Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Sevgilisi Boğa Burcu Olan Bayanlar

bilmem_ki

varlığımsın :)
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2008
133
0
evet bayanlar nasıl baş ediyorsunuz bu inatçı boğalarla ? taktikleri alalım sositososito

Benim eşim boğa, ama o kadar inatçı değil...

Ya da bana sökmüyor inatçılığı bende inatçıyımdır çünkü....kaydirigubbakcemile3

Ama en sevdiğim özelliği sadık olması ve bunu taşıyor...

Genel anlamda bakarsak boğalar nadir sinirlenir, zıtlaşır işte o zaman onları kendi haline bırakmak gerekir bunu biliyorum...

valla cnm bildiklerinin hepsi benim erkek arkadaşımda bulunuo bende onu sık sık kendi kedni haline bırakıyorum:jeyyar:

benim sevgilimde boğa :kahve:

ama bende boğayım :nazar: -tatlicadiarzu- delikafadulden

çivi çiviyi söküyor yane hihoyyyt

gerçi hakkını yemeyim kendisi ilk başlarda evet boğa gibiydi belki ama gamyoncuiremsu

şuan kuzudan farkı yok canım sevgülüm benim çok seviyorum seni çoookkkk muuahh :icecream:

cnm nasıl oldu valla banada sölersen çok memnun olurum kaydirigubbakcemile5

canımcım yapımdan dolayı bende çok inatcıyım zaten kendi doğrularımdan asla taviz vermedim vermemde kaydirigubbakcemile5

çok tartıştık minicik şeyler için saatlerce konuşmadık ama ben hiç hatamı kabüllenmedim (hata olarak görmüyorosam eğer) :1closedeyes:

yapim gereği bayağıda kırgın kalabiliyorum o ise bi müddet sonra normal haline dönüp bişey olmamış gibi davranıyodu kaydirigubbakcemile

bense çıldırıyodum bu duruma :kızgın:

o ise tam tersi benim ona kırgın olmamdan dolayı rahatsız olup abarrtığımı düşünüp iyce sinir oluyodu delikafadulden ama kazanan ben oluyodum kaydirigubbakcemile2

ve tartışma anında mutlaka kaçtım ondan netten çıktım tellerine cevap vermedim vs

kaçtımki mantıklı düşünsün gerçeği bulsun hepde öyle oldu zaten ben kaçtıkca o hatasını anlayıp özür dileyene kadar dargın kalıodum :dilcikar:

gönlümü çok zor aldığı için olsa gerek bidaha tekrarlamıyodu aşkımda o hareketleri...

ayrıca yaptığı şeyleri şaka ile karışık sürekli başınada kalktım-tatlicadiarzu-

bak sen böle minik şeyler içinde beni üzdün değmişmiydi filan diye süreklli yaptığının hata olduğunu tekrarladım
tekrarladımki unutmasın bidaha yapmasın :1no2:

ALLAHA ŞÜKÜR Şimdi Çok İyiyiz .... Şeniz

Şimdi Sevgilimede kopyaladım Linki oda okuyacak burdan sevgiler sunuyorum canım aşkımmmaaaa mujuuu Kuzum Benim -tatlicadiarzu-

Darısı Başınıza Kızlar hihoyyythihoyyythihoyyyt

Son düzenleme:
valla cnm ben balık burcuyum o boğa yani bizim ilişkimizde gözyaşı çoktur burcumun tüm özlelliklerini taşıorum oda taşıyor öle 4 yıldır muhteşem bir aşk yaşıyoruz bende sölim bari seni çooooooooook seviyorum aşkımmmm

valla cnm ben balık burcuyum o boğa yani bizim ilişkimizde gözyaşı çoktur burcumun tüm özlelliklerini taşıorum oda taşıyor öle 4 yıldır muhteşem bir aşk yaşıyoruz bende sölim bari seni çooooooooook seviyorum aşkımmmm

söyle canım söyle hatta linkte at okusun yazdıklarını :1closedeyes:

ben yengecimm , ve inatçıyım
ama haklı olsam da ne kadar geveze olsam da ona sökmüyor sonuçta haksız çıkıyorm yınekaydirigubbakcemile nası becerıyorum bnde anlamıyorm ama:nazar:
ama sabırlı olduklarından eminim test ettim onayladım ben :lepi:
o sinirleninceye kadar ben konuşabildiğim kadar konuşuyrm haklı cıkabildiğim kadar cıkıyom , sinirlenene kadar kabul etti etti benm haklılıgmı , sinrlendıkten snra %100 haklı olsamda yalan :kızgın:
bazen inadını yenemıyorm ama ben :bbo:

valla cnm bende erkek arkadaşımı tanıyana kadar kimsenin sözünü dinlemezdim ailemde bile çok inatçıydım ne zaman onu tanıdım süt dökmüş kedi oldum

hehee

bende bir boğa sevgiliye sahibim :) bu durumdan şimdilikte memnunum çünkü çok yeni bir ilişkimiz var, gerçi öncesinde arkadaş olarak tanıyordum ama

dediğim gibi durumdan memnunum ben :) onunla olmak öyle güven verici ki, sanki her tehlikeden uzaktasınız gibi :)

şu ana kadar ne inatçılık gördüm ne de başka birşey aman nazarlardan uzak :)

allah göstermesin o zaman cnm boğaların inatları çok kötü oluo dediğim dediktir yalnız arkadaşken erkekler farklıdır ilişkide farklıdır ama bu durumda seninde burcun önemli

hafif inatçılığı dışında bir boğa erkeğiyle evlenecek olmaktan çok çokk mutluyum...

daha merhametli,planlı,sahiplenici,kıskanç olmayan,mantıklı,romantik,sevgisini belli eden bir erkek görmedim...

boğalar en mükemmel erkeklerdir.bulup da bunamayın ayol.mantığına ters gelen şeyi asla kabul etmez tabi.eşim boğa ve aynen bi boğa gibidir anladınız sanırım.ben memnunum.herkese boğa eşlere nasip olmalarını dilerim.eğer sevgiliniz boğaysa sakın kaçırmayın.

ben kova o boğaa..... ben daha inatçıyım ondan amaa.. ona şuan çok kızgınımmm :kızgın: o yuzden şimdi yazmak istemıorumm... kafayı toplayınca tektar gelirim burayaa :)

evet boğaerkekleri tam evlenilecek erkkelerdir sadıklar,sahiplenme hiseleri varıdr,muhteşem bir kişiliktir kendisi aşıkımı çok seviyorum

Pekiii evli boğalar nasıldır....hiç yazan olmamış.Erkekler flört ederken başkadır,evlenince başkadır arkadaşlarr..Boğa erkeği evlendikten sonra anlaşılır aslında..çünkü çıkarken amaçları vardır sizi elde etmek gib..boğa erkeği bir amaca kitlendimi herşeyi yapabilir.
Evlendikten sonra nevarsa çıkar ortaya.Bikere ailesine diğer buçların erkeklerinden çooook daha fazla düşkündür.Helede annelerine...Ve aileleri söz konusu olunca siz haklı bile olsanız asla taviz vermezler..Bazen pintiliğe varan maddi sıkmaları olur.Çoook ağır insanlardır.Herşeyi çok yavaş yaparlar.
Benim gibi aceleci bir koç iseniz yandınız:1no2:Öfkelendilermi ağızlarından çıkanı asla duymazlar ve evliliği bitirebilecek sözler bile sarf ederler.Hatalı olsalar dahi asla bunu kabul etmezler.Sizi kırıp dökerler,çok incinirsiniz.Çünkü çok inatçıdırlar.
Anlaşmanın tek yolu,alttan alan tarafın biz olmamızdır.Ancak o zaman duygusal yönü ortaya çıkar.Aslına bakarsanız o kişi ben değilim,ama evliliğimiz nasıl yürüyor bende hala anlamış değilim..CADIARZU

evli boğa erkeği her zaman evine eşine bağlıdır hatalarını kabul etmezler hata onda olsa bile sen özür diliceksin hadi bunların hepsini geçtim o bağırdığında sen susucaksın o sustuığundada sen başlıcaksın kaydirigubbakcemile5

gerçekten merhametliler
sahipleniciler :) ama boğar gibi bişey değil :) o sahiplenmesi öyle hoşuma gidiyor öyle hoşuma gidiyor ki anlatamam

arkadaşken daha çok sinir ederdi beni :KK70: şimdi kırmaya korkuyor
sinirlendiğine hiç şahit olmadım ama kendisi diyor kızarsam ağzımdan ne çıktığını bilmem sonrada pişman olurum diye. aman Allah karşılaştırmasın öylesi durumla

evet evet burcuözge benim aşkımda öyle abuk subuk kıskançlıklar yapmıyor :) hep yerinde ki ben kıskançlığı hiç sevmeyen biriyimdir :)

bu arada bende ikizlerim pek uyumlu görünmüyoruz burçlara göre ama kör topal idare ederiz artık :KK70:

X