Siddet sonrasi beklenmeyen son

Alkollü diye hixvirsey diyemedi polisler tepki veremediler beni götürdüklerinde bu söylediklerini duydunuz sizde tanıklık edebilirmsnz diye biz bisey yapamayz böyle bir yetkimiz yok söyleyemeyiz denildi bize zaten aralarında arkadaslari da vardı çünkü kendisi de p.
P derken polis mi ?

Eşiniz de mi polis? İnşallah meslekten atılır.
Evt
Eşiniz de mi polis? İnşallah meslekten atılır.
Evet ama bisey olmaz sadece soruşturma açılır denildi bilmiyorum açıkçası bu tutuklama kararı olmasaydı hiç umudum yoktu ceza vs alacağından yalnız silahı kafama dayadi tehdit etti dayak yerken bagirirsam cocuk korkarsa kafama sikarim dedi kabzasiyla sırtıma kafama vurdu komşular gelince silahı yastığın altına koydu ama ben hepsini ifademde verdim tabi dikkate alınırsa somut delil sadece sırtımda boynumda bileğimde ve yüzümdeki morluklar sanırım hiç birsen de olmaz devamında kendisine

Evt

Evet ama bisey olmaz sadece soruşturma açılır denildi bilmiyorum açıkçası bu tutuklama kararı olmasaydı hiç umudum yoktu ceza vs alacağından yalnız silahı kafama dayadi tehdit etti dayak yerken bagirirsam cocuk korkarsa kafama sikarim dedi kabzasiyla sırtıma kafama vurdu komşular gelince silahı yastığın altına koydu ama ben hepsini ifademde verdim tabi dikkate alınırsa somut delil sadece sırtımda boynumda bileğimde ve yüzümdeki morluklar sanırım hiç birsen de olmaz devamında kendisine
Kanunları bilmem pek ama polisin bunları yapmasıyla meslekten men edilmesi gerekir.

Evt

Hayatınız tehlike altında. Bir an evvel güvenli bir yere gitmeniz lazım. Yarın öbür gün çıkar kim koruyacak o zaman sizi?

ülkemdeki yargının özeti. adaletten beklentimizi ne kadar da düşürmüşüz 😔
sormayın gerçekten ne günler kaldık ama
Evt

adam polis
belinde silah var
bu kadını çekse vursa ne olacak?

Kanunları bilmem pek ama polisin bunları yapmasıyla meslekten men edilmesi gerekir.
Biliyormusun psikolojik sorunları olan ancak bunun açığa çıkmaması için bu kadar iyi oynayan birinin p. Olmasina sasirmadim ama bir sekilde kilifina uydurup kurtulur diye dusundum hep cunku beni hep boyle tehdit etti sana inanmazlar bana bisey olmaz diye durdurdu beni ettigi mesajla vs hic zaten delil birakmiyordu bana son zamanlarda tum prosedürleri bile biri ilk defa alkolun etkisindeyken sozleriyle de aciga verdi kendini yalniz ifadesinde yalanlayacaktir herseyi eminim

Evet isim var ticaretle uğraşıyorum Müşteri çevremde bulunduğum il işte bu yüzden bırakıp hemen gidemem ekmeğim düzenim için durumum iyi kendisinden çok daha iyi kazanıyorum şükür
Ay basiniza bela olmasin da🙄okudukca şoka girdim. Ayikken nasil ? Bildigin ruh hastasi psikopat anlattigin adam

Evdeki küçücük bebeğinden de mi utanmamış adi mahlukat 😡 ben sizin adınıza çok endişelendim adres değişikliği filan mı yapsanız gözü dönmüş bu herifin.
Bebeğini gözünden sakinan çok seven adam kucağımdayken bana saldırdı hiç unutamayacağım bu durumu gözü dönmüş gibiydi hiç beklemediğim bir durumdu hala etkisindeyim inanın bana

Biliyormusun psikolojik sorunları olan ancak bunun açığa çıkmaması için bu kadar iyi oynayan birinin p. Olmasina sasirmadim ama bir sekilde kilifina uydurup kurtulur diye dusundum hep cunku beni hep boyle tehdit etti sana inanmazlar bana bisey olmaz diye durdurdu beni ettigi mesajla vs hic zaten delil birakmiyordu bana son zamanlarda tum prosedürleri bile biri ilk defa alkolun etkisindeyken sozleriyle de aciga verdi kendini yalniz ifadesinde yalanlayacaktir herseyi eminim
Ne zamandir var siddet?

Ay basiniza bela olmasin da🙄okudukca şoka girdim. Ayikken nasil ? Bildigin ruh hastasi psikopat anlattigin adam
Onu gören herkes söyledi bunu o anda bunun dedi ciddi psikolojik sorunları var dedi zaten ailesiyle de araları acıktı aynı gün çok doluydu çok içti hatta bunların acısını da benden çıkardığını düşünüyorum

Bebeğini gözünden sakinan çok seven adam kucağımdayken bana saldırdı hiç unutamayacağım bu durumu gözü dönmüş gibiydi hiç beklemediğim bir durumdu hala etkisindeyim inanın bana
Çok üzüldüm ya ilk iş olarak dişli bir avukat bulun yanınıza bile yaklaşamasın pislik. doğadaki hiçbir hayvan dişisine şiddet uygulamıyor biliyor musunuz bu sadece insanlara has bir özellik.

Kadına şiddet konularını kaldıramıyor yüreğim artık,o yüzden mesajları okumadım umarım sürünür gider ve sen çok mutlu olursun.

Genelleme yapmak istemiyorum ama bu polislerin cogu mu boyle? Bu kacinci dayakci polis koca konusu😐
Çevresinde çok arkadaşı var evli ama bunu yapanı hiç duymadım zaten kendi görevleri bu olayları engellemek değilmi örnek olma açısından ancak bunu kendileri yaptığında nasıl meslekten atılmaz anlamıyorum

Çok üzüldüm ya ilk iş olarak dişli bir avukat bulun yanınıza bile yaklaşamasın pislik. doğadaki hiçbir hayvan dişisine şiddet uygulamıyor biliyor musunuz bu sadece insanlara has bir özellik.
Evet biliyorum ve inanın bende destek almayı düşünüyorum hayatımda ilk defa kendimi bu kadar çaresiz aciz hissettim

X