Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Sevgilisi Boğa Burcu Olan Bayanlar

21 tane kırmızı gül...harika... çoook sevindim.Allahın izni ile bu iş umarım evliliğe doğru yol alır sevgili Elodea.evliliğide düşünüyordur umarım..mutluluk herkesin hakkı...sevgilerle..
Canım valla evliliği düşündüğünü söyledi ama benimle mi orası muamma :) açıkçası hakkımda hayırlısı olsun..iyi birisi ama ben çok daha iyiyim art niyetsiz ve karşılıksız seviyorum...canım iyi dileklerin için çok teşekkür ederim..ama var ya şunu farkettim insanları oldukları gibi kabullendiğimizde daha mutlu oluyor insan..öbür türlü paranoyak olmamak elde değil...sevgiyle kal.

benim sevgilimde boğa. genel anlamda çok iyi. bana gerçekten değer verir. sevgisini daima hissederim. dürüsttür sadıktır. evcil olmasını bana bağlı olmasını her kararını bana danışmasını çok seviyorum. özel günlerimizi asla unutmaz. ama inatçılığı beni öldürüyor. bi de gereksiz küsmeleri. çıldırma noktasına geliyorum. sadece bunları sevmiyorum. ama sevgilim bi tanedir. :KK69:

benim sevgilimde boğa. genel anlamda çok iyi. bana gerçekten değer verir. sevgisini daima hissederim. dürüsttür sadıktır. evcil olmasını bana bağlı olmasını her kararını bana danışmasını çok seviyorum. özel günlerimizi asla unutmaz. ama inatçılığı beni öldürüyor. bi de gereksiz küsmeleri. çıldırma noktasına geliyorum. sadece bunları sevmiyorum. ama sevgilim bi tanedir. :KK69:

Çok güzel yazmışsın ::) Benimde sevgilim çok ilgili ve değer veriyor...Gerçi biz daha çok yeniyiz ama hep böyle gideceğine inancım var :) inat yönünü bende gördümde daha neler görcez Allah kerim..Hakkımızda hayırlısı ..Hepimizin mutluluğu daim olsun İnşallah :nazar::kk77:

benim sevgilimde boğa burcu ve ben böyle kıskançlık görmedim.
bende aslanım ve boğa ile aslan anlaşamıyo bence
varmı kendisi aslan sevgilisi boğa olan ?

genelde herkes boğadaki inattan bahseder :))
ama bende öyle bi aslan inadı varki, onun inadının bendekinin yanında esamesi okunmuyo :))

benim esim boga evet cok inatci hem de nasil istemedigi hicbirseyi yaptiramazsin kendisine.bir de bam teline basma yani.normalde sakindir sessizdir ama cok ustune gidince birden bir sinirlenir onunde durmamak lazim ozaman.hirslidir dedigini istedigini yapmak icin cok calisir cabalar kafasini koydugunu yapmadan ole kolay vazgecmez.ayrica evine baglidir cok da iyi baba oldu yani o kadarni beklemiyordum sasirmakla beraber takdir ettim kendisini.

ha bir de sorumluluk bilinci cok yuksek derler bogalar icinki benm esime uyuyor bu durum.gercekten sorumluluk alir veelinden geleni yapmaya calisir.biseyinsorumlulugunu aldimida sonunakadar goturur.yani boga erkegiyle genel olarak gecim cok da zor degil evlenilebilirler yani kizlar:KK1:

benimde bir boğa var başımda, ben seyahat delisi, o biyere gitmekten korkuyor. sadık madık iyi bir baba tamam ama SIKICI mı sıkıcı, sohbet yok birşey yok.. Uyku hobisidir, kızlar siz neler yaparsınız boğalarınızla boş vakitlerinizde merak ettim..??

evet aslinda bogalar biraz hareketsiz insanlar.evi severler ama neyseki ben de evi severim.evimizde oturup bi kahvalti bi film falan gazete okumak bizim icin buyuk keyif.geziyoruz tabi ama cok da fazla yere gittik bugune kadar ama ikimizde seyahat delisi degiliz mesela.eger seyahat delisi iseniz hic evde duramiyorsaniz bogayla zor sanirim.boga cunku evi sever

kiskançligi biraz var ama bu benim hosuma gidiyor beni sahiplenmesi korumasi (tabi abartmadan), sevgisini gösterebilen, romantik, gezmeyi tozmayi asiri sevmeyen benim gibi kafa dengim ve onunla evlenicek olmaktan mutluyum :KK16:

benimde bir boğa var başımda, ben seyahat delisi, o biyere gitmekten korkuyor. sadık madık iyi bir baba tamam ama SIKICI mı sıkıcı, sohbet yok birşey yok.. Uyku hobisidir, kızlar siz neler yaparsınız boğalarınızla boş vakitlerinizde merak ettim..??

boğanın bayanı da erkeği de gezmeyi, yemeyi ,içmeyi sever aslında. tabii tembellik edip evde tv karşında takılmayı, film izlemeyi de çok severler ama hadi deyince de üşenmezler. genelde hep güler yüzlü olurlar. konuşmayı çok severler.kolay kolay inada bağlamazlar. onlar inada bağlayana kadar olan tribi yapabilirisiniz. bağlayınca da ilgilenmeyin kendi kendine geçsin:)
seninkinin yükseleni kesin oğlak:)

neden oglaklar evimi sever.beni oglak bir kuzenim var daha oturamadi yani rahat biyerde.gece 11 den once eve girdigi cok azdir.o kiz haliyle evde durmaz geceleri gezer erkek kardesi bogadir aksam annesiyle oturur cay icer :KK1:

boğanın bayanı da erkeği de gezmeyi, yemeyi ,içmeyi sever aslında. tabii tembellik edip evde tv karşında takılmayı, film izlemeyi de çok severler ama hadi deyince de üşenmezler. genelde hep güler yüzlü olurlar. konuşmayı çok severler.kolay kolay inada bağlamazlar. onlar inada bağlayana kadar olan tribi yapabilirisiniz. bağlayınca da ilgilenmeyin kendi kendine geçsin:)
seninkinin yükseleni kesin oğlak:)

Vallahi benim babacım oğlak burcu ve bayılır gezmeyi.. :)

valla sevgilim değil ama abim boğa karısına deli gibi aşık ki bence hiç haketmio bunu karısı (kıskançlık değil yanlış anlama olmasın) asırı sadık,merhametli,pek de sevimli bitanedir o ya:))))

canımcım yapımdan dolayı bende çok inatcıyım zaten kendi doğrularımdan asla taviz vermedim vermemde kaydirigubbakcemile5

çok tartıştık minicik şeyler için saatlerce konuşmadık ama ben hiç hatamı kabüllenmedim (hata olarak görmüyorosam eğer) :1closedeyes:

yapim gereği bayağıda kırgın kalabiliyorum o ise bi müddet sonra normal haline dönüp bişey olmamış gibi davranıyodu kaydirigubbakcemile

bense çıldırıyodum bu duruma :kızgın:

o ise tam tersi benim ona kırgın olmamdan dolayı rahatsız olup abarrtığımı düşünüp iyce sinir oluyodu delikafadulden ama kazanan ben oluyodum kaydirigubbakcemile2

ve tartışma anında mutlaka kaçtım ondan netten çıktım tellerine cevap vermedim vs

kaçtımki mantıklı düşünsün gerçeği bulsun hepde öyle oldu zaten ben kaçtıkca o hatasını anlayıp özür dileyene kadar dargın kalıodum :dilcikar:

gönlümü çok zor aldığı için olsa gerek bidaha tekrarlamıyodu aşkımda o hareketleri...

ayrıca yaptığı şeyleri şaka ile karışık sürekli başınada kalktım-tatlicadiarzu-

bak sen böle minik şeyler içinde beni üzdün değmişmiydi filan diye süreklli yaptığının hata olduğunu tekrarladım
tekrarladımki unutmasın bidaha yapmasın :1no2:

ALLAHA ŞÜKÜR Şimdi Çok İyiyiz .... Şeniz

Şimdi Sevgilimede kopyaladım Linki oda okuyacak burdan sevgiler sunuyorum canım aşkımmmaaaa mujuuu Kuzum Benim -tatlicadiarzu-

Darısı Başınıza Kızlar hihoyyythihoyyythihoyyyt

canım benim erkek arkadaşımda tıpa tıp aynı :)

benim cancazım da boğa :) çok sadık, güvenilir ve çalışkan. evet inatçı ve biraz da kibirli ama her insan dört dörtlük değil bende aslanım 1,5 yıllık bir ilişkmiz var ama çok mutluyum :) :):21:

X