Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Sevgilisi Yengeç Olanlar Buraya

benim aşkım da yengeç bazen beni deli eder çabucak sinirlenir ama siniri çok sürmez çocuk gbidir eğlenceli duygusal kıskanç kararsız sabırsız yine de çok seviyorum onu:nazar:

kesinlikle öyleler...geç sevip aşık oluyolar..sevince de söyleyemiyorlar..arada bir duyarsınız sevgi sözcükleri..ancak çok ilgililer herşeyinizle ilgilenir önemserler..duygusal olunca anlarsınız bazen de sebepsiz mesafeliler..kabullenmeye bağlı..:nazar:

1,5 yıldır yengeç erkeğiyle beraberim ve gerçekten sabır gerekli yengeçlerle birlikte olmak için :KK9:

ya kızlar sizin sevgililerinizde bi çok ilgili bi ilgisiz oluyomu? aptal etti beni yahuuu :90:
çok kıskançç, kendide kıskanılsın istiyoo,kıskandırmak için elinden geleni yapıyoo
çok ilgili çok mutlu ediyoo ama bazen odun gibi oluyoo, bazen kızılcak şeylere kızmıyoo, bazende hiç kızılmıcak şeylere kızıyooo, anlamadım arkadaş yaaa:KK9:

amaaa aşkım o benim yaaaaaaaaa :KK69:

ay herkes ayni seyleri yazmis:)
benim sevgilim de yengec, kiskaniyor kiskanilmak istiyor, ilgi gosteriyor ilgi gosterilmek istiyor, surekli bebek gibi ilgilenmek lazim:)
ama cok tatli cok yumusak cok duygusal cok dusunceli benim sevgilim, butun yengecler boyle mi bilmiyorum ama ben coook mutluyummm:)

Benim eşimde yengeç. Biçok özelliklerin hepsi var onda da. İlk başlarda çok ilgili, çok kıskanç olması çok hoşunuza gidecektir ama zamanla çok bunalabilirsiniz benden söylemesi :KK1: Evcimen olması çok güzel bu devirde her erkekte bulunamayan bir özelliktir...

Yengeç erkeği evine bağlı ve duygusaldır, benim eşim de yengeç.
Çok uyumludurlar, biraz da kışkanç tabi ama o kadar olacak....Mutlu bir evlililk için, en ideal erkek tiplerinden biri....
Evine bağlı olmak benim açımdan çok önemli olduğundan böyle diyorum....
Gelin adaylarına ithaf olunur.....

evet sabır ister yengeç erkeği. öyle 2 kelimede anlatılmaz ömür törpüsü bunlar :KK9: bazen öyle şeylere alınır ki kafayı yersiniz:84: hele bide bişeye kızdımı bi surat yaparlar off sen kız halinle o kadar naz yapmamışsndr ömründe :KK70: haklıyken bi bakmıssın haksz çıkmıssın seni de inandırır he buna :KK70: bi öyledir bi böyle bazen çok fazla ilgili olur ölür biter bu durumlarda şaşırıp kalıorum noldu bu adama die ama tabi bazen de bildiğin odun :KK70: sürekli ilgilenceksin çocuk gibi şımartcaksın asla karşı çıkmıycaksn devamlı yüreklendirceksin (sen yaparsın, o iş yerinde en iyi sensin zaten ,yürü be koçum,.... ) :KK70::KK70: he 5 sene oldu çok aşırı bi kıskançlığını görmedm ilk başlarda belki ama o güveni verince çantada keklik gibi görüyolar seni :93: ama seninde kıskanmanı isterler bide yüzsüz yüzsüz :KK70: yeri gelicek o ilgilenmiycek ama sen sürekli ilgilenceksin:KK52: bide evet ara ara sürpriz yaparlar severlerde mutlu etmeyi:KK31: ( ama mantık şudur sen beni mutlu et bende seni ediyim ilk adımı atmazlar yani ama alışınca yadrgamıosun :KK70: ) zaten hep aynı şeyler yazılmıs demekki burcu yengeç oldugu içinmiş bunlar boşuna günahını aldım senelerdir:92: eğer sevildiğini hissediosa bu zatlar kavga gürültüde olsa bi şekilde gidiyo o ilişki tabi karşıdaki insanın sabrıda önemli ben taş oldum çatlamam inşallah:KK33: :KK52:

kesınlıkle herkesın yorumuna katılıyorum :KK70: tam anlamıyla sankı sevgılımı anlatıyosunuz.. bunun burclarla cok ılgısı varmıs demekkıı. tek yengecle bası belada olan ben degılmısım :KK70::KK70::KK70: ama naparsa yapsın kızamıyorum ıste.. bı kova burcu olarak herkese karsı cıkabılıyorum ama ona karsı cıkamıyorumm ne yazıkkı.. benı cok kızdırsada ofkeden delıye dondursede onu cok sevıyoruuuummmmmmmmmmm:KK69::KK69::KK69:

evet sabır ister yengeç erkeği. öyle 2 kelimede anlatılmaz ömür törpüsü bunlar :KK9: bazen öyle şeylere alınır ki kafayı yersiniz:84: hele bide bişeye kızdımı bi surat yaparlar off sen kız halinle o kadar naz yapmamışsndr ömründe :KK70: haklıyken bi bakmıssın haksz çıkmıssın seni de inandırır he buna :KK70: bi öyledir bi böyle bazen çok fazla ilgili olur ölür biter bu durumlarda şaşırıp kalıorum noldu bu adama die ama tabi bazen de bildiğin odun :KK70: sürekli ilgilenceksin çocuk gibi şımartcaksın asla karşı çıkmıycaksn devamlı yüreklendirceksin (sen yaparsın, o iş yerinde en iyi sensin zaten ,yürü be koçum,.... ) :KK70::KK70: he 5 sene oldu çok aşırı bi kıskançlığını görmedm ilk başlarda belki ama o güveni verince çantada keklik gibi görüyolar seni :93: ama seninde kıskanmanı isterler bide yüzsüz yüzsüz :KK70: yeri gelicek o ilgilenmiycek ama sen sürekli ilgilenceksin:KK52: bide evet ara ara sürpriz yaparlar severlerde mutlu etmeyi:KK31: ( ama mantık şudur sen beni mutlu et bende seni ediyim ilk adımı atmazlar yani ama alışınca yadrgamıosun :KK70: ) zaten hep aynı şeyler yazılmıs demekki burcu yengeç oldugu içinmiş bunlar boşuna günahını aldım senelerdir:92: eğer sevildiğini hissediosa bu zatlar kavga gürültüde olsa bi şekilde gidiyo o ilişki tabi karşıdaki insanın sabrıda önemli ben taş oldum çatlamam inşallah:KK33: :KK52:

aynen yha benım sevgılım de yengec aynı boyle bazen cok ılgılı bazende uzak yazdgn gbı nazları da var bır de evı cok sever ev erkegı :KK70: bu ısıme gelıyor gercı sureklı ılgı ıster ılgılenmedgmde de kuser :))

benim de hoşlandıgım br çocuk var yengeç.bana çok yaklaşmıyor.bakışarak başladı.sonra faceden beni ekledi.konuştu.nette falan konuşurken çok rahat yanımda öyle değil.işin kötü tarafı benden hoşlanıyo musun diye sordu.evet dedim.o sanırsa benden hoşlanmıyomuşmuş. :) hani benim sevgilim 5 ay sonra söyledi sevdiğini falan yazanlar olunca bi umut ışığı dogdu.herkes bırak gitsin diyor.ben de bıraktım zaten ark olarak konuşuyorum yaklaşmıyorum ama onu da istiyorum.sizce beklemeli miyim?yani benden hpoşlanıyor gibi davranıyor.saatlerce nette webcam de konuştuk bi kere.sabahlara kadar facede muhabbet ettik kendi dedi konuşalım diye.sonra bazen kendini çekiveriyor.sonra bi bakıyorum yine yaklaşmış.ama ama hoşlanmadıgını da söyledi.daha doğrusu bi ilişki istemiyomuş.hasbamm...hoş bitirme aşamasındayım ama sormak istedim...:KK14:

benim de hoşlandıgım br çocuk var yengeç.bana çok yaklaşmıyor.bakışarak başladı.sonra faceden beni ekledi.konuştu.nette falan konuşurken çok rahat yanımda öyle değil.işin kötü tarafı benden hoşlanıyo musun diye sordu.evet dedim.o sanırsa benden hoşlanmıyomuşmuş. :) hani benim sevgilim 5 ay sonra söyledi sevdiğini falan yazanlar olunca bi umut ışığı dogdu.herkes bırak gitsin diyor.ben de bıraktım zaten ark olarak konuşuyorum yaklaşmıyorum ama onu da istiyorum.sizce beklemeli miyim?yani benden hpoşlanıyor gibi davranıyor.saatlerce nette webcam de konuştuk bi kere.sabahlara kadar facede muhabbet ettik kendi dedi konuşalım diye.sonra bazen kendini çekiveriyor.sonra bi bakıyorum yine yaklaşmış.ama ama hoşlanmadıgını da söyledi.daha doğrusu bi ilişki istemiyomuş.hasbamm...hoş bitirme aşamasındayım ama sormak istedim...:KK14:

slm, benim hoşlandığım çocukta yengeç aynen anlattığın gibi buda öyle yaklaşmıyo çok, nette konuşuyo gordugunde tanışmıyo gibiyiz mrb fln o kadar ayrıca ben de biraz dengesiz davrandım sanırım ona karşı :KK43:( aslında boyle olsun istememiştim ama oldu. napim bazen attığım msjlara bile adam gibi cvp vermiyo en son çok kotu oldu kavga eder gibi bittti .şimdi bana slm bile vermio gözlerinin içine bakmama rağmen:KK43:( artık bende bakmıyorum yani ne sevgili olabildik nede arkadaş kalabildik. ayrıca bana nefret eder gibi bakıyodu son kavgadan sonra eğer umursamasaydı bu kadar ciddi tepki vermezdi die dusunuyorum.anlamadım anlayamadım nie hala onu düsündüğümü başkalarına bakamaz oldum (umursamaz oldum onlar ilgilenseler de).benim aklıma takılan ilgisiz oluşu yani 2 ayda bir arayıp sorması zaten bu yuzden kavga ettik güya ben surekli trip atıyomsum eğer gerçekten emin olsaydım sevdiğinden 1 dakka bile beklemezdim ama balık burcuyum duygusalım bide inanaılmaz gururluyum yediremem kendime :KK43:( zor ya bunlar çok zor... erkek dediğin erkek gibi olmalı ya benden nazlı bu.

Benim sevgilim de yengeç, bense ikizler.
Daha bir ay bile olmadı başlayalı ama sürekli benden ilgi görmek istiyor, ama bana ilgi göstermiyor :KK53:
Ben hızlı hızlı yaşamak istiyorm, o ise çok ağırdan alıyor. Sağlam otursun her şey, bi anda yaşanıp bitmesin diyor. Umarım öyle olur, kesinlikle çok etkileyici bu burçtakiler! :KK19:

Yengeç erkeği fazla duygusal oluyor ya. Sürekli ilgi istiyor sürekli ondan ne kadar hoşlandığını yada sevdiğini duymak istiyor. Birde oda fazla ilgi gösteriyor. Bir koç kadını olarak beni boğuyor. Sürekli yardım etmeye çalışıyor. Bir şeyleryapayım diye çabalıyor. Bir çok kişi buna bayılır ama beni sıkıyor bu ilgi. Kendi işimi kendim yapmayı tercih ederim. Ama anneme göre beni ancak bir yengeç idare edebilirmiş :)

ben kova o yengeç hep ters düşüyor fikirler ama tuhaf bi şekildede anlaşıyorum hala çözemedim hepimiz sinir diyoruz ya hakikaten sinirli öyle zamanlarda ses çıkarmıyorum kızıyor kızıyor sonra vicdan yapıyor. ama çok evcil ve anlayışlı :) bazen haşarılıklarıma uçuk kaçık hallerime çok yavaş kalıyor ama böylesi daha iyi galiba :s

Müstakbel sevgili adayım yengeç. Bu anlattıklarınıza çok uyuyor ama ilgi göstermesi hariç. Benimki öyle aşırı ilgi göstermiyor, emin olamıyorum bana hangi gözle baktığından. Ama açılmak için uzun zaman beklediklerini söylemişsiniz hepiniz, ben çatlarım 5-6 ay beklersem :26: Zaten duygularını çok fazla saklıyor, o yüzden en küçük güzel sözü o kadar değerli oluyor ki benim için.

Benim sevgilim de yengeç, bense ikizler.
Daha bir ay bile olmadı başlayalı ama sürekli benden ilgi görmek istiyor, ama bana ilgi göstermiyor :KK53:
Ben hızlı hızlı yaşamak istiyorm, o ise çok ağırdan alıyor. Sağlam otursun her şey, bi anda yaşanıp bitmesin diyor. Umarım öyle olur, kesinlikle çok etkileyici bu burçtakiler! :KK19:

Aynen bende ikizlerim ve tezcanlıyım aklıma bişey düştüğünde hemen olacak o ise olur, sıkıntı yok vs. vs. :KK1::KK9:

X