İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran Sevgilisi, Eşi İkizler Burcu Olanlar

benım eşimde ikizler ve bazen cok zor gercekten onu anlamak aynı eşimi anlatmıssınız valla:KK1: bı konuda haklıyken haksız duruma düşerim dillidir.asla peşimden koşmaz dediğiniz gibi aılesıne baglıdır ama ona karsı bı hata yaptıysam sinirinden duramaz söylenir durur benım susmama da sini rolu rkonustugumd aıyıce alevlenir tartısma.dediğiniz gibi onun tek anahtarı tatlı dil güler yüz ama bend eınsanım her zaman veremıyorum kı :KK19:

siniri çok çabuk geçer o an susmayı başarırsanız eminim gönlünüzü alacaktır. aile konusunda yapacak bir şey yok acaip bağlılar çünkü:)

Onlarla anlaşmak cidden zor. Sevgilim ikizler benimde.
İlgi arsızıdır. Kesinlikle bencildir. Yapmayacağım dediği birşeyi mümkün değil yaptıramazsınız. Bilgiye açlardır. Nerde ne olursa ufacık bir bilgi bile olsa öğrenmek isterler. Sevdikten sonra azıcık değişebilirler çok değişmesini beklemeyin. Güzel özellikleri de var ilişkiniz rutin gitmez her daim heyecanlı olur. Beş dakika önce kavga ettiyse onu unutur hiçbişey olmamış gibi size davranmaya devam eder. Sinirlidir. Kavga ederken ağzından çıkan kelimeleri duymaz kavganın sonrasında ben ne dedim ki şimdi modundadır. Rahatına düşkündürler. Ondan bir adım önde olan sevgili veya eş istemezler. Sevgilisi veya eşi çok gözönünde bulunmasın isterler. Kesinlikle zekilerdir.

Eşim ve ben ikizler burcuyuz.Gayet iyi anlaşıyoruz.Sanırım birbirimizi tamamlıyoruz.:KK64:

Onlarla anlaşmak cidden zor. Sevgilim ikizler benimde.
İlgi arsızıdır. Kesinlikle bencildir. Yapmayacağım dediği birşeyi mümkün değil yaptıramazsınız. Bilgiye açlardır. Nerde ne olursa ufacık bir bilgi bile olsa öğrenmek isterler. Sevdikten sonra azıcık değişebilirler çok değişmesini beklemeyin. Güzel özellikleri de var ilişkiniz rutin gitmez her daim heyecanlı olur. Beş dakika önce kavga ettiyse onu unutur hiçbişey olmamış gibi size davranmaya devam eder. Sinirlidir. Kavga ederken ağzından çıkan kelimeleri duymaz kavganın sonrasında ben ne dedim ki şimdi modundadır. Rahatına düşkündürler. Ondan bir adım önde olan sevgili veya eş istemezler. Sevgilisi veya eşi çok gözönünde bulunmasın isterler. Kesinlikle zekilerdir.

büyük bir kısmına katılıyorum. yahu diyorum, kız olan benim, senin biraz daha ilgi göstermen gerekmiyor mu? nolmuş ben erkeksem, bizm de ihtiyacımız var diyor.

kessinlikle bencil! kavgadan sonra insan bi gönül alır di mi? asla! gerekirse 3 ay bekler. sonra hiçbir şey olmamış gibi arar. özür bile dilemez. ya da en fazla özür dilerim bi daha yapmıcam. (hikaye tabi)

İkizler burcuyum. kararsız olduğum noktalar çoktur. İstediğim noktada sonuna kadar denerim. emin olamadığım bir noktada zor durumda kaldığımda karar vermem zorlaşır. Özleiikle sevdiklerim için yapacaklarım hususunda düşüne düşüne karar veremem. Birde insanların bazı hareketlerine kızarım aynı hareketi tekrar ediyorsa tepkim ve dilim acayip sivrilebilir.

çok çabuk karar değiştirebilirim. Bu tamamen saflıktan ileri gelir. Kavga ettiğim insanları eskiden daha çabuk affederdim şimdi çok zor affediyorum. Yapmak istemediğim birşeyi kimse yaptıramaz. Emir verir gibi konuşmaktan hoşlanmam. Yapacağım varsa da inadımdan yapmam. Rica eden kibar olna insanların istediklerini yaparım. Bir kişinin bir özelliğini hoş görebilirim ama sonradan o özelliği gözüme batmaya başlayabilir. Çok fedakarım. Çok anlayışlıyımdrı. Sabır taşımı çatlatanlardan sözleirmle özümü alırım. Saldırıya geçerim.
çok hızlı düşünür çok hızlı analiz ederiz. eğer hızlı düşünüp karar veririz.
Bİr elbise gördüm hiç analiz etmeden sevdiysem alırım. şu renk mi olsun mu renk mi olsun diye çelişkiye düşmem. HAyran olurum alırım. Çok kıyaslama yapmam. Başkası birşeyi aldırsa severek aynı özveriyle sevgiyle giymem. O kıyafete aşık olmam lazım. Yada eşyaya aşık olmam lazım. Hızlı karar verirrim. net fikrim oluşmadıysa kararsız kalırım.

İkizleri anlamak güçtür. Çünkü ikizler hızlı düşünür. aynı anda 10 şey geçebilir aklındna. Sizle konuşurken AKlında 2-3 türlü şey geçer.
yemek yaparken aklında iş olur. sevdiği olu raynı zamanda da konuşur. İşde bu yüzden zihni arada kısa devre yapabilir. Zihnini dinlendirin başka birşey istemez :KK1::KK1:

siniri çok çabuk geçer o an susmayı başarırsanız eminim gönlünüzü alacaktır. aile konusunda yapacak bir şey yok acaip bağlılar çünkü:)

benim sevgilim ikizler (eski mi desem bilemedim yarıayrı moddayız çünkü)
bir insan bu kadar dengesiz olamaz ya bugün mutluyken yarın mutsuz herşeye takık oluyor bir buluştuğumuzda ilgi 0 oluyor ertesi buluşmamızda ilgiye boğuyor hem ayarsız hem dengesiz

aile konusuna gelince ANNESİNDEN KORKUYOR 5 yaşında çocuk sanki çevresindeki herkesle ikili tartışmalara girebilcek cesaretteyken annesi aradığında eli ayağı birbirine karışıyor

+alo nerdesin?
-ııı anneciğim ben yola çıktım 10 dakika sonra evde olurum yol tıkandı da (yolda filan değil )
+tamam yoğurt al gelirken

aynen bu modda.

ikizler burcu erkeğinin ağzı kesinlikle çok iyi laf yapar zeytinyağı gibi üste çıkmakta üstüne yoktur haklı olduğunuz bir konuda öyle bir konuşur ki bir müddet sonra kendinizi özür dilerken bulursunuz kesinlikle şeytan tüyü var onlarda:63: :)

aynen öyle.şimdiye kadar haklı olduğum bi konu çıkmadı,hep o haklı.tartışmayı benim başlattığım ve özür dilediğim o kadar çok konu varki...

aynen öyle.şimdiye kadar haklı olduğum bi konu çıkmadı,hep o haklı.tartışmayı benim başlattığım ve özür dilediğim o kadar çok konu varki...

bizdede genelde nişanlım haklı :KK66::KK66: işin enteresan tarafı bana da kabullendiriyo haklılığını...seviyorum onu..:KK1:

öncelikle dengesiz olduklarını biiyoruz hepimiz
isterlerse yapamayacakları şey yoktur çok inatçılardır
kıskançtırlar ama kendilerinin kıskanılmasını istemezler
sadakat çok önemlidir ve kendileri severse gerçekten sadık olurlar ama severse:)
kaçan kovalar mantıgı bunlara sökmez kaçmayacaksın
hep ilgili alakalı olacaksın özellikle sex çok önemlidir,cilveli kadın isterler
iyi niyetli,dürüstlerdir çocuk gibi ilgi beklerler ama fazla göstermezler

öncelikle dengesiz olduklarını biiyoruz hepimiz
isterlerse yapamayacakları şey yoktur çok inatçılardır
kıskançtırlar ama kendilerinin kıskanılmasını istemezler
sadakat çok önemlidir ve kendileri severse gerçekten sadık olurlar ama severse:)
kaçan kovalar mantıgı bunlara sökmez kaçmayacaksın
hep ilgili alakalı olacaksın özellikle sex çok önemlidir,cilveli kadın isterler
iyi niyetli,dürüstlerdir çocuk gibi ilgi beklerler ama fazla göstermezler

kaçan kovalanır sözü varya asla ama asla bu taktiği ikizler erkeğine yapmayın kovalamaz aramaz sormaz siz kendiniz ararsanız konuşur.. hep ilgili davrancaksın cilveli ve ateşli kadınları severler bide bir gün güler bir gün ağlar acayip dengesizdirler eski erkek arkadaşım ikizler ya tamam çok heycanlı ve neşeli bir beraberlikti ama bir günü bir gününe uymuyo bu ikizlerin allahım mesela buluştugumuzda beni sanki delicesine sever gibi davranıyor ertesi gün 0 alaka diğer gün süper ilgi dengemi şaşırdım napcagımıda bilemedim sonunda ayrıldım yok anam yok ben yapamam ikizler erkeiğiyle tamam beni çokmutlu ediyo hatta peşinden sürekledi beni ama dengem bozuldu yaaaaaaaa sadete gelirsek ikizler erkeğiyle çok mutlu olursunuz ama dengeniz alt üst olur sürekli bişiler düşünür ikizler erkeği işiyle ilgili sürekli pratik zekadırlar ahh bide çekici güzel konuşmaları yokmu bunlar offfff:KK52:

konuyu neredeyse baştan sona okudum..

çok mutluyum, yalnız değilmişim :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1:

ikizler burcu erkeği eş dost akraba ziyaretlerini sevmezmi? erkek arkadaşım ikizler burcunun neredeyse bütün özelliklerini taşır ama bu tür ziyaretlerden hoşlanmadığını belirtince şaşırdım doğrusu benim bildiğim ikizler erkeği oldukça sosyal insanlardır :26:

ikizler burcuyum bende... bu güne kadar kimse bana tutarsız dememişti.. ilk kez böyle bir şeyi çok değer verdiğim biirinden duymak çok incitti. söz meclisden dışarı... neyse ikizler insanlarının zihni hızlı çalışır aynı anda 2-3 şeyi düşünür bazen düşünce hızına kimse yetişemez. o yüzden çabuk yorulur beyni saflaşabilir. bazen kimsenin aklına gelmeyen şeyleri düşünebilir.
yeni şeyler öğrenmeye açtır. yinede arkadaş olarak vazgeçilmez insanardır. ikili ilişkilerde başarılı değildir. kişilek ve aile yetiştirmeside çok önemli ...

neyse ben yine ikizler olarak konuya dahil ettim kendimi...

rezzan kirazı dinleyin o bizi evrenin yaramaz çocukları olarak anlatır..

Son düzenleme:
burnundan getiriyorlar insanın:p böyle bir süre sonra kendinizi filozof gibi hissetmeye başlıyacaksınız herşeyi ve nedenini düşünmekten:) tamam eğlenceli,hoş,değişikliği seviyorlar ama bir yere kadar aaaaa:eek: ben aslanım tamam severim değişkliği bütün herşeye ayak uydururm rutin sıkıcı şeylerden hoşlanmam ama ikizlerin davranış değişkliği çıldırtıo o derece..ne biliyim söz verir günler geçer o konu konuşulmamış gibi söz veren o değilmiş gibi konusu açılmaz fln işlerine gelen herşeyin planlarını yaparlar ama evlilik kısmetse olur:KK70: böyle bi saçmalık dengesizlik içinde 3 senedir savaşıorum:KK70: sewmiomuyum sewiorum orası ayrı:KK70:

kocam ve erkek kardeşim ikizler...
eşimin dengesizliğini görmedim.. ancak kardeşim dengesizdir... bir sever bir sevmez... çok sever bir anda siler... sonra pişman olur... genelde kaçırdıklarına üzülür... kocam öyle değil Allah'tan... yaşı itibariyle biraz büyük olduğundan olabilir... Allah'ım iyi ki gençken bulmadım kendisini..

Beni tarif ettin yaa... ozellikle regl donemi dengesizlik tavan yapar ve kendimi herkesten uzak tutmaya calisirim.. aniden birinin kalbini kirabilirim, yada ani karar alabilirim, aniden ve o an nasil istiyorsam, geride kalanlari dusunmeksizin.. sonrada telafi etmek icin binbir turlu yola basvururum.. ama beni taniyanlar bilir ve affeder. Belkide bu cocuksu tarafim yuzundende seviliyorumdur.. genelde biz seni boyle seviyoruz diyenler cok olur :KK52: annemde benim icin ne sensiz ne de senle bir omur gecer der.. artik ne kadar paradox bir durum varin siz dusunun :44:

vallahi ben bi başak kadınıyım ve ikizler erkağiyle 2 sene çıkma dönemi 5 sene de evlilik yaşadım.bana hayatı zindan etti.bunlar hem suçludur hem güçlü.hatalı olurlar bi bakarsın sen yalvara yakara özür diliyosun.valla ben kurtuldum aman aman kzılar asla ikizler erkeği mi dünyanızı tersine çevirmek istiyosanız beraber olun ama yoksa asla bulaşmayın...böyle dengesiz bi insan yapısı yok çünkü.sorumluluk yoktur,zentinyağıdır her zaman.rahatına düşkündür,işine gelmiyosa dünya yıkılsın umrunda olmaz,seni acayip kullanır,özür dilemeyi menfaati için yapar gerçekten suçlu olduğu için değil,sürekli almak ister herşeyi karşı taraftan bekler verirsin ama hiç bişeye doyuramazsın doyumsuzdur....inanın daha bir sürü şey sayabilirim...:))

vallahi ben bi başak kadınıyım ve ikizler erkağiyle 2 sene çıkma dönemi 5 sene de evlilik yaşadım.bana hayatı zindan etti.bunlar hem suçludur hem güçlü.hatalı olurlar bi bakarsın sen yalvara yakara özür diliyosun.valla ben kurtuldum aman aman kzılar asla ikizler erkeği mi dünyanızı tersine çevirmek istiyosanız beraber olun ama yoksa asla bulaşmayın...böyle dengesiz bi insan yapısı yok çünkü.sorumluluk yoktur,zentinyağıdır her zaman.rahatına düşkündür,işine gelmiyosa dünya yıkılsın umrunda olmaz,seni acayip kullanır,özür dilemeyi menfaati için yapar gerçekten suçlu olduğu için değil,sürekli almak ister herşeyi karşı taraftan bekler verirsin ama hiç bişeye doyuramazsın doyumsuzdur....inanın daha bir sürü şey sayabilirim...:))

oy oy oy.. fena fena :)) .. ama bu anlattiklarin tam bi turk erkegi ozellikleri, yani burctan ziyade, genelde turk erkekleri bu sekilde yetistiriliyorlar. Yani hatali biz kadinlar, yani anneler oluyor. Maalesef isin dogrusu bu. Arada duzgunleri var ama emin ol onlar o kadar az ki. Disardan mutlu olan ciftler bile cok aldatici olabiliyor, evde o sessiz erkekler cok farkli olabiliyorlar. Bu arada senin burcunu cok merak ettim. Mesela beni dizginleyebilicek burclar koc, boga, akrep.. digerleri bosa kurek ceker, enerjilerini baska seylere harcasinlar :).

selamlaaarrr:) valla ben de arkadaslarıma anlatıyorum, ikizler burcu sevgilim, böyle böyle diye kimse anlamıyor. bu forumu buldugum iyi oldu yalnız değilim :KK3:
ben de basak burcuyum. özellikle biz plan yaparız, dertli topluyuz, düzene alışığız. ikizler nereyi nası dagıtıp, planları nasıl altüst edeceğini bilmiyor sanki. evet bazen neseli geliyor, heyecanlı, kimsenin düşünemediği seyler yapıyor, aklına geliyor. ama bazen de bezdiriyor tam biz plan yapmıştık, şimdi bu nerden cıktı diye.
ancak benim sevgilim inanılmaz fedakar, ailesi ve benim için yasıo diyebilirim neredeyse. cok kavga ederiz, üste cıkmayı cok iyi basarır :KK51: ama yine de alttan alıp gönlümü almayı bilir.:KK23:

X