Sigarayı bırakıyorum

Hayırlı cumalar hayırlı sabahlar bugün an itibari ile sigarayı bırakma kararı aldım hem sağlığım için hem cildimin güzelliği için sigara kokmamak için cok heyecanlıyım kaygılıyım da nasıl olacak ne olacak beni neler bekliyor bilmiyorum ama sigara bırakınca cilt güzelleşiyor Muş lekeler geçiyor Muş bu doğru mu 5 yıldır içiyorum ve bugünden sonra bidaha ağzıma almak istemiyorum karar verdim sigara bırakınca neler oluyor tecrübeleriniz nedir 😇😇😇
Darısı başıma bende bırakmak istiyorum

Ben majör depresyon yaşarken kullandığım bir ilaç sayesinde istemeden bıraktım , bipolar bozukluğum olduğu için dopamin bazlı bir ilaç kullanıyordum , doktorum eğer istersen ilk 15 günde bırakabilirsin demişti, istemedim aslında ama oldu ve aşırı rahatım… zaten bu ilacın bir muadili sigara bıraktırma merkezlerinde reçete edilmekte imiş. Ana çalışma mekanizması depresyonda olan beynin ödül merkezini uyarması imiş, bu sayede canım çekmiyordu ama zorla içiyordum.. en sonunda bıraktım. Şu an ilaç kullanmıyorum ama geri başlamadım, arkadaşlarım içerken çok çok canım istiyor tutuyorum kendimi. Bıraktığımdan beri sağlık yönünde aşırı gelişim var, ten ve diş rengim çok değişti, spor yaparkenki performansımdan bahsetmiyorum bile.. zor bir süreç umarım isteyen herkes bırakır. Benim gibi bıraktığı halde canı çekenlerde umarım geri başlamaz. Zaten fiyatlar almış başını gitmiş

Aaaa en önemlisi sabah ağzım da o çamur iğrenç tat yok afedersiniz ama balgam hiç yok ve inanın sigara gerçekten LEŞ GİBİ KOKUYOR içen hiç bir tanıdığıma sarilamiyorum :KK43: beni şimdiye kadar idare eden katlanan tüm. Sevdiklerimden özür diledim 😂😂😂
9 mayısta bıraktım ben de, aynen söylediğin gibi sabahları uyandığımda hala o çamur tadı ara ara geliyor zaman geçtikçe azalacak umarım..

Ben 16 yil.oldu bırakmalı. Allen Carr yöntemi ile bırakmıştım..Sizi de tebrik.ederim. Hayatınızda alabileceğiniz en güzel kararlardan biri
Sigara hiç içmemek içiyorsak da bir an evvel bırakmak en güzel karar.Ben sigarayı bırakınca resmen gençleştim.Saçlarım canlandı.Dıslerim cildim bile degisti...Yeniden doğuş ...

X