Şiddetli baş ağrısı?

Melegiimm22

☆7.Takım☆/Bk85.2 Gk67.5/ Hedef 65 Boy 1.72
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
5.491
15.404
23
Kızlar dün geceden beri başım acayip ağrıyo sabah uyandım hala ağrıyo ilaçta içmek pek istemiyorum napabilrm başka bi bilgisi olan varmı? Normalmi baş ağrısı yaşanyan başka anne adayları varmı? :KK43:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1383 gün geçti.

sweetwitch01

❤️ Bir prens ❤️ Bir prenses ❤️
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2016
6.411
6.029
32
12.haftadasın sanırım. o haftalarda bu ağrılar oluyor başına soğuk su ile bez ıslar koy olmadı doktoruna danışıp parol alabilirsin. ama önce sor ona arayıp.

aaaca

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2016
423
209
36
patatesi buzdolabina koy cnm soğuyunca yuvarlak dilimler halinde kes bir tulbentin uzerine sirala ve alnina gelicek sekilde bagla cok iyi geliyor hamileligimde bas agrilarimi bu sekilde atlattim cok basim agrir..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1517 gün geçti.

seydosum

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2016
892
462
O haftalarda benim de çok olurdu bazen kafamı kaldıramazdım ben de ilaç almadım hiç ılık duş al ensene ve alnına soğuk su sür açık havaya çık bi de türk kahvesi bana iyi gelirdi bi tane içerdim öyle günlerde çok geçmiş olsun sabret ilerleyen zamanlarda geçiyor :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1493 gün geçti.

helenbebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2017
1.116
431
28
Çok normal canim...bende de oluyordu...şimdilik geçti.ben ilaç falan kullanmadım.bol bol su içtim sadece...geçmiş olsun.korkma geçer canım.

Melegiimm22

☆7.Takım☆/Bk85.2 Gk67.5/ Hedef 65 Boy 1.72
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
5.491
15.404
23
Çok normal canim...bende de oluyordu...şimdilik geçti.ben ilaç falan kullanmadım.bol bol su içtim sadece...geçmiş olsun.korkma geçer canım.
O haftalarda benim de çok olurdu bazen kafamı kaldıramazdım ben de ilaç almadım hiç ılık duş al ensene ve alnına soğuk su sür açık havaya çık bi de türk kahvesi bana iyi gelirdi bi tane içerdim öyle günlerde çok geçmiş olsun sabret ilerleyen zamanlarda geçiyor :)
patatesi buzdolabina koy cnm soğuyunca yuvarlak dilimler halinde kes bir tulbentin uzerine sirala ve alnina gelicek sekilde bagla cok iyi geliyor hamileligimde bas agrilarimi bu sekilde atlattim cok basim agrir..
12.haftadasın sanırım. o haftalarda bu ağrılar oluyor başına soğuk su ile bez ıslar koy olmadı doktoruna danışıp parol alabilirsin. ama önce sor ona arayıp.
Hepinize çok teşekkür ederim hepsini denicem kızlar

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1383 gün geçti.