Sezeryanla Doğum Yapanlar

BEN 9 ay boyunca hep normal dogum ıstemıstım saglık acısından ama olmadıı hastaneye yattım sunı sancı verdıler ve catı muayenesı sırasında bende dusuk tansıyon oldundan bayıldım ve nefessız kalıp morarmısım oraları hatırlamıorum doktorum dedı ve hemen apar topar sezeryana aldılar benı ammellıyat haneye ılk kez gırdımden etrafıma saskın saskın bakınmaktan yetındım ve narkozu vercekelrı zamna baa sorular soruolardı o sırada son kez bebkımle vedalstık ve orda bayılmısım kendıme geldımde kızım yanımda ıdı ve hıc acı hıssetmedım hemen yurudum tuvaletımede cıktım rahatlıkla en rahatı ne anne nede bebk yoruluor en guselı 10 tanede dogursam yıne sezeryan yaparım

epidural sezeryan oldum.bebeğimin karnımdan çıktığını bile hissettim ve doğar doğmaz gördüm.bu güzel duyguları acı çekmeden yaşamak güzel.ameliyat sonrası biraz acı oluyo dikiş yerlerinde ama hala epidural takılı olduğu için duymeye basıp geçiriyorsun acıyı.ben çok memnun kaldım ama doktor çok önemli bu işte.

benimde belden aşağısını uyuşturdular ama uyyuşukluk geçince fena cnm yandı sancım çok oldu

ben epidural sezeryan oldum. Cok zor oldu. İdrar tutamama sorunu yasadım 5 gun. Yatakdan kalkamadım 4-5 gun. Hayatda tadmadıgım acıları taddım. Bana sorsalar normal doğum derim her kese.

Bende Kizimi Sezeryanla Dünyaya Getirdim Hep Normal Doğum Istememe Rağmen Olmadi 1 Gün Boyunca Sancilarimi çektirip Ondan Sonra Sezeryana Aldilar. 2 Doğumu Birden Yaşadim Diyorum Hep Hem Normal Hemde Sezeryan. Manyak Zordu Ya Ama Kizim Için Herşeye Değer.......

ben 24 kasım 2007 de epidural sezeryan ile dogum yaptım.son ana kadar bekledim,nişan geldi ve hastaneye gittim.epidural seryandan çok memnun kaldım,çünkü her anı dakika dakika yaşadım,hele bebegimin karnımdan çıkıp dr.teyzesi onu kurularken bir aglaması vardı...tabi hemen bende agladım höhöhöhö diyea.syanagıma deydirip yıkama odasına götürdüler.ayyyyyyy süper bir duyguydu ya.RABBİM iyi ki yaşattı.ALLAH tüm isteyenlere bu güzel duyguyu yaşatsın.

ben de epidural sezaryen oldum. sonrasinda cok sorun yasamadim,hafif sancilardan baska. ilk iki gun idrar yapamamistim sadece. epiduralde mesane de uyusuyormus sanirim, idrar torbasinin doldugunu anlamiyormus insan.

canım dogumlarının aralarında ne kadar varr

arkadaşlar idrar sondası ne kadar süre kalıyor epiduralli sezeyandan sonra?ve sezeryandan hemen sonra giydiriyolar mı sizi yoksa o ameliyat önlüğüyle servistek yatağa çıkarıyolar?bi de kendiniz giyinebildiniz mi ameliyattan hemen sonra eğer giydiriyolarsa? şu meraklı ve 20 günü kalmış hamişe yardım edin kıslar...

Ben eylülde doğum yapıcam ve sezaryan olucak.Umarım herşey yolunda gider:)

bende sezeryanla doğm yaptım bende çok korkuyordum doğumdan önce,ama hiç korktuğum gibi olmadı çok kolay oldu hiç ağrım olmadı hemen ayağa kalktım bebeğimle kolayca ilgilendim,bidaha olsa bidaha sezeryan olurdum......

sezeryanla doğuma giderken hepi toğu çektiğim acı sonda takılırken oldu bu kadar herşey çok çabuk bitti:CüvCüv:sırnaşık şey

canların ben daha 1 senelik evliyim bazı şartlarımdan dolayı çocuk olayını 2 seneye erteledik eşimle ama şimdi olmasınıda isterdim çocuk çok seviyorum hele o bebek kokusu yokmu kendi bebeğim olunca heralde hiç indirmm kucağımdan işte ama ben şu doğumdan çok korkuyorum bazen anneliğe kendimi hazır hissetmediğimi düşünüyorum benim eltimde gece saat 1 de hastaneye gitti sabah 07.30 da doğum yaptı suni sancı olayı çok kötü insanın kalbi durur ya biz kadınlar normal adet sancısına bile zor dayanırken bende heralde epidural doğum yapmak isterim ama sancı çekmeden önce tabiki bakalım nasıl nasip olacak

bencede sezeryan zor ama irade meselesi eğer acvıyor canım diye yatarsan asla iyi olamazsın ben kalkacağım mecbursun diye kendimi şartlandırdım ve başardım........

bende sezeryanla dogum yaptım 2 saat sonra ayaga kalktım,hiç bir sıkıntı cekmedım
yine olsa yıne sezeryan olurum
gercekten cok kolaydı

slm ben önce eputural yapcaktım ama olmadı bel kemiğim eğriymiş spinal anestezi oldu oğlumu doğar doğmaz gördüm ama 1 ay ağrı çektim ama iyikide sezeryan olmuş en azında defarmasyon olmadı anlarsın ya.şu anda hiç doğum yapmamış gibiyim ne göbek kaldı ne kilo

bende sezeryanla dogum yaptım 2 saat sonra ayaga kalktım,hiç bir sıkıntı cekmedım
yine olsa yıne sezeryan olurum
gercekten cok kolaydı

Arkadaşım bişi sorcam sana.Bende Eylül de sezeryanla doğum yapıcam ama en çok korktuğum şey sonda takmaları.Acıyomu takıp çıkarırken?benneyaptımki

Bende epd.sezeryan oldum.sezeryan söylendiği kadarda kolay değil ewet 2 gün sonra ayağa kalkıyorsun.ama benim 9.günüm ve halaaa dikiş yerlerim acıyo.Bir süre dahada acıcak sanırımmm senağlama

Arkadaşım bişi sorcam sana.Bende Eylül de sezeryanla doğum yapıcam ama en çok korktuğum şey sonda takmaları.Acıyomu takıp çıkarırken?benneyaptımki

Bende epiduralli sezeryan oldum..epidurali yaptıktan sonra sonda taktılar.çok az bir acı hissettim ki canım çok tatlıdır:) doğum sonrasında hemen çıkardılar,uyuşukluğum geçmeden..o yüzden çıkardıklarnı hiç hissetmedimm..

Ben epidural sezeryan hayatta olmammm:1ninca: genel anesteziyle sezeryan olan varmı acaba kızlar?:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…