✿✿✿Şifre : Gıybet Team Topikisi✿✿✿ Hanımlar Toplanıverin Gari :)

Çocuk konusunda bana da o tür baskılar oluyo 5 yıldır yapmadım dıye senın cocugun olmuca deyı duruyorlar . Rabbim herseyın hayırlıısını bılır deyıp suusuyorum :110:
Çok şükür rabbme binlerce kez şükürler olsun kurtulmuşsun.

Rabbım tekrr yaşatmasın bnım kv de akıl fikir ihsan eylesin inşşallahhhhh
NE ALAKA YA SANKİ ÇOK BİLİOLAR VALLA DELLENİOM ÖLE DİYENLERE, YAŞIN DAHA 24 DUR BAKALM :KK11: DÖV ÖLE DİYENLERİ

Çocuk konusunda bana da o tür baskılar oluyo 5 yıldır yapmadım dıye senın cocugun olmuca deyı duruyorlar . Rabbim herseyın hayırlıısını bılır deyıp suusuyorum :110:
Çok şükür rabbme binlerce kez şükürler olsun kurtulmuşsun.

Rabbım tekrr yaşatmasın bnım kv de akıl fikir ihsan eylesin inşşallahhhhh
NEYLE KORUNUYONUZ CANIM HAP KULLANMA AMA KESİNLİKLE YUMURTA REZERVİNİ AZALTIO , BIRAK EŞİN KULLANSIN

NE ALAKA YA SANKİ ÇOK BİLİOLAR VALLA DELLENİOM ÖLE DİYENLERE, YAŞIN DAHA 24 DUR BAKALM :KK11: DÖV ÖLE DİYENLERİ
Milletin ağzı torba değil ki .
Hmennn konuya griyorlar .
Bzimm bi tanıdıgımızz vardıı aynı sıızn gıbı yapmadlarr yapmadılarr sonra çocukları olmadı dıyolar . :63:

Sanki biz istemezdık ama şuan el vermıyor işte hayat
NEYLE KORUNUYONUZ CANIM HAP KULLANMA AMA KESİNLİKLE YUMURTA REZERVİNİ AZALTIO , BIRAK EŞİN KULLANSIN

Prez. Kullanıyoruz canım ben grip olsam dahi hap kullanmıyorum. Hapa karşıyız.

Bzimm bi tanıdıgımızz vardıı aynı sıızn gıbı yapmadlarr yapmadılarr sonra çocukları olmadı dıyolar . :63:

EN SAĞLIKLISI. VALLA YA SİZENE DİYİP ÇAKÇAN Bİ TANE :sinirli: BEN KOÇ BURCUYUM ATARLIYIM BİRAZ

huhu:halay: ben geldim

X