Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Sevgilisi Yengeç Olanlar Buraya

benim eşim yengeç burcu canım çok evcildir ama herşeyede çabuk sinirlenir yüzünü asar sonrada vicdan yapar pişman olur.çok acelecidir iki ayağımı bir pabuca sokar vs...senin sormak istediğin ne canım?

benim eşim yengeççç
çok anlayışlı,sabırlı,duygusal,romantik,evcil,
ben teraziyim,çok güzel anlaşıyoruz

aaa canım ne tesadüf bende teraziyim eşim yengeç:)evet yengeç erkeği genelde duygusal romantikte sayılır benim eşim biz çıkarken çok şiir yazmıştır bana kesinlikle evciller geneli öyle galiba:)

aaa canım ne tesadüf bende teraziyim eşim yengeç:)evet yengeç erkeği genelde duygusal romantikte sayılır benim eşim biz çıkarken çok şiir yazmıştır bana kesinlikle evciller geneli öyle galiba:)

ayy ne güzel bir tesadüff,,,öyle canım evcil oluyolar,,,çok memnunum bu durumdan,çocuk ruhlu bide benim eşim,bende aynıyım gerçi,birbirimizi çok iyi anlıyoruz,yemek konusunda biraz zıtlaşıyoruz bizz,szin zıtlaştığınız oluyo mu canım:KK61:

çok hassas...5 ay sonra seni seviyorum diyebildi...emin olmadan demezmiş...alıngan duygusal korumacı ama asla kıskanç değil...hep kıskanç olur derler bir de..sadece hberi olacak nerey gittiğinden o kadar..ama bazen soğuk bazen de içten çözemedim...sevmesem kimse beni tutamaz yanında seni seviyorum dedi....kafam karışıyo bazen...

Ben yengeç o yengeç...
Fazla bir şey söylenemez sanırım bizim için :26:
Beraber kafayı yiyoruz işte

Son düzenleyen: Moderatör:
benim sevgilimde yenceç ben isee koç :KK69: sagolsn cok anlayışşlıdrr :81: burcunun özelliklerini taşır tabi bnde öle.. biraz zorrr bi ilişki ama 5 sene olcak :nazar: iyiki varr. :KK19:

Ben başağım erkek arkaşım ise yengeç. :KK3: Biraz zor oluyo bazen çok katı ve kıskanç olabiliyo ama yinede istediğimiz kıvama getirmek bizim elimizde :KK34: Duygusal oldukları için sevdiği kişilerin üzülmesini istemezler şahsen bu yönünü kullanarak tam istediğim kıvama getirdim :KK9::KK9:

kızlarrr ben koç burcuyum
hoşlandıgım cocuk yengeç
bana tiyo verin az...:) sbh aksam msj atması süperr
cok yeniyiz dahaa:KK76:

valla ben kovayım sözlüm yengeç herkes en anlaşamaz burçlar der ama önemli olan benim alttan alabilmem sinirli falan ama beni seviyo sinirini alttan alıyom anlasıyozz bide daha az sinirli olsa

ben yay o yengeç :97:
hiç anlaşamıyo gözüküyorz burç yorumu yapanlara göre :KK9:
geçinip gidiyoruz kavga gürültü aşk herşey karışık :KK9::KK9::KK9:
yengeç erkegi iyidir ya :123:
sadece senin laf arasında pek önemsemeyerek söyledigin şeyleri bile akıllarında tutarlar ve ona göre davranırlar..
biz bi bçuk yıldır çıkıyorz ilk zamanlar bn kahvaltı etmeyi pek sevmem etmem derdim hala bi kahvaltı edemedk beraber geçn gn sordm ama aşkm sen sevmezsn ki dedi :KK60::KK60::KK60:
kolay kolay seni seviyorm da demezler (sana ve aşkına inanmadan )
:KK19::KK19:

ben yay o yengeç :97:
hiç anlaşamıyo gözüküyorz burç yorumu yapanlara göre :KK9:
geçinip gidiyoruz kavga gürültü aşk herşey karışık :KK9::KK9::KK9:
yengeç erkegi iyidir ya :123:
sadece senin laf arasında pek önemsemeyerek söyledigin şeyleri bile akıllarında tutarlar ve ona göre davranırlar..
biz bi bçuk yıldır çıkıyorz ilk zamanlar bn kahvaltı etmeyi pek sevmem etmem derdim hala bi kahvaltı edemedk beraber geçn gn sordm ama aşkm sen sevmezsn ki dedi :KK60::KK60::KK60:
kolay kolay seni seviyorm da demezler (sana ve aşkına inanmadan )
:KK19::KK19:

Kesinlikle katılıyorumm bende yay burcuyum ve sevgilim yengeç.. ve aynı dediğin gib... zorr cok zorr ama zamanla inandıgında cok cok iyi oluyor:)):KK69::KK69:

Kesinlikle katılıyorumm bende yay burcuyum ve sevgilim yengeç.. ve aynı dediğin gib... zorr cok zorr ama zamanla inandıgında cok cok iyi oluyor:)):KK69::KK69:
Evet cnm cdden zor :78:
ama geçinip gidiyoruz işte biraz biz ödün vericz biraz onlar zamanla yayına oturuyo :KK16:

kızlar benım kuzenımde yengec aynı anda ıkı kızla mesajlasır,ama gercek askı bulmak ıstıyo bunu anladım belkı bulsa boyle olmucak capkınlıgı bırakcak,ama sıze yengecten bı kotuluk gelmez

benim sevgilim de yengeç... ve ben artık sabrımın baya sınırlarına geldim... yengeç erkeği hep ilgi istiyo hep ilgi istiyo ama karşıdaki kişiyi düşünmüyo... artık baya yoruldum... dur bakalım nolcak...

X