✿✿✿Şifre : Gıybet Team Topikisi✿✿✿ Hanımlar Toplanıverin Gari :)

Ay bizi gördüm :silah:
Bizde ev aldık 2019 ocakta biticek takstimiz :) Ondan sonra çocuk düşünüyoruz .
İnşallah rabbim aratmaz :olamaz:
Ya sorma bizde desteksiz hem düğün hemde evimiz kaba inşaattı onu yaptırdık 4 sene de bitçek kredimiz mayısta 1 sene dolcak inşallah , ama benim rahatsızlığım işi bozdu ancak işsizlik maaşım olursa işin içinden öyle çıkarız yoksa valla çok zor

Ya sorma bizde desteksiz hem düğün hemde evimiz kaba inşaattı onu yaptırdık 4 sene de bitçek kredimiz mayısta 1 sene dolcak inşallah , ama benim rahatsızlığım işi bozdu ancak işsizlik maaşım olursa işin içinden öyle çıkarız yoksa valla çok zor
Biz 10 yıllık çektik krediyi ama eşimin işleri çok şükür yolunca gitti erken ödeme falan yaptık. Bakalım herhangı bır sıkıntı olmazsa planlarımız o yönde.
Hayrlısı hakkımızdaaa

Biz 10 yıllık çektik krediyi ama eşimin işleri çok şükür yolunca gitti erken ödeme falan yaptık. Bakalım herhangı bır sıkıntı olmazsa planlarımız o yönde.
Hayrlısı hakkımızdaaa
Hayırlısı valla, burcun ne canım ? ben çok merklıyım burçlarada :KK53:

Yay :) Anlat bakalım burcumun özelliklerini anlaşabilicekmiyiz senınleee :)
yay burcu merhametli oldukça yardımsever ve destekçidir, çok konuşur ama yerine göre susmasınıda bilir, bir anda sinirlenip bir anda sakinleşebilir , kişiye göre davranır o konuda uyanıktır ama bazen olmadık şeyler çıkabilir ağzından ve bundan pişmanlık duyarlar:KK52:

Valla ben 1 ,5 yıldır falan görüşmüyorum. Biz evlendiğimiz günden beri hiç anlaşamadık. En son çare görüşmemeye karar verdım.

Sizin ağzınızın tadı bozulmasın inşallah
Ay iyi eşin idare etmiş durumu , benim eski nişanlımdan kv problemi yüzünden ayrıldım kadın bana yapmadığını brakmadı snra baktım çok anacı annesi izin vermezse ben özür dilemezsem evlenemezmişiz bi tane tokat çaktım braktım. allaha çok şükür şuanki kv dem melek

Ay iyi eşin idare etmiş durumu , benim eski nişanlımdan kv problemi yüzünden ayrıldım kadın bana yapmadığını brakmadı snra baktım çok anacı annesi izin vermezse ben özür dilemezsem evlenemezmişiz bi tane tokat çaktım braktım. allaha çok şükür şuanki kv dem melek
ooohh iyii yapmışsıınn..

Çok şükür eşim beni hiç ezdirmez . Çok Şükürr

ooohh iyii yapmışsıınn..

Çok şükür eşim beni hiç ezdirmez . Çok Şükürr
ZATEN HER İŞ EŞTE BİTİYORKİ , EŞ SAHİPLENMEZSE ÇOK EZİYOLAR. ESKİ KV.DEM SENİN ÇOCUĞUN ZOR OLUR DEDİ SNRA HAYIR SEN HASTASIN DEMEDİM DEDİ. TEL AÇARDI BANA HAKARET EDERDİ OĞLUMA KAN KUSTURUON DERDİ, GÖRÜŞÜNCE ÇOK SEVİOMUŞ GİBİ SAÇLARIMI KOKLUYA KOKLUYA SARILIRDI DAHA NELER NELER, SNRA HACI HOCALARA GİTMİŞLER BEN KIZ DEİLMİŞİN O ASKERDEYKEN BANA AİLEM BİRİNİ BULMŞ GÖRÜŞTRMÜŞ , NİŞANLI OLCAK SALAKTA BUNA İNANMIŞ :ukala::KK70: KÖTÜ GÜNLERDİ AMA ALLAHA ÇOK ŞÜKÜR GÖSTERDİ YÜZLERİNİ Kİ BENDE KADERİMİ DEĞİŞTİRDİM.

ZATEN HER İŞ EŞTE BİTİYORKİ , EŞ SAHİPLENMEZSE ÇOK EZİYOLAR. ESKİ KV.DEM SENİN ÇOCUĞUN ZOR OLUR DEDİ SNRA HAYIR SEN HASTASIN DEMEDİM DEDİ. TEL AÇARDI BANA HAKARET EDERDİ OĞLUMA KAN KUSTURUON DERDİ, GÖRÜŞÜNCE ÇOK SEVİOMUŞ GİBİ SAÇLARIMI KOKLUYA KOKLUYA SARILIRDI DAHA NELER NELER, SNRA HACI HOCALARA GİTMİŞLER BEN KIZ DEİLMİŞİN O ASKERDEYKEN BANA AİLEM BİRİNİ BULMŞ GÖRÜŞTRMÜŞ , NİŞANLI OLCAK SALAKTA BUNA İNANMIŞ :ukala::KK70: KÖTÜ GÜNLERDİ AMA ALLAHA ÇOK ŞÜKÜR GÖSTERDİ YÜZLERİNİ Kİ BENDE KADERİMİ DEĞİŞTİRDİM.
Çocuk konusunda bana da o tür baskılar oluyo 5 yıldır yapmadım dıye senın cocugun olmuca deyı duruyorlar . Rabbim herseyın hayırlıısını bılır deyıp suusuyorum :110:
Çok şükür rabbme binlerce kez şükürler olsun kurtulmuşsun.

Rabbım tekrr yaşatmasın bnım kv de akıl fikir ihsan eylesin inşşallahhhhh

X