Shortamericano'nun Gardrobu :) Haydi kızlar bir göz atın ...

shortamericano

Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2014
44
1
:KK54:
$mavi.jpg $fuþya.jpg $kýrmýzý fiyonk.jpg $kýrmýzý rugan.jpg $yeþil.jpg $siyah.jpg $gri.jpg $sarý.jpg

1 - m collectıon kırmızı fiyonklu deri topuklu ayakkabı 36 numara : 30 tl
2 - nıne west siyah kadife topulu ayakkabı 35/5 numara : 40 tl
3 - woon sarı süet topuklu ayakkabı 37 numara : 25 tl
4 - elle love shoes fuşya süet topuklu ayakkabı 36 numara : 40 tl
5 - elle love shoes yeşil süet topuklu ayakkabı 37 numara : 50 tl
6 - ataköy gri deri topuklu çizme 36 numara : 40 tl
7 - elle love shoes mavi süet topuklu ayakkabı 36 numara : 50 tl
8 - delıcıous kırmızı rugan stıletto 37 numara : 50 tl

kızlaarr doğumdan sonra büyüyen ayaklarım yüzünden bu canııım ayakkabılar artık ayağıma olmuyor:KK14: Ve bende sizlere sunuyorum.
Bir çoğu hiç kullanılmamıştır. Kullanılanlarda en fazla 1 kere giyilmiştir. Gıcır gıcır ve tertemizdir. Hepsi tarafınıza kutularında gönderilecektir.(gri çizme hariç)ödemeleri sadece havale yoluyla alabiliyorum ve sizin istediğiniz kargo ile adresinize 1-2 iş günü içerisinde yolluyorum.kargo masrafları size aittir. Mesajlarınıza en kısa sürede cevap vermek isterim ancak evde bir afacan var bu sebeple gecikmeler olursa kusura bakmayın :KK52::KK52::KK52: Bunlar daha başlangıç daha niceleri var :KK9::KK9::KK9:haydi bakalım keyifli alışverişler...:KK54::KK54::KK54:

Son düzenleyen: Moderatör:
$harley çizme.jpg $siyah inci çizme.jpg $siyah rugan þeritli çizme.jpg $siyah topuklu çizme.jpg $lacivert süet bot.jpg

1 - harley davıdson siyah çizme 36 numara - 55 tl
2 - inci siyah deri çizme 37 numara - 25 tl
3 - siyah deri rugan şeritli çizme 37 numara - 35 tl
4 - beta siyah deri topuklu çizme 36 numara - 40 tl
5 - lacivert süet dolgu topuk bot 38 numara - 40 tl (hiç kullanılmamıştır)

keyifli alışverişler olsun hepimize :KK54::KK54::KK54:

$çiçekli sandalet.jpg $siyah sandalet.jpg $siyah beyaz oxford.jpg $sarý babet.jpg $pembe yeþil terlik.jpg $lacivert topuklu ayakkabý.jpg $kahve krem sandalet.jpg $kahve ayakkabý.jpg $kahve deri sandalet.jpg $fosforlu sarý babet.jpg $siyah simli ayakkabý.jpg

1 - queen bee çiçekli dolgu topuk sandalet 37 numara - 30 tl
2 - ataköy siyah deri güllü sandalet 37 numara - 20 tl
3 - siyah beyaz oxford ayakkabı 37 numara - 20 tl (kalıbı dar 36 numaraya uygun)
4 - erbil süel sarı keten babet 38 numara - 20 tl
5 - pembe tokalı topuklu terlik 37 numara - 15 tl
6 - hotiç lacivert gri süet topuklu ayakkabı 37 numara - 40 tl (hiç kullanılmamıştır)
7 - ataköy kahve krem deri sandalet 36 numara - 20 tl (hiç kullanılmamıştır)
8 - potin kahverengi deri dolgu topuk ayakkabı 37 numara - 35 tl (hiç kullanılmamıştır)
9 - nalin kahverengi deri dolgu topuk sandalet 37 numara - 15 tl
10 - nıne west sarı fosforlu babet 36/5 numara - 35 tl
11 - siyah burnu açık simli topuklu ayakkabı 38 numara - 25 tl

yanında belirtmediklerim çok çok az kullanılmış olup , yeni gibidirler.daha öncede belirttiğim gibi çizmeler hariç diğer bütün ayakkabılar kutu içerisinde gönderilecektir.

Ayakkabılarım şimdilik bu kadar :KK16: Daha çooook sunacaklarım var.alacak olanlarınız iyi günlerde mutlulukla
kullanır inşallah :KK9:

Keyifli afiyetli alışverişlerimiiz olsuun :KK3::KK3::KK3::KK3:

Canım bi arkadaşım kırmızı ince topuklu ayakkabıni beğendi en son kaca olur

Canıım malesef 40 numara yok içlerinde üzgünüm :KK43:( inan o ayakkabıyı hiç giyemedim fotosunu çekerken ambalajlarını çıkardım çok fazla bişey yapamıyorum en son 45 e bırakırım kargo sizden olur :KK66:))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canıım malesef 40 numara yok içlerinde üzgünüm :KK43:( inan o ayakkabıyı hiç giyemedim fotosunu çekerken ambalajlarını çıkardım çok fazla bişey yapamıyorum en son 45 e bırakırım kargo sizden olur :KK66:))

Anladım cnm ben bi sorayım o zaman kabul ederse alır inşallah satilmaz çok beğendi:KK43:(

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396623009.526987.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396623035.470087.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396623056.466303.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396623077.150007.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396623098.399601.jpg

Kızlaaar en sonuncuları bunlar bi bakın bakalım 3 tane ve üstü alanlara kargo benden olsun :))))

Açık yeşil tokalı babet 36 numara-30 TL
ATAKÖY bej tokalı rugan babet 37 numara - 30 TL
SODA şeker pembesi rugan sandalet 37/5 numara - 30 TL
(Bunlar hiç kuşlanılmadı tabanlarında hala etiketleri duruyor)
Siyah oxford deri ayakkabı 37 numara - 30 TL
Beyaz deri son derece rahat ayakkabı 37 numara - 20 TL
( bu ikiside en fazla 1-2 kere giyilmiştir)

Siyah oxford ayakkabı ve gri topuklu çizme satılmıştır bilgilerinize.... :)))

X