Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Sevgilisi Boğa Burcu Olan Bayanlar

benim boğa sewgilim vardı bugün benden ayrıldı seninle mutlu değilim dedi ama yanyanayken beni çok mutlu ediyorsun diyordu napmam lazım sizce bende kovayım çok aşığım ya çok üzülüyorum şimdi...

bayanlar Terazi burcu olupta sevgilisi Boğa olan var mı?
anlaşma durumumuz nasıldır merak ediyorum. Ben fazla detaycı bir insan değilimdir , ama ince düşünceliyim küçük şeylere de bazen takılabilirim.
Aynı boğa burcu gibi bende ilgi alaka görmeyi çok seviyorum fakat inat durumu yaparsak o zaman kötü oluyor o arasın diye beklersem oda benim aramamı ilgi göstermemi bekliyor. Daha önceki ilişkilerimde çok ilgi gösterip değer veren taraf ben oldum ama hiç bir şey kazanmadım şimdi de aynı hataları yapıp onu kaybetmek istemiyorum. Nasıl davranmalıyım içimden geldiği gibimi yoksa arada ilgi gösterip arada kendimi geri çekerek mi??:KK1:

ben boğayım boğa burcu sevdiğine değer verir.Önemsenmek istenir.Karşındakinden ilgi bekler.Ama sevdiğinde onu durduracak hiçbirşey yoktur.Arar sorar eder,ama bıtırebılıyorse buna cesaret edebiliyorsa geri dönüşü yoktur.Çünkü pek çok olay birikipte bu noktaya gelmiştir.Ve yapabileceği herseyı yapmışken,emin olmuşken arkasını çok zor döner.Yanındayken mutlu olması önemli değildir.Gerçekten mutlu olup olmadığına bakar aslında o toplam onun için önemlidir.Boğa aşk,sevgi insanıdır.Tutupta bır arkadaşının yanındada mutlu olabilir,yada o anda ilgiye ihtiyacı varsa da o ilgiyi aldığı için mutlu olabilir.Ama toplama baktıgında mutlu değilse değildir.

ben boğayım boğa burcu sevdiğine değer verir.Önemsenmek istenir.Karşındakinden ilgi bekler.Ama sevdiğinde onu durduracak hiçbirşey yoktur.Arar sorar eder,ama bıtırebılıyorse buna cesaret edebiliyorsa geri dönüşü yoktur.Çünkü pek çok olay birikipte bu noktaya gelmiştir.Ve yapabileceği herseyı yapmışken,emin olmuşken arkasını çok zor döner.Yanındayken mutlu olması önemli değildir.Gerçekten mutlu olup olmadığına bakar aslında o toplam onun için önemlidir.Boğa aşk,sevgi insanıdır.Tutupta bır arkadaşının yanındada mutlu olabilir,yada o anda ilgiye ihtiyacı varsa da o ilgiyi aldığı için mutlu olabilir.Ama toplama baktıgında mutlu değilse değildir.

ama bizim drum biraz karışık ailesel sorunları olduğunu hayatında kimseyi istemediğini söylüyor beklemem lazım aramamam lazım ama bende sırf beni unutur mu acaba die arayıp duruyorum daha çok kızıyıor bi kalbime söz geçirsem dayansam süper olacak belki...

benim boğa sewgilim vardı bugün benden ayrıldı seninle mutlu değilim dedi ama yanyanayken beni çok mutlu ediyorsun diyordu napmam lazım sizce bende kovayım çok aşığım ya çok üzülüyorum şimdi...
bende kovayım ve nişanlım boğa burcu. bu iki burç arasında çok uyumlu bir ilişki olmayabiliyor karakteristik olarak ama ortak noktaları yakalayınca ve tabiki aşk olunca bir arada durmak mümkün olabiliyorr . boğa burcu insanı aşık olunca çok sadık olur gönül eğlendiren sürekli sevgili değiştiren bir tip değillerdir . bence onda eksik olan aşk olabilir ve bu durumda üzülmemekten başka yapacak birşey yoktur :KK14:

bn akrep svglm boğa :/ onu çk svyrm yani çk aşğz ama anlaştğmz pk söylenemez yani bütün gün didişip brbirini seven 2 kişi halndeyz :/

Ben ikizler burcuyum, sevgilim boğa ve inanın ona deliler gibi aşığım.. 8 aydır hayatımda ve hergün daha da aşık oluyorum ona..
Ben çok memnunum kızlar çok yapıcı ve karakterli aynı zamanda bakımlı erkekler boğalar..
Romantikler aynı zamanda ..Yorumlara bi bakayım çok merak ettim :KK16:

O boğa ile 2 senedir evliyim artık
hiçte pişman değilim Rabbim pişmanda etmesin, dünyaya birdaha gelirsem yine onu bulurdum yoksa benim bu nazımı kaprisimi kim çekerdi ayol :21:
mantık abidesi (tam istediğim gibi)
tutkulu
gözümün içine bakıyo adam resmen :KK9:
eh tartışırsakta bir o kadar büyük oluyor :) oda olsun
gezmeyi seviyor
eşi bakımlı olsun istiyor
kıskanç değil hayatta, daha doğrusu yerine göre ki bende öylesini isterdim
yemek yemeyi seviyor, boğazına düşkün
bana sormadan bir iş yapmaz hayatta
hep destektir bana
daha ne olsun anam :KK17:

benimde basimda bir boga var ilk iliskisinde cok sevip uzuldugu icin bir daha kimse ona ayni seyleri hissettirememis:KK47: .. bazen ne kadar duygusal biri oldugunu anliyorum.. bazende o kadar etkileyici konusuyoki benimle bende yengecim tabi eriyip gidiyorum:KK17: cok ortak yonumuz var benide asik etti kendine oda benden hoslaniyomus ama beni gercekten sevip sevemicegini nasil anlicam nasil guvenicem ona offf offff :KK43:

ya ikizler ve boğa ters gibi görünsede mutluyum diyenleri görüncede anlamaya basladim gayet basarili bir evlilik olabiliyormus :) bizimkide öyle oldu çünkü, 4 senedir çok tartıştık çok üzdük birbirimizi ama aramızdaki tutku sevgi hiç bozulmadı nerdeyse o gene birgün sonra özür dilemesini bildi ve benden daha çok üzüldü çoğu zaman bense ikizlerim ertesi gün kavganın sebebini bile unutmus oldugumdan anın tadını çıkardım, kavgalarımızın sonundada çok istekli oluyoduk bu sadece bize özel deildir belki ama paylaşmak istedim :) boğa erkeği cok sadık ve yalnız sizi isteyen bir erkek eger size aşıksa ama aşık değilse iyi düşünün derim o zaman işler kötü olabilir :) ben bi ikizler olarak aşkın var olup olmadıgını bile sorgularken o hayatıma girdiginden beri onun gözlerinde bunu gördüm diyebilirim, en zor tarafları fikirlerinden vazgeçmek icin zamana ihtiyacları var zeki bir kadın sabırla konusarak ve dinleyerek bunu aşabilir diye düşünüyorum, onu değiştirmek zor olabilir ama imkansız değil emin olabilirsiniz :) bir de göstermedigi duygusal tarafını güçlendirmek için onu cesaretlendirin:) görselliğe damak zevkine düşkündür onun için hazırladıgınız makarna bile lezzetli ve şık sunulmalıki o zevk alsın bundan alelade şeyleri sevmez çünkü :) bir de çok bakımlıdır temizligine giyimine dikkat eder güzel taraflarından biri bu da :)

Benim sevgilim de boğa ben balık burcuyum. Bazı özellikleri uymasa da genelde burcunu yansıtıyo. Bi kere kesinlikle bi bayanda ilk baktığı şey güzellik ben çok güzel bi kız olmadığım halde ona yeterince güzel geliyorum sanırım :) Aşırı derecede dengesiz bi dediği bi dediğini tutmaz ama çok sever çok bağlanır aşırı derecede kıskançtır sevdiği kız ondan başkasını görmesin ister seni erkek sinekten bile kıskanıyorum der bana bazen çok sıkıntı olabiliyo bu kıskançlık tabi ama zamanla alışıyosun. Çok fazla ilgi bekliyo kendisi öyle çok fazla ilgi göstermese de bebek gibi önemsenmeyi bekliyo çok nazlı yani çok alıngan. Kolay kolay sinirlenmezler denmiş ama aksine benimki çok fazla sinirli sinirlendiğinde gözü hiç bir şey görmez ne dediğinin farkında olmaz ben de susup sakinleşmesini beklerim üstüne gidersem ohoo vay halime. Sakinleşince zaten anlıyo yaptığını ve duruluyo. Biz 8,5 aydır beraberiz onu gerçekten çok ama çok seviyorum o da beni çok seviyo ama pek iyi anlaştığımız söylenemez oysa balıkla boğa birbirine en uygun çiftmiş meğersem peh :) Onu yaklaşık 1,5 yıldır tanıyorum ama tam bi evlilik adamı olduğunu söyleyebilirim iki cümlesinden biri evlenip çocuk sahibi olmak başka bi hayali yok sayesinde ben de evlenmeyi bekler oldum :) Özetle zor bi insandır yani boğa kolay kolay çekilmez bunu kendi de bilir ama her şeye rağmen en sevilmesi gereken erkek boğa burcu erkeğidir bence :)

Bu arada obur oldukları da çok doğruu

Son düzenleme:
ben bır boğa burcu erkeğiyle gorusuyorum.aynı okuldayız ben bılgısayar muhendıslıgı 3 o ıse tıp fakultesı 5.sınıf.ben gıdıp ona senınle ılgılenıyorum numaranı verebılırmısın dedım.bı şaşırdı.sonra verdı numarasını bana sen vermıcenmı numaranı dedı verdım numaramı.sonra ılk mesajı ben attım.1 haftadır gorusuyoruz.ılk benım ne dusundugumu ogrendı cok dındar bırısı.beyefendı ve 5 yıldır gorustugu cıktıgı begendıgı bır kız olmamıs.sonra baktım o yazıyor hep mesaj gunum nasıl getı nerdeyım napıyorum sureklı bır ılgı var.sımdı evıne gıttı konyaya ben yaz okuluna kaldım.gun ıcerısınde 3 4 kere benı bır yokluyor.gelınce konusalım dıyıp duruyor.ben boyle devam edersen benden cabuk sıkılcaksın dedım.yok ben senden sıkılmam sen sıkılmassan tabı dıyor.sızce normalmı bu durum.

ben bır boğa burcu erkeğiyle gorusuyorum.aynı okuldayız ben bılgısayar muhendıslıgı 3 o ıse tıp fakultesı 5.sınıf.ben gıdıp ona senınle ılgılenıyorum numaranı verebılırmısın dedım.bı şaşırdı.sonra verdı numarasını bana sen vermıcenmı numaranı dedı verdım numaramı.sonra ılk mesajı ben attım.1 haftadır gorusuyoruz.ılk benım ne dusundugumu ogrendı cok dındar bırısı.beyefendı ve 5 yıldır gorustugu cıktıgı begendıgı bır kız olmamıs.sonra baktım o yazıyor hep mesaj gunum nasıl getı nerdeyım napıyorum sureklı bır ılgı var.sımdı evıne gıttı konyaya ben yaz okuluna kaldım.gun ıcerısınde 3 4 kere benı bır yokluyor.gelınce konusalım dıyıp duruyor.ben boyle devam edersen benden cabuk sıkılcaksın dedım.yok ben senden sıkılmam sen sıkılmassan tabı dıyor.sızce normalmı bu durum.

Boğa sahiplenicidir ciddiyetini göstermek istemiş ebnce.Sen ciddi değilsen o ayrı tabi.bence gayet doğal...

sana katiliyorum canim boga burcu erkegi bekarliginda nekadar capkinsa evlendikden sonrada sadik oluyorlar , kayin validelerin aradigi damat bogalardan cikarmis:) benim esimde bir boga burcu ben oglak burcuyum oglak ve boga guzel anlasirmis bizde eh anlasiyoz iste:)) bogalarin onune yemegi koy tatliyi koy ve geri cekil butun sorunlar biter inatciliklarini bilmiyorum bence inatci degiler en azindan benimki degil ama sinirlendirmemek icin ugrasirim sinirlenmesi iyi olmaz bogalarin, baska bogalari bilmem ama benim boga sinirlenmiyecek seye sinirlenir sinirlenir dedigim seye sinirlenmez boylede bir tuhaf huyu var:roflol:

benim erkek arkadaşımda boğaydı bende boğa burcuyum.ondan daha inat oldum hep.çok çapkındı ve kıskançlık dozunu abarttım.ben hep çok ii biriydim onun gözündee ve senin için yolunda öldüm ama sen beni idare etmeyi bilmedin gibi şeyler kullandı ayrılırken.ayrıldık.sabah çiçeklerle gelebilecek, size kahvaltı hazırlayabilecek,doğumgününüzde en güzel şeyi düşünebilecek,romantik,yeri geldiğinde ciddi,yemeği seven,yemek yapmayı bilen,düzeni çok seven fakat hep bunu uygulama çabasında olan vs vs ii hoşta şu çapkınlık bitirdi işte haliyle güvensizlik geldi falan

benimde basimda bir boga var ilk iliskisinde cok sevip uzuldugu icin bir daha kimse ona ayni seyleri hissettirememis:KK47: .. bazen ne kadar duygusal biri oldugunu anliyorum.. bazende o kadar etkileyici konusuyoki benimle bende yengecim tabi eriyip gidiyorum:KK17: cok ortak yonumuz var benide asik etti kendine oda benden hoslaniyomus ama beni gercekten sevip sevemicegini nasil anlicam nasil guvenicem ona offf offff :KK43:

Ben de bir bogaya asik oldum, ben balik burcuyum. Bogalara asik olmak cok kolay bence, ben de bu adam benden hoslaniyo mu hoslanmiyo mu anlayamadim ve pes ettim. Hep ben ilgi gosterdim, ondan hicbir sey goremedim boyle...bu isin olmayacagini artik kabullendim ne yapapyim. Gercekten 1 yil boyunca cok gozyasi doktum bu adam icin boyu posu devrilir insallah :KK43: Bu bogalar herkese mavi boncuk dagitiyor galiba, beni bos yere umutlandirdi.

benim aşkımda bir boğa burcu bense başak boğalar ilgiye açlardır ve ilgi verirler kendi gözlerinden bile aşklarını kıskanırlar eğerki seviyorlarsa ve gelenekçilerdir zorlardır ama çok tatlıdırlar evliliklerinde kesinlikle iyi bir aile babası olurlar benim aşkım askerde şu anda ona rağmen psikoljisini iyi tutuyor romantik laflar ve 5. yıldönümz olan 2 ocakta bana çiçek buketi gönderdi hiç beklemyordum askerdeyken doğum günümde gönderdi yazın ama bunu beklemyordum gelince biryere gideriz diye düşünmüştüm ama çiçekteki nota eridim bittti

doğum günümde bile hediyeleri gitmeden verdiğinde mektuplar vardı ben askere gdince doğum günün olduğu gün oku bunları dedi
cep telini bana vermişti giderken onunda not defterinde notlar yazmıştı bakıp bakıp durdum günlere alarm kurmuştu çılgın

ben biraz odunumdur ama aşkım saolsun mutlanırıyor bilmiyorum ama her erkek böyle deği bu boğalar başka ikimizide ilk ilişkisiyiz ve maşalllahımız var uzun süreli gidiyoruz evliliğeee:nazar::nazar::nazar:

benim bitanem boğa ben yengec:)
ben cok sevıyorum askımı..
çok toplamda 8 yıldır tanıyorum.en ıyı arkadasım sırdasım dostum..
harıka karıyer planı yapar.yanıdna guzel ve akıllı kız ıster.attıgı adımı bılır.sorumluluk sahıbıdır. benı bendne cok dusunur.kafası cok ıı calsıır zekı akıllıdır.
asla onemlı gunlerı unutmaz.ve karsındakını mutlu etmeyı cok ıı bılır.
çok çok ınatcıdır.damarı tuttumu ınadının yandınız demektır. ozellıkle ınatcı olmadıgı konsuunda ınatcıdır:)
kıskanctır ama bunu ınsanı bogarak yapmaz. duygusal romantıktır.
her ayrıntıyı planlar(bızım dugun planımız yıllar oncesınden yapıldı tarafından mesela)
hastalandgımda bende cok canı yanar.benı herzaman benden cok dusunur.uzagımda bıle olsa ogun benım ıcın zor bı gunse yanımda hıssederım sımsıcak kalbını.
cok sadıktır en guvensız kız bıle şüpheye dusemez.:KK69:
mıgdesıne duskundur ama bu cok guzel bısey.yaptıgım basıt bı salataya bıle hayran kalır aylarca anar bunu.
cınsellık konusunda bısey dıyemıycem.bız henuz sevgılıyız.ama sadece sunu dıyebılırım nefsıne sahıp cıkan bırı.
çok çok saygılıdır.
ayyy cok sevıyorum ben canımı yaaaa:KK69:
kızlar hıc kacırmayın derım karsınıza bı boga cıkarsa
konu sahıbı arkadas
eger onu sıkmadan seversen evlılık konusunu acmazsan emın ol o cılgınlar gıbı ıster bunu
ama ıslerı odaklı yasadıkları ıcın evlılıgınde bı planı vardır.
benımkı cok ıstıyo mesela ama ben henuz hazır degılım dıyorum ve ınan bundan cıkıyor tartısmalarımız
ayrıca tartısırken seısnı asla yukseltmez
ayrılalaım afını agzına almaz
ben trıp atsam bıttı falan desem nereye bıtıyo bız bırbırımızı kolaymı bulduk yok sendne bıtane daha der:):KK69::KK69:
herkese mutlıluklar

canım 2010da yazmışsın yorumu şu an ne durumdasınız bilmiyorum ama eğer dediğin gibi biriyse sakın bırakma onu ve üzme benden söylemesi =)

benim sevgilimde boğa burcu ve ben böyle kıskançlık görmedim.
bende aslanım ve boğa ile aslan anlaşamıyo bence
varmı kendisi aslan sevgilisi boğa olan ?

ben varım canım dediğin doğru en anlaşamayan burç çiftlerindendir boğa erkeği - aslan kadın ama ben çok seviyorum sevgilimi ve taviz veriyorum biraz aşırıya kaçmadan tabi ki ilgisizliğini sorun etmiyorum baskı falan yapmıyorum inşallah o da beni seviyordur ve ciddidir yoksa çok kötü yaparım onu >/

boğa erkeği en zor aldatabilen erkeklerin başında gelir. zaten gözü dışarı kaysa bile beceremez kendi gelir anlatır. iyi bir aile babası olabilir ama evleneceği kadında tam bir evcimenlik bekler. kadın hem güzel hem de becerikli olmalıdır. tabii cinsel açıdan da onu doyurmalıdır. yemek yemeyi çok sevdiğinden yemek sofralarında uzun sohbetlerden hoşlanır. kalabalık sofraları sever, dostlarını ağırlamaktan zevk alır.

bir sürü iyi özelliğinin yanısıra kötü yanları da vardır elbet. zor sinirlenir ama sinirlenince de 10kaplan gücüne varabilir. ortalığı toz duman eder. 2 dakka sonra uysal kedi gibi olur. anlayamazsınız deminki adam o muydu diye.

su grubu bayanlarını anlaması zordur. bu adam öyle nazdan,niyazdan anlmaz. açıkca neden alındığınızı anlatmanız lazım. ince düşüncelere, oyuna plana kafası basmaz çünkü.

harekete geçmesi oldukça zor biridir. arkasından itmeniz gerekebilir. ancak bir defa harekete geçti mi de işin sonunu getirir. para-mal-mülk-güzel araba gibi takıntıları vardır. genelde zenginliği sever. öyle azıcık aşım ağrısız başımcılardan değildir.

ilgili bir eş muhteşem bir babadır.
karamsar değildir.kötü şeylerde bile bir iyilik arar.
duygularını içinde kopan fırtınaları kolay kolay anlatmaz.
çok nazlı ve duygusaldır. herşeye anında küsebilir suratı düşebilir.
ancak küsmeleride anlıktır. küs kalamaz.
lüks ve gösterişe çok önem verir.
güçlü karekterli kadınlardan hoşlanır. maalesef su grubu kadınlarının bir boğa ile uzun süreli ilişki yaşaması mümkün değildir.
boğa için en uygun eş yine toprak grubu kadınlarından olur.
bakılımlı, dikkat çekici, başarılı ve becerikli kadınlardan hoşlanır.
bir boğa erkeği yakaladıysanız sakın bırakmayın. :)

X