sezeryan sonrası spiral taktırma

merhabalar bende deneyimimi yazim dedim ; doğum dahil çeşitli sıkıntıları olduğu halde o koltuk korkusu yüzünden başıma gelmeyen kalmadı ..1 kere taktırdım ve çıkarttırdım ..korkum yüüzünden doktorum uyutarak taktı biişi anlamadım o yüzden takıldığında gel gelelim çıkartmaya gelince sıkayım dişimi dünya paravermeyim gereksizde narkoz yemeyim diye doğum evine gittim en güvenilir yere yani; kastımda kastım kendimi aslında acı hissetmiyodum ama şu psikoloji yokmuu offf iki kişiye müsade etmedim yanaşamadılar bile sonra doktor çağırdılar akıntım çok fazlaymış bulamadı baya bi kurcaladı :KK70: hiiiiç acımdadı öyle olasına rağmen hiç bişi olmuuyo boşu boşuna narkoz yemişim onu anladım kadın gösterdiğinde ben hala bağırıyodum meğersem çıkarmış faarkında bile değilim ..o yüzden tamamen psikolojik kendinizi korkutup üzmeyin canıınızı

ben o koltuk korkusuna normal doğum olmadım... sancım gelmiş açılmam başlamıştı aslında... ahh o koltuk ahhh

veee sonunda taktırdım.acımadı değil ama dayanılmayacak gibi olmadı bu kez.iki gün sonra kontrole gideceğim doktora.

VEBDE TAKTIRDIM GEÇEN HAFTA İÇİ AMA başım dönüyor,midem bi fena tabi bide baş ağrısı oldu dizde böyle bir sıkıntı varmı???

bende doğum yaptıktan sonra taktırayım dedım.ama cevremdekıler taktırma dedı cok sorunu oluyor dedı.ilişkiden sonra temız olmuyorsun dedıler.ağrı yapıyor dedıler.adetın duzensızleşıyor dedıler canından kıymetlımı eşin korunsun dedıler.benım arkadaşın kız kardeşi doktorluk okuyor annesınınkını unt. başlar başlamaz cıkarmış cok skaıncalı dıye.bende gerı vaz gectım.

alla allahhh adet süresi uzuyor onu biliyorum da bu kadar sakıncalı olduğunu bilmiyordum...

çok enteresan... çoğu kullanan çok memnun olduğunu söylüyor...

bende coğu kullanandan ıyı dıye duydum fakat başka kullananlarda boyle dedı.sonundada arkadaşın kız kardeşi oyle deyınce aman banane eşim korunsun dedım.

X