Siddet sonrasi beklenmeyen son

İyi bir kadın avukat bulun ve onu mesleğinden, silahından vurun. Yani sil
Amacım bu değildi emin olun ama mesleğinin verdiği kötüye kullanılan bir ozguven var adamda beni yıprattı zamanımda çaldı iyi bir insan olduğuna inandırarak umarım başkasının canını böylesine yakmaz meslegi maske olarak kullandığını düşünüyorum artık ama gücüm yetmeyebilir buna umarım ders çıkarır ileri gitmez Birdaha kimseye bu kadar kötü hisler yaşatmaz

Amacım bu değildi emin olun ama mesleğinin verdiği kötüye kullanılan bir ozguven var adamda beni yıprattı zamanımda çaldı iyi bir insan olduğuna inandırarak umarım başkasının canını böylesine yakmaz meslegi maske olarak kullandığını düşünüyorum artık ama gücüm yetmeyebilir buna umarım ders çıkarır ileri gitmez Birdaha kimseye bu kadar kötü hisler yaşatmaz
Mesleğini, itibarını boşverin şimdi. Canınız önemli. Zamanında bu meslekten biriyle beraberdim, o psikolojik şiddette ustaydı ama ilerisi olsa, belki başıma gelebilirdi. Çok iyi anlıyorum sizi, korkuyorsunuz ama lütfen peşini bırakmayın. Dua edecem size 🤲 💕

Mesleğini, itibarını boşverin şimdi. Canınız önemli. Zamanında bu meslekten biriyle beraberdim, o psikolojik şiddette ustaydı ama ilerisi olsa, belki başıma gelebilirdi. Çok iyi anlıyorum sizi, korkuyorsunuz ama lütfen peşini bırakmayın. Dua edecem size 🤲 💕
Çok iyi oynuyorlar psikoloji eğitimi aldıkları için ayrıca çok zeki ama duygusuz psikolojileri bozuk bir çoğunun çok geç anladım bu mesleği seçme sebepleri ise birer maske birer kalkan görevi görsün gerçek kişilikleri görünmesin diye insanın benimki çevrece kendisini sevdiren melek gibi ne duyarlı dediren adam yaptıkları kötülükleri gözleriyle görmeyen insan inanmaz zaten bunları yapabileceklerine

Ailesi arkanızda durmayacak inanmayın şimdiki mahcup hallerine.
Kendinizi koruyun mutlaka çünkü bu tipler genelde cezaevinden çıkınca daha tehlikeli olurlar.
Haklısınız ben korkmuyorum hiç birinden tekim kimsem de yok kanunlara güvenebilirim bir tek uzaklaştırma aldım birkaç komşumda yanımda umarım birdaha cesaret edemez tekrar şikayet edersem ozaman kendi kaybeder mesleğinden de olur birdaha olursa ciddiye alır umarım bu tutuklama 1 2 gün içeride kalma ona ders olur

Genelleme yapmak istemiyorum ama bu polislerin cogu mu boyle? Bu kacinci dayakci polis koca konusu😐
Benim eşim de polis ama melek gibidir sesini bile yükseltmemiştir bana herhangi bir kavgada. Eniştem öyle değildi ama her kavgada teyzemin kafasına silah dayarmış😕 anneme eşimi ilk söylediğimde önyargılı davranmıştı bu yüzden. Malesef bu karakter ve güç zehirlenmesi ile ilgili bir durum. Her polis aynı değil ama herkesi polis yaparlarsa olacağı budur. Allah ıslah etsin böylelerini. Dilerim bu arkadaş da o mahlukattan kurtulur en zararsız şekilde🙏🏼

Haklısınız ben korkmuyorum hiç birinden tekim kimsem de yok kanunlara güvenebilirim bir tek uzaklaştırma aldım birkaç komşumda yanımda umarım birdaha cesaret edemez tekrar şikayet edersem ozaman kendi kaybeder mesleğinden de olur birdaha olursa ciddiye alır umarım bu tutuklama 1 2 gün içeride kalma ona ders olur
Olmaz, olmayacak. Ben de bu durumu şiddet değil de tehdit yönüyle yaşadım. O davalar yıllarca sürüyor.
Akıllanmayacak, ders almayacak. Aksine, sana daha fazla bilenecek. Keşke güvenebileceğimiz bir hukuk sistemimiz olsaydı gerçekten. Ama yok.
Aileniz varsa, onlarla kalın. Basında üçüncü sayfada ya da on saniyelik bir acı haber olarak gördüğümüz bu vakalara bir yenisi daha eklenmesin.
Sizi sabaha kadar öldüresiye dövmüş biri ıslah olur mu sanıyorsunuz. Keşke öyle olsa ama . Ben sizin için korkuyorum.

Eşim tarafından darp edildim komşular beni kurtardı ancak sabahı beklenmedik bir durum oldu eşime tutuklama kararı verildi ben hiç ceza almaz ifade alır bırakılar diye ¹düşünmüştüm çok şaşırdım ama çok mutlu da oldum çünkü o bana öldüresiye vururken hiç acımadı bende ona acımıyorum umarım çıkmaz hatta itiraz etmiş uyuşturucu içenleri içeri atmıyorsunuz beni attınız diye haber geldi oysa hiç umudum yoktu tek endişem erken çıkması böyle bir durum yaşayan varmı
oh oh yannan yannan iyi olmus ladina kalkan eller kirilsin 😡😡😡

Benim eşim de polis ama melek gibidir sesini bile yükseltmemiştir bana herhangi bir kavgada. Eniştem öyle değildi ama her kavgada teyzemin kafasına silah dayarmış😕 anneme eşimi ilk söylediğimde önyargılı davranmıştı bu yüzden. Malesef bu karakter ve güç zehirlenmesi ile ilgili bir durum. Her polis aynı değil ama herkesi polis yaparlarsa olacağı budur. Allah ıslah etsin böylelerini. Dilerim bu arkadaş da o mahlukattan kurtulur en zararsız şekilde🙏🏼
Evet zaten çok iyi aile babası olan hatta çok iyi bekar sağlıklı iyi meslek arkadaşları var görünürde kendiside böyle ama ben çok şeye şahit oldum ben çok şaşırdım bu mesleğe nasıl alınır böyle biri diye

Internetten koruma kararının nasıl alindigina bakar misiniz ya da avukata gidecek durumunuz var mi? Koruma icin Valilige gidiliyordu sanirim. Etrafınızda bir polis oluyor, gelip gun icinde sıkıntı olup olmadigini soruyor size. Koruma kararina ragmen yaklasirsa hapse giriyor diye biliyorum. Sanirim en dogrusu baska bi yere tasinip gitmek, Allah yardimciniz olsun

Olmaz, olmayacak. Ben de bu durumu şiddet değil de tehdit yönüyle yaşadım. O davalar yıllarca sürüyor.
Akıllanmayacak, ders almayacak. Aksine, sana daha fazla bilenecek. Keşke güvenebileceğimiz bir hukuk sistemimiz olsaydı gerçekten. Ama yok.
Aileniz varsa, onlarla kalın. Basında üçüncü sayfada ya da on saniyelik bir acı haber olarak gördüğümüz bu vakalara bir yenisi daha eklenmesin.
Sizi sabaha kadar öldüresiye dövmüş biri ıslah olur mu sanıyorsunuz. Keşke öyle olsa ama . Ben sizin için korkuyorum.
Korkmak endiselenmek istemiyorum gerçekten çok yoruldum ve kafam dolu zaten bunu yapacak adamsa heryerde bulur beni kacsam da fayda etmez ben sonuna kadar direnirim inanıyorum ileri gitmeyecek kendi hayatını da yakmış olur yaşamayı canını seven bir adam kendine daha fazla yazık etmek istemeyecektir eminim

Internetten koruma kararının nasıl alindigina bakar misiniz ya da avukata gidecek durumunuz var mi? Koruma icin Valilige gidiliyordu sanirim. Etrafınızda bir polis oluyor, gelip gun icinde sıkıntı olup olmadigini soruyor size. Koruma kararina ragmen yaklasirsa hapse giriyor diye biliyorum. Sanirim en dogrusu baska bi yere tasinip gitmek, Allah yardimciniz olsun
Uzaklaştırma da aynı şekilde gelirse kapıya şikayetçi olursam hop cezaevine atarlar kadesi de indirdim zaten ev site güvenli kameralar var komşum var sagolsun evden çalışıyorum depremde isyerim zarar gördü diye kapım kilitli birde bulunduğum ilçe küçük polis anında yetişiyor acil bir durumda çok şükür

Kendisi çıkınca ikna etmezse boşanma protokolüne zaten anlaşmalı boşanıp kendi aldığımda eşyalarımı alıp evini boşaltıp gideceğim başka şehire ama öncesinde boşanmak istiyorum

Kendisi çıkınca ikna etmezse boşanma protokolüne zaten anlaşmalı boşanıp kendi aldığımda eşyalarımı alıp evini boşaltıp gideceğim başka şehire ama öncesinde boşanmak istiyorum

Yerinizde olsam hazır evde yokken pilimi pirtimi toplar giderim. Anlasmali bosanma protokolunu hazirlayip yollarim. Evden ayrildiktan kisa sure sonra dava açtğınız takdirde kusurlu sayılmıyorsunuz.
Adam sizi öldürmekle tehdit ederken, kafanıza silah dayarken ne meslegimden olurum ne hapse girerim diye bisey düşünmemiş. Resmen cinnet gecirmis, gozu donmus. Yine aynı seyi yasayabilirsiniz maalesef. Esas olan can guvenliginiz, bosanma davasini hrr sehirde, her şekilde açabilirsiniz

Uzaklaştırma süresince tedbiren silahına da el koyulur kanunun 5/1-g - ğ maddesince
İlimizdeki ŞÖNİM i arayın ek tedbir talep edin.
Geçmiş olsun

Sabah sabah iyi geldi
Bizim burda da karısını dövdüğü için hapis yattığını duyduğum birisi vardı. Ne kadar süre yattı bilmiyorum ama

Bende şaşırdım yakinlari için dayak yedim hiç sebepsiz hemde sabah kadar ölene kadar dövecgim seni kurtuluşun yok dedi başladı saldırmaya bileğimi kırmaya çalıştı basima sirtima gelen yumruklari tekmelerin haddi hesabi yok başımdan darbe yiyip beyin kanaması geçirmiyim ellerim kollarimla korudum komşular yetismese öleceğimi düşündüm ancak bunu ispatlamak için darp raporu alsamda vücudumdaki morlukları ceza almaz sandım ama beyanımda beni sabaha kadar döverek öldürmek istediğimi söyledim artık bunu mu dikkate aldılar bilmiyorum tebdir amaçlı savcı tutuklama kararı vermiş hakimde kabul etmiş çabuk çıkar dediler ama istemiyorum çıksın
Bunu anası doğurmamış s.çmış. Biz dileyeceğiz ama olur mu bilemem uzun süre çıkamasın ordan. Sizde hemen davanızı açın.

X