Sıfırdan uygun fiyata ev düzmek

Vivense'e bir bakın mobilya için. İnternet üzerinden uygun fiyata bulabilirsiniz bir çok şeyi.

Eskidji sanki oldukça yüksek fiyatlı bir yer olarak kalmış aklımda. Tekrar bakacağım

Vivense deki tarzının çoğunu beğendim de acaba kalitesi nasıldır diye hep merak etmişimdir
Fiyatına göre oldukça kaliteli çıktı, yatak odası takımı ve oturma grubu aldım. Ayrıca satış sonrası desteklerinden de memnun kaldım. Küçük mobilyalarda kurulum yapmıyorlar ama bildiğim kadarıyla kargoyla gönderiyorlar. Olumsuz birçok yorum da okumuştum ama her şey bu kadar pahalı olunca gözümü karartıp almıştım. Mağazalardaki bir oturma grubunun fiyatına hem oturma grubunu hem yatak odasını almıştım o zaman.

Ev düzmek diyerek TDK’ya uygun doğru kullanıma imza attığınız için öncelikle tebrik ve teşekkür ederim evi dizdik diyenleri boğasım geliyor zira. Vivense marka mutfak masa sandalye takımı aldım internetten ama kurmadım henüz masasını. Sandalyeleri sağlam görünüyor, basit değil.

Bazı yerlerde imalathane oluyor. Model gösteriyorsun ve uygun fiyata koltuk takımı yapıyorlar. Mesela ben evlendim bir yıl olmadı takımımızı 3500 tl ye aldık. Çok memnunuz. Her yerde var zaten böyle yerler. Bu arada sen perdeni ne kadar uygun aldın merak ettim. Ben ikea dan standart perde aldım. Çok ucuzdu. Tüller 80-100 tl arası mesela. Ama cok şık denemez.
Halılarımı da orta kalite aldım ama hep tek kalan ürünlerden seçtim. Öyle oldugu zaman baya indirim oluyor.

Doğrusu düzmek miymis

Canım biz aynı şekilde birlikte yaşıyoruz o sebepten vivenseden almıştık eşyaların çoğunu ayrıca yenibosna da spotcular var sıfır koltuk takımı aldk ordan hiç defo yok çok uyguna bide eskidj vardı orda oraya da bakabilirsiniz çok dekoratif şeyler var ve tabiki trendyol yaklaşık 4 5 ay boyunca kargocularla akraba olmuştuk resmen hali aldım çok uyguna çok kalite şeyler düşürdum diyebilirim perde intetnetten sipariş verdim brillantin kendi sitesinden tv yi taksitle aldık tabiki onU sıfır aldık evde çamaşır makinesi vardı bizim bide şirket bizim çok büyük çok fazla ikinci el ilan oluyor sirket içine veriliyor uyguna ordan buzdolabı çamaşır makinesi hallettik inşallah yardımcı olmuşumdur. He tabi hala trendyol san aldığım şeyler oluyor bitmiyor özellikle mutfak şeyleri çok zevkli indirimler baya cok oluyor cunku

Topkapi spotcular çarsisina bir gidin derim.magaza fiyatindan mutlaka 1 2 uygunher turlu ev le ilgili mobilya vs var.

Basta vivense olmak uzere internetteki fiyatlari asla magazalarda bulamiyorum, yakin zamanda eve tv unitesi, ekstra dolap, baza gibi seyler aldim hepsi için tercihim sanal magazalar oldu, Sancaktepe mobilyacilar carsisindan dudulludaki spotculardan falan ucuzlar. 250 tl ye 4 kapakli dolap, 300 e tv sehpasi aldim mesela, bunlarin en kotuleri bile mağazalarda 1000 tl den basliyor.

Evimi iğneden ipliğe internetten döşedim diyebilirm ;
Beyaz eşyalarım Samsung, mağazada beğendiğim modelleri not edip internetten aldım neredeyse yarı fiyatına geldi
Mobilyaları moda life tan aldım, çok kaliteli değillerdi ama dört ev değiştirdiler hala kullanıyorum, salonumun şekli değişince Eskidji'den bir L koltuk aldım ve fiyatı inanılmaz uygundu
Halılarım da internetten
Mutfak eşyaları, küçük ev aletleri,yastık, yogan, battaniye vs... hep internetten
Nevresim, havlu türü şeyleri kendim diktim onlar için bir şey diyemem, hazır nevresim kumaşlarını sevmiyorum çünkü
Tencere tava gurubunda çok kısmadım önemli çünkü tencerelerim Emsan, tavalar Korkmaz, mutfağımda teflon, seramik, granit vs... yani kaplama olan ürünler asla kullanmıyorum hepsi çelik, bir tane tefal tavam var o da mısır ekmeği, hamsi tava gibi şeyler için.
Ev konusunda dükkanların çok çok pahalı olduğunu keşfettim, internette her zaman daha ucuza bulunuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…