşikar. sizce bu durum nasıl önlenebilir. yani bi ilişki ciddi oldugu zaman bu durumlar normal karşılanılabilşr ama başta ister istrmez karşı tarafta bir soğuma olabilir. açıkçası ben olsam soğurum yeni tanışıyorsam. bir tür ilaç olur taktik olur vs... ne yapılabilir sizce. çünkü bu problem onun hep başına geliyor ve dikkat etmek icin biriyle uyudugunda ya derin uyumamasi gerekiyor o zamanda uykusuz ve kalitesiz bi gun geciriyor.
Milletin osurması sizi niye bu kadar ilgilendiriyor ki 😂😂😂 arkadaşın hiç takmamış ki sen niye takıyon 😂

2 gün sonra alışırsın merak etme.evet benim de başıma gelmişti.hem de aşırı sesli olanından.biliyorum yani önceden nasıl olduğunu bildiğim için.nor.alde böyle bir sorun yaşanmıyor ama bazen haz yapıyor midem o zaman oluyor.bemimle uyuyan erkek de sabah uyanınca şaşkın şaşkın pırtt mi yaptın sen demişti.artık nasıl ses çıktıysa uykusundan uyanmış.bir de erkek uykusu sen düşün 🤣🤣 arada sırada oluyor tabi.bu güzide konu için teşekkür ederiz bu arada.bu durumu kimsemin soracağı zerre aklıma gelmezdi.popo temizleme konusunu aklıma getirdi.o da çok komikti 🤣🤣
Şimdi o konuyu merak ettim 😅

X