İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran Sevgilisi, Eşi İkizler Burcu Olanlar

ah ahh :)) benmkıde ıkızler bı dengesızlıgı yok ama fena sır kupu ve cok ınatcıı ah ahhhhh :KK43:(

aynen öyle canım ınanılaz fedakar oluyorlar.. Benmkıde aynen öyle sürprizlerle dolu cok romantık ama cokta odun :KK70::KK70::KK70:

Merhaba arkadaslar,

Aralik ayinda tanistim Ikizler burcu sevgilimle. Ayri sehirlerde yasiyorduk. Ilk zamanlar mukemmel sevgiliydi. Sonra alayim degisti. Bende ilk ayriligimi yaptim 3 hafta sonra geri dondum. Baktim burnumdan getiriyor. Bende mayis'in ilk haftasi telde kavga ettik ne o beni aradi, ne de Ben onu. Bir ayi gecti, gorusmuyoruz. Suc bende onu cok havalara cikardim. Kesinlikle aramayacagim. Ama o pisman olur geri doner mi diye merak ediyorum? :KK43:

Merhaba arkadaslar,

Aralik ayinda tanistim Ikizler burcu sevgilimle. Ayri sehirlerde yasiyorduk. Ilk zamanlar mukemmel sevgiliydi. Sonra alayim degisti. Bende ilk ayriligimi yaptim 3 hafta sonra geri dondum. Baktim burnumdan getiriyor. Bende mayis'in ilk haftasi telde kavga ettik ne o beni aradi, ne de Ben onu. Bir ayi gecti, gorusmuyoruz. Suc bende onu cok havalara cikardim. Kesinlikle aramayacagim. Ama o pisman olur geri doner mi diye merak ediyorum? :KK43:

Kimse cevap vermeyecek mı?

ikizler burcu erkeği sevgilim vs yok.. ama bir ikizler erkeğinin arkadaşı olarak yazacağım.. çok ilginç adamlar.. gerçek anlamda "zor" lar.. bu zorlukları kendileri için de pahalıya patlıyor.. çok samimi olmamamıza rağmen kimseye anlatmadığı sırlarını döktü..anlatmadan önce de samimi bir arkadaşım da değilsin neden sana anlatıyorum bilemiyorum dedi..üstüne de kimseye söylememem için tehdit etti beni.. değişik bir tip yani..konu tabi ki çok kötü.. aldatmalar ihanetlerle ilgili.. onu bu konuda aşağı yukarı bilmeme rağmen yine de çok şaşırttı beni..sevgilisi için çok üzüldüm..ama neyse ki kız farkında ihanetlerin.. hepsi aynı olacak değil elbette ama ikizler erkeklerine dikkat bayanlar..bu halleriyle içten içe gurur da duyuyorlar işin kötü kısmı bu zaten.. aşırı değişkenler.. tehlikeli adamlar.. ama iyi kalpliler.. yani diğer adları "çelişki".. arkadaşım olarak hiç yokluğunu istemem..renk getirirler işinize ortamınıza.. ama sevgili olarak renklerinizi alıp götürebilirler.. arkadaş gözüyle bu şekilde değerlendirdim..

Son düzenleme:
bişeyi ben çok istesem kendini geri çeker.
ne zaman ki o konu hakkında konusmayı bıraksam
kendisi konuşmaya başlar.
istediğinde dünyanın en çılgın adamıdır.
canı istemediğinde monotonluktan öldürür.
tek hayali gezmek, gezmek, gezmek.
farklı şehirler, farklı kültürler, elinden gelse dünyadaki milyarlarca insanı tanımak ister.
bazen bir laf eder kendine tekrar aşık eder.
bazen de tek lafla günlerce ağlatır.
bir de vurdumduymaz mı desem, rahat mı desem öyle bişey var.
bin tane derdi olsa başını yastığa koyar koymaz uyur.
hayatı kendine asla zehir etmez.
çok zor insanlar çok..
ama çok da fedakarlar, sabırlılar.

Eski sevgilim ikizler burcuydu.
Eğlenceli
Konuşkan
Aktif
Sosyal
biridir ikizler.Güzel huylarının yanında maalesef kötü yanları da vardır:
Döneklerdir bence. Dediğim dediktirler, illa kendi isteği olacak. İşi inata bindirirler.Tek bir kadınla bir ömür geçirmek onlar için sıkıcıdır,devamlı farklı heyecanlar ararlar.Sinirlidirler. Sinirlenince ağzından çıkanı kulağı duymaz bu ikizlerin,ama sevdiğinden böyle davrandığını söylerler dolayısıyla da komiktirler.
Ama eğer gerçekten severlerse adam gibi severler,aşkı için her şeyi yapar ikizler erkekleri.

Benim gözlemlerim bunlar.
Genel olarak ikizler erkeğinden hoşlandığım söylenemez ama kızları her zaman yakın arkadaşım olmuşlardır. :KK34::KK16::nazar:

eşim ikizler. dengesiz asla değildir denildiğinin aksine. çok kararlıdır mantıklıdır. fakat inatçı ve aşırı düzenlidir. bu konuda takıntıları oluyor bazen çekilmez oluyor

ayarsız bu ikizler erkekleri 4 senedir sevmesem 1 gün kahrı çekilmez akşam arar yarın şöyle yapalım
böyle yapalım yok seni çok özledim aşkım balım sabah kalkar buluşuruz
yok her yerim ağrıyo yok içimde bi sıkıntı var napsak ne etsek orayamı gitsek ay bilmiyorum
ömrümü yedi bu adam benim 4 senede ama genede o
aşk böle bişi herhalde :))))))))))))

Evet hanımlar kaç aydır bu topiği kolluyorum ama bi ikizler partnerine sahip hanımlara denk gelemedim....

İkizler erkeği dengesizlikleriyle tanınırlar çevrelerindesırnaşık şey
Peki tüm ikizler erkeği dengesiz midir?

Benim nişanlım ikizler burcu..belki yükseleninden dolayıdır bilmem ama dengesizliğine pek rastlamadım..açıkçası ben daha dengesizimhihoyyyt

evet hanımlar var mı başka ikizler burcu eşi yada sevgilisi yada nişanlısı yada sözlüsü olankafamçokkarıştı

iki hafta falan oldu heralde ayrılalı allah onu bıldıgı gıbı yapsın. bi afralar bı tafralar. sanırsın kuçuk dagları o yarattı. bıgun ıyı bıgun kotu. en ufak yanlısında kestırır atar. bunlar da hep bana denk gelıyo anlamadım. ınatla ıkızler burcu erkeklerıyle cıkıyorum. ıstemıyorum arkadas uzak durunuz benden ya. ben oğlak siz ikizler valla olmuyo anlasamıyoruz . sizin egolarıınız benım egolarım ee yok cık. DEFOL İKİZLER!

Eski sevgilim ikizler burcuydu. Hiç mi iyiliğini görmedim. Gördüm tabi. Ama yaşattığı kötülükler bana yetti. İlişkimizi kurtarmaya çalışırken defalarca terk edildim. En ağır lafları işittim her kavgada. Sinir krizi geçirdiğim bile oldu sayesinde. İşkolikti, sürekli iş yerindeki stresini en kötü haliyle bana yansıtırdı. Ailesine bağlı değil bağımlıydı. Ailesi şehir dışından geldiğinde haftalarca görüşemediğimizi bilirim. Şimdi hayatına biri girse kız için üzülürüm sadece.

Benim nişanlımda ikizler burcu ve yükselenide ikizler :) tam bir ikizler yani anlıycağınız.
Sürekli onun istediği şeyler olsun ister,Hep kendisini haklı görür haksızda olsa haklı çıkartır,çok hazır cevaptırlar hayatta altta kalmazlar yani en azından ben şimdiye kadar altta kaldığını görmedim :KK70: haksızken bile haklı olup trip atar günlerce bizde roller biraz değişik ben erkeğim o bayan sanki :KK70: kendilerini beğenirler sürekli kendileriyle yetenekleriyle övünürler,hisleri çok kuvvetlidir bunu test edip onayladım :) veee gelelim en önemli konuya çok iyi yalan söylerler FAKAT eğer karşısındaki kişiyi seviyorsa değer veriyorsa ve kaybetmekten korkuyorsa söylediği yalanları en ufak boyutlara indirger beyaz yalanlar diyelim biz bunlara hatta yalan söyleyemez sevdiği kişiye çünkü kendini ele verir bir şekilde :) neye kızıcakları belli olmaz çok mutluyken bir anda sinir küpü olabilirler, çok fazla zekidirler karşısındakinin zihnini okurlar neredeyse tabi bu birazda karşısındakini tanımaya bağlı. Birde en nefret ettiğim davranışları çok fazla meraklıdırlar ama herşeye karşı sürekli etrafı incelerler kim ne giymiş falan gibi yani. FAzlasıyla sivri dillidirler hiç çekinmeden herşeyi söylerler karşısındakini kırmak umurlarında olmaz. Sinirlendiklerinde ağır sözler sarf edebilirler ama hatalarını anlayıp özür dilemesinide bilirler. Bazı arkadaşlar romantik değiller demiş bilemem ama benim nişanlım oldukça romantiktir süpriz yapmaya bayılır aksine aslan kadını olarak ben romantik hiç değilimdir öyle aşk sözleri falan söyleyemem kolay kolay. Anlıayacağınız bir ikizler erkeği çok fazla sabır gerektirir eğer o sabır bende var diyorsanız neden olmasın :) Ben bir aslan kadını olarak hayatımda böyle bir erkek çeşidi daha tanımadım diyorum.. Ve son olarak ikizler erkekleri bağımlılık yaparlar çünkü tam bir muammadırlar sürekli çözmek için uğraşırsınız uğraştıkçaa sizi içine çeker bi bakmışsınız kaybolmuşsunuzzz :)
:KK52:

ahhhhhhhhhhhh ahhh ikizler ahh :KK70: tüm erkek kuzenlerim tüm amcalarım4 taneler ( babamın şüpheli doğum tarihi tam belli değil ama bence oda ikizler o boğayım desede) heeepsi ikizler erkek arkadaşımda ikizler allahtan yükseleni kova:) bende yayım yükselenim ikizler :)ben yayın tüm özelliklerini taşıyıp ikizlerin sadice değişkenliğini almışım,erkek arkadaşımsa kovanın becerikliliğini almış geri kalan herşey ikizler kendisi kabul etmese de:KK70: saniyesi saniyesine uymaz, çok zekidirler,söylediğine değil ne söylemek istediğine bakar ve bunuda çözer ama işine gelmiyorsa salağa yatar :)çok espirilidir ama ince espirileri vardır ,sabit fikirlidir bir insanı bir anda sevip bir anda nefret edebilirler:KK70: örnek veriyorum futbolcu ronaldodan nefret eden e.arkadaşım ronaldonun islama yakınlığını duyunca bir anda en birinci hayranı oluverdi ya ! :) inattır evet off offf başka bir konuya kızmıştır haberiniz yoktur gayet sakindir bir anda çok basit bir kelimenize parlıyıverir ne olduğunu da anlayamazsınız ben o durumlarda susmayı tercih ediyorum birkaç saat yada 1 gün sonra gelir özür diler:)ben karışmıyorum sen nası istersen o şekilde olsun havası verir inanırsınız ama bir bakarsınız ki o ne istiyorsa o şekilde oluyordur:)çok önemli bir zaman dilimindesiniz diyelim ki nişanınız var okadar vurdum duymaz olur ki :KK70: hımm olur iyi tamam vs şüpheye düşersiniz istemiyormu acaba diye :) çok titizdir elbise ve kendine bakım konusunda abooov anneye bağımlıdır evet ilk başlarda ya annesi heralde böyle olucak dersiniz ama olaya daha çokdahil olduğunuzda görürsünüz ki sanıldığından daha fazladır( bunu akraba kkuzenlerden biliyorum)e.arkadaşımda bağımlıda çaktırmıyor:) adam 30 yaşında herşey mi rapor edilir yahu :KK70: evet anne sibelle şurdayız falan :)ikizler ana kuzusudur ikizler erkeğinin anasıda boğa ise( anaç) bittiniz demektir :KK70: normal bir ikizler annesi ne derse okey der allahtann e.arkadaşım kovanın dik başlılığını almışta arada başkaldırıyor:KK70: ikizler candır :KK70: çapkın değiliz derler gözlemlediğinizde gerçekten onların hiçbirşey yapmadan çevresine hatunların toplandığını görebilirsiniz ..hepsi öylemi bilmiyorum ama kimsenin lafıyla hareket etmezler ters teper:)kıskanılmayı severler sorguya çekilmeyi asla ondan bilgi almak istiyorsanız sorgular gibi değilde mesela sirkeciye gittiğini düşünüyorsunuz şüpheniz var ya sen şurayı biliyormusun? falan diye giriş yapmanız gerekli :) işte böyle

ikizler burcu erkeği çok zor gerçekten,saati saatine uymuyor,hep onun ruh haline göre haraket etmek zorundasın sürekli karar değiştirdikleri içinde karşısındaki insanında bir süre sonra psikolojisini bozuyolar,eski sevgilim ikizlerdi yaptığı dengezilikleri say say bitmez valla :) ama herkes aynı olcak diye bişi yok,arkadaşımın eşide ikizler mesela o da çok içine kapanıkmış kişiden kişiye değişiyor sanırım.

Çveremde tanıdığım bütün lanet erkekler ve eski sevgilim -o da lanet birisidir- hepsi ikizlerdi.artık İKİZLER BURCU MU? AMAN AMAN KALSIN diyorum :KK70:

Ikizler burcundan gicik kapiyorum sevgilim ikizler aman allahim cok inatci hersey onun istedigi olucak haksiza kendini oyle bi savunurki sen hakliyken haksiz olursun ve ozur dileyen sen olursun cok nazlilar her xaman pesinde gitmeni isterler o kaca sen kovaliyan olmalisin sana cok guzel gunler yasatirlar ama bide oyle bi kotu gun yasstirlarki o guzel gunlerin aklina bile gelmez :KK43:( cok espiri yaparlar her zmana seni guldurmeye calisilar ama bide abartiya kacarlar fazlasiyla hata o kadar abartilarki sen icinde allah belani versin sus artik diyr bilirsin :) cok kiricilardir bende balik oldugum icin cok duygusalimdir ama yukselenim ikizler ama hic alakam yoktur ikiz burucun ozelikleriyle ben cok duygusal oldugum icin ve guru hersetden once geturdigim icin biri pesinde gitmekmi asla ama malesef ikizler kendine oyle bi cekiyorki guru muru aklina bile gelmiyor :)

Son düzenleme:
Benim sevgilim de ikizler ancak burcun özellikleriyle alakası yok yahu :44: sadece gün içeerisinde çok sık olmamakla birlikte ruhsal durumları değişebiliyor. Enerjisi iyiyken birden düşebiliyor. Ama ben de teraziyim ve aynı özellik bende de var bu yüzden bana farklı bi şeymiş gibi gelmiyor :KK53: Dediğim gibi anlattığınız ikizler erkeği ile alakası yok yükseleni aslan ondan olabilir mi :44: yoksa iki yüzünden birini mi görüyorum ben şuan :26: olsun zoru severim :KK51::KK9: Enemm tipini yirim onun yeaa :KK9::KK30:

bu ikizleri etkilemek için ne yapmak gerekir. nasıl kızlardan hoşlanır. sizden hoşlandığını anladığınızda nasıl açtınız eşinizi nişanlınızı sevgilinizi.:KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
Nişanlım da ben de ikizleriz. 1 gün arayla doğmuşuz. Gayet de uyumluyuz biz aslında.

X