Sevgilinizin resmini papatyaya koyun(çok Güzel)

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
45
Çok şirin bir site denemenizi tavsiye ederim
Link Silinmiştir.

ya çok güzel zepp ya nerden buluyon böyle siteleri süpersin ya

bişi sormak istiorum.siteve girdim sevdiğim eşimin resmini vaptım papatva ama pc me indiremedim nasıl indire bilirim vardım edermisin o adresleri doldurdum (email adresini)ama hiç favdası olmadı çok güzeldi indirmek istiorum. lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn .vardım edin.:1no2:

bişi sormak istiorum.siteve girdim sevdiğim eşimin resmini vaptım papatva ama pc me indiremedim nasıl indire bilirim vardım edermisin o adresleri doldurdum (email adresini)ama hiç favdası olmadı çok güzeldi indirmek istiorum. lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn .vardım edin.:1no2:

malesef pc ye indiremiyoruz yukaridaki arkadaslariminda yaptigi gibi link olarak koyuyoruz ...:teselli:

cevabın için teşekkür ederim:teselli: indiremedikten sonra ne anlamı var ki çok beğendim .indirilebilinsevdi keşkeoffffffffffffffffffffff:kızgın:

ben email adresime gönderdim fakat adreslerin hepsini doldurmadım 2 adrese gönderdim ve geldi birde öyle dene istersen..ya çok zevkli bşy bu..hele o insan vücutlarına resmi yerleştirip dans ettirmek çok güzel oluyo yaaa...:dance: :dance:

X