Sevgilinizin annesi sizi istemezse ne yapardnz?

Sebebini merak edermiydim? Evet..

Sorarmıydım sevgilime? Belki..

Birşey yaparmıydım?Hayır..

Sevgilimin hareketlerine bakar,anasından etkilendiğini görürsem de sepet havası çalardım arkasından
..

beni istemeyeni ben hiç istemem
oyuzden ayrılırdım ilerisi için huzur gözükmez boyle durumlarda herseye karısır soylemediğini soyledi yapar zor bir durum olurdu.oncelıkle kendımı sevdirmeye çalısırdım ama oda olmadı başkada çare yok..

benimki de istemedi noldu,ahan da 7 senelik taş gibi evliyim.çatlasın,kudursun boş.oğlu beni ben oğlunu istemişim.zaten gerisi boş

Beni istemiyorsa bana eyvallah demezdim. Banane kendi bilir ben yine de evlenirim de demezdim.
Önce gerekçelerini öğrenmeye çalışırdım. Görüşüyorsam kendim sorardım, görüşmüyorsam erkek arkadaşıma sordururdum.
Haklı olduğu konular varsa onları düzeltmeye çalışırdım.
Yok öylesine ben sevmedim derse iş arkadaşına düşüyor ve senin de kendini sevdirmeye kalıyor.
Şimdi sevgilin istemese de olacak dese bile ilerde sorunlar çıkabilir.
Bu konuyu halletmeden evlenmeyi düşünme derim.:eek:lmaz:

bunlar çekilcek şeyler değil canım heleki iş ciddiye bindiğinde dahada bi zor durum ortaya çıkıyo..seni istemeyeni sen hiç isteme bence..eğer ilerde ciddi bişey olduğu zaman senin için hep sorun olcak bunları göz önunde bulundur

durup dururken bnm bir hatam yokken benden hoşlanmamışsa umrumda olmaz eşime bağlı bizi idare edebilir beni annesine karşı savunabilirse olur ama eşim beni yalnız bırakırsa olmaz bence çünkü önceden göze alırım deseniz de sonra bu yük ağır gelmeye başlayabilir

valla benimki istememişti ayrılmıştık ama canım aşkım benden hiçbirzaman vazgeçmedi ve 3,5 ayrılığın sonunda evlendik. 3 senedirde mutlu bir evliliğimiz var. hala kaynanam beni istemiyor ve ayırmaya çalışıyor. neden mi? seneler önce eşimi istediği bir kızla nişanlamış eşim yüzüğü atmış. sen benim istediğimi istemediysen bende senin istediğini istemiyecem demiş. eşime eziyet ediyor yane benim suçum yok. amannn anneside olsa dış kapının mandalı banane çokmu lazım ekşimiş suratı görmeye meraklıda değilim.

sevgilim beni seviyomu?gerçekden istiyomu? evetse geriside çokda bağlamaz sonuçda annesini almıcam yaa oğlunu alıcam

genelde bu konu bir bayan tarafından acılıp ailem erkek arkadasımı istemiyor denilince bir bildigi vardır ayrıl deniliyor :) ama konu bize dokununca neden istemiyor seviyorsa benim yanımda olur erkek diyorlar nedense...neyse boyle bi durumda olmak uzer insanı ama beni seven bi erkek varsa herseye ragmen benimle olur ne anne ne baba umrunda olmaz

Sevgilimle 4 senedir beraberiz. Annesini 1 kere yolda gördük sevgilimle beraber bir yerde otururken. Sadece 1 dk konuştuk. Tanıştırdı yani sevgilim. Annesi de çok sıcak davrandı, sarıldı bile. O kadar. 1 yıl kadar sonra telefonda 1 dk kadar konuştuk, nasılsın kızım vs. dedi. hal hatır sorduk yani o da o kadar.
Ama geçen sene bir şekilde telefon açıp babama (!) - babam sevgili olaylarına karşıdır- bizimle ilgili ne varsa kötü bir şekilde anlattı :/ Ne sevgilimin haberi vardı ne benim. Yani ilişkimizi ailem onun annesinden hiç hoş olmayan bir şekilde öğrendi ve 1 senedir hayatımı kabusa çevirdi kadın. Aileme söylemek için önce onları hazırlamam gerekiyordu.

Sevgilim tabiki beni korumak için evimize kadar geldi, ailemle görüştü. Annesiyle aylarca görüşmedi. Ben ısrar ettiğim için barıştı zorla... Ben de asla annenle beni yüzyüze getirme çok çok kötü olur dedim. O zamandan sonra asla sözü geçmedi. Ailem, annesini kesinlikle istemiyor, tabi ben de. Ve o da hala annesine kırgın.

Sevgilimle 4 senedir beraberiz. Annesini 1 kere yolda gördük sevgilimle beraber bir yerde otururken. Sadece 1 dk konuştuk. Tanıştırdı yani sevgilim. Annesi de çok sıcak davrandı, sarıldı bile. O kadar. 1 yıl kadar sonra telefonda 1 dk kadar konuştuk, nasılsın kızım vs. dedi. hal hatır sorduk yani o da o kadar.
Ama geçen sene bir şekilde telefon açıp babama (!) - babam sevgili olaylarına karşıdır- bizimle ilgili ne varsa kötü bir şekilde anlattı :/ Ne sevgilimin haberi vardı ne benim. Yani ilişkimizi ailem onun annesinden hiç hoş olmayan bir şekilde öğrendi ve 1 senedir hayatımı kabusa çevirdi kadın. Aileme söylemek için önce onları hazırlamam gerekiyordu.

Sevgilim tabiki beni korumak için evimize kadar geldi, ailemle görüştü. Annesiyle aylarca görüşmedi. Ben ısrar ettiğim için barıştı zorla... Ben de asla annenle beni yüzyüze getirme çok çok kötü olur dedim. O zamandan sonra asla sözü geçmedi. Ailem, annesini kesinlikle istemiyor, tabi ben de. Ve o da hala annesine kırgın.

neden yapmıs boyle bi dengesizlik bu kadın kötükedihüso

karşı komşunun kızını beğenmiş oğluna.
ama o da ben sevgilimi seviyorum diyince..........

hadi ya ... hala kaldımı komsu kızı begenme ya...
sanki kadın kendine alıcak kızı hey allahım ya uyus olurum boyle seylere :1shok:

hadi ya ... hala kaldımı komsu kızı begenme ya...
sanki kadın kendine alıcak kızı hey allahım ya uyus olurum boyle seylere :1shok:

canım zaten geçimsiz bi bayan :)
o kızın ailesiyle de kavga etmiş sonra :p korkuyorum kaynanalardan valla..

canım zaten geçimsiz bi bayan :)
o kızın ailesiyle de kavga etmiş sonra :p korkuyorum kaynanalardan valla..

hobi halini almıs onda artık kaydirigubbakcemile3
bende korkuyorum ya bende tanıstım uzak oldugu icin bir kere gorme fırsatım oldu bikac kezde telefon vs... ama bilememki nasıl gercek yuzunu saklıyor olabilir belkim kaydirigubbakcemile3

benimkide istememişti en baştan beri.bunalttı tabi çoğu zaman kıskançlıkları.ama ben eşime bakarım onun tutumu önemli benim için

allaha şükür bizde öyle bi problem hiç olmadı. nişanlanmadan öncede tanıyodum annesini hep sıcak hep kendi çocuğu gibi davrandı.. kızlar tuhaf ama ben kaynanamı seviyorumopuyorumnanaktan

en korktuğum sorunlarda biri bu..ailelerin onay vermemesi.kaydirigubbakcemile şu an bi arkadaşımın başında.çok çaresiz.. aslında kötü huyu,sana karşı bi saygısızlığı olmadıktan sonra ne diye tavır takınırsın dimi.. oğlun/kızın sevmiş,onu mutlu ediyo ki istiyo.. sen de kabullen otur yerine.
95911901uq7.gif
daha ben de tanışmadım uzakta oldukları için. onlar resmimi görmüşler. ama nasıl bi tepki verdiler bilmem..inş. kışın tanışmaya geldiklerinde herşey güzel olur. en ufak bi olumsuzluk sezersem moralim sıfırın altına iniverir :bbo:

X