sevgilinizi aileniz biliyor mu?

evet canım iyiki annem var annelerin yeri başka olur derler gerçekten öyle.mutluyum görüyor yani rahatsızlığım da sevdiğim sayesinde çok iyi allah sevenleri ayırmasın mevla yazdıktan sonra orduda çıksa karşımıza olur çok teşekkür ederim mirumo allah hepimizin bahtını güzel eylesin :teselli:

Anlayışla karşılayacağını bilsek zaten babalarımızın söylerim ama olmaz yüzük takmadan gezmeme müsade falan etmez ben babamı bilirim mecburuz böyle olmaya başka çaremiz yk güzelim :çok üzgünüm:

doğru diyorsun canım ama ben de babamın bu şekilde karşılayacağını hiiç ama hiç düşünmezdim!! babam öyle deyince kafasını bi yere çarptı heralde diye düşündüydüm=) sert bir mizacı vardır babamın ama bana, benden gizli gizli buluşmaya devam etmedin öyle olsa herkes biliyor bir ben bilmiyormuşum diye çok üzülürdüm dedi..
bilmiyorum sizinkiler de öyle der mi ama inşallah hoş karşılarlar eğer söyleyecek olursanız..

benimde annem, amcam, kızkardeşlerim, kuzenlerimden bazıları biliyor.babamada söylesem çok ters karşılamaz ama ben utanırım söylemeye :eek:

ahh ahh tam benlik bu konu
benımde abim biliyor sadece, ne annem ne de babam biliyor ama bu aralar anneme cok söylemek istıyorum bı yandan da korkuyorum ya karşı çıkarsa diye, bi de sevgilimle aynı şehirdeyız ,görüşmeme izin vermeyebilir sürekli nereye gettin nerden geldın gibi hesaba cekilmeye de gelemem sanırım. yaza dgru anneme söylemek istıyorum ama bı yandan da tepkisini ölçmek istıyorm yaaa :KK43: napayımm ben

tüm sülalem biliyo :) zaten önce ablam ve eniştemle tanıştırdım sonrada annemle tanıştı :)şuanda ablamla ve eniştemle kanka oldular :) annemleyse 2 günde bir telde konuşurlar babamsa biliyorda bilmemezlikten geliyor :) ama bir sevdiğimin olduğunu istemeye gelceklerini biliyor canım anneciğim her seferinde babama çıtlatıyor bu konuyu yani babişkomda alıştı bu duruma:).. şuan 4 yıldı oldu 5. yılımıza adım atıcazz 2 3 ayakadar söz düşünüyoruzz RABBİM KISMET EDERSE

Ailelerin bilmesi onay vermesi gerçekten çok güzel birşey çok rahatlatyıor her iki tarafıda unutmadan bende ufuğumun ailesiyle kuzenleriyle halalarıyla tanıştım
:)

biliyorlar çok da onaylıyorlar hihoyyyt bugüne kadar tüm çıktığım insanları da söylemiştim, hiç sevmem gizli saklı, onlar da anlayışlılar zaten :nazar: Şeniz

ahh kızlar ya bir çok akrabam biliyor ve destekler.bir de babam destek çıksa tanımak istese en azından şimdi sessz kalıyor rahatsızlanırım diye konuşmuyor biliyorum :kahve: ne olur destek olsa resmen diken üstündeyim ne olur kızlar akıl verin sessiz kalması iyi mi babamın :uhm:

ahh kızlar ya bir çok akrabam biliyor ve destekler.bir de babam destek çıksa tanımak istese en azından şimdi sessz kalıyor rahatsızlanırım diye konuşmuyor biliyorum :kahve: ne olur destek olsa resmen diken üstündeyim ne olur kızlar akıl verin sessiz kalması iyi mi babamın :uhm:

Bence sessiz kalıyorsa zamanla alışır... Babalar için biz vazgeçilmez oluyoruz anneden ziyade bir babanın kızına birini yakıştırması çok daha zor oluyor. Ve baban ilk duyduğu zaman kızıp bağırmamış sessiz kalmış... Zamanla alışır ve sana destek olur inş...:1rolleyes:

çok teşekkür ederim edi inşallah alışır demin mutfağa kahve yapmaya gittim teli yanımda götürüyordum teli masaya koy hep yanında taşıma dedi bakmamdan mı korkuyorsun dedi bende güvenlik kodu var zaten bakamazsın baba dedim :icecream:

hihoyyyt böle ince esprilerle alıştırman gerekiyor, kabullenir... Kolay değil şahsen ben babama asla söyleyemem :1no2: Gerçi söyliycek biride yok kaydirigubbakcemile3 En azından senin baban biliyor. Az da olsa şanslısın... :1hug:

ayy kizlaar ne kadar sanslisiniiz
ailenize bu tarz konulari acabiliyosunuzz helal vallaa......
ben oyle bisey deseydimm
oncee kemiklerimi kirarlarr
sonrada derimi yuzer post yaparlardiiiii....anam anam dusunemiyom bileee
off amann zaten evliyimmm :dance:

ayy canım benim inşallah allah birini çıkartır karşına ki bir gün mutlaka olur herşeyin hayırlısı :teselli: babam kız çocuğunun olmasını bile istememiş bekarken böyle durumlar olur diye böyle bir baba gerçekten çok zor cnm ama alışır inşallah çünkü aşığım :asigim:

Acelem yok hayırlısıyla olursa biri güzel olur olmazsada napim beklerim artıkın kaydirigubbakcemile3:eek: Hem cnm aşık olduktan sonra hele bi de durum ciddiyete dönüşmeye başladığı zaman dayanaz babalar bi de iki damla gözyaşı akıttık mı tamam hemen yufka olurlar inş..... kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

ya edicim ben bir de panik atak hastasıyım her ayrıl dediğinde atak geçirdim babamda korktu ama iki gün sonra yine o tarz şeyler söyledi olan bana oluyor sanki sevdiğimi kaybedeceğim diye düşünüyorum iştahtan kesildim zaten zayıfım işteh açıcı şuruplar içiyorum babam beni kaybedecek bu gidişle :çok üzgünüm: inşallah bana destek olur canım dediğin gibi yerimseniben

Canım geçmiş olsun atlatırsın bu durumu inş.. ama bu hastalığa tek çare sensin. Güçlü olman gerekio yeri geldiği zaman babanın karşısında güçlü olup savunman gerekiyor. sağlını etkilemesin, bu şekilde sen de ailende arkadaşında çok üzülür. düşünme kötü şeyler iştahtan falan kesilme kendinle savaş sevgin için... :1rolleyes:

edi demin babamla konuştum ve çok kötüyüm senağlama benden önce akrabalardan bazı kişiler öğrenmiş sen benim güvrnimi sarstın diyor senağlama şimdi ne yapıcam ben

edi demin babamla konuştum ve çok kötüyüm senağlama benden önce akrabalardan bazı kişiler öğrenmiş sen benim güvrnimi sarstın diyor senağlama şimdi ne yapıcam ben

ahh canım yaa üzüldüm.. ben babama söylediğimde, iyiki bana söyledin, eğer herkes biliyor olsa ben bilmeseydim çok üzülürdüm dedi..
canım babana ondan korktuğunu, anlatmaya çekindiğini, zamanı geldiğinde cesaretini toplayıp anlatmayı planladığını söyle. kendini de üzme nolur,yıpratma kendini.. sevdiğinle aradan çok güzel maşallah, annen de yanında baban da kabullenecektir durumu sıkma tatlı canını.. sağlılığını düşün:teselli:

mirumo çok teşekkrüler yine panik atak geçirdim demin:çok üzgünüm: dedim canım kızmandan korktum falan dedim ama yinede tutturmuş güvenim sarsıldı diye ben çok mu kötü bir şey yaptım anlamıyorum ki CADIARZU

ben de belli bir sureden sonra sirasiyle ailemdekiler soyledim.. herkes biliyor simdi babamla direk ben muhatap olmadim annem soylemis ama babam ikide bir laf carpip duruyor.
boyle onunla cikacagimi anladiginda paran var mi diyor eve geldigimde cok guzel olmussun bugun ayri bir guzellik gelmis sana diyor egleniyo benimlen..
ama annem ah annem.. garip yani kimi zaman cok super kimi zaman basima kakip duruyor oysa ben ona sadece iyi tarafimizi anlatiyorum.
memleketine ailesine kil tuy her seye kadar mesele yapiyo.. bu kadar mesele yapilinca midem bulaniyo benim nerde kaldi ask sevgi diyorum.. kimi zaman kardeismi pesime takmaya calisiyo.. sabrediyorum terslemiyorum onun da kendisine gore nedenleri var diyorum..

disari cikma konusunda yalan soylememe gerek kalmiyor. soyluyorum disari cikiyorum diye onunla mi diye sormuyolar.. anliyorlar sesimden tavrimdan susumden pusumden sanirim
sositososito:kahve:

X