SİĞİL VE BAĞIŞIKLIK YA DA NAZAR?

Bence farklı bir SORUN olabilir
Diyet seni biraz hırpalamış gibi
Bunlar hep PROTEİNSİZ kalmaktan
Diyet sana acılı bir süreç yada sinir bozukluluğu mu yansıtıyor bilmem.Sonuçta herkes kendinden bilir. Ama doktorumla ben,birlikte sağlıklı besinleri normal yaşamıma adapte ediyoruz.Yani öyle ZANNETTİĞİN gibi açlık yada başka bir sorun yaşamıyorum hayatım.Aksine spor eğitmenimle de güzel bir programla birleştirince de miss :) Yani hem yeterli proteini hem de yeterli karbonhidratı bol boll alıyorum canım benim.Beni benden çok düşündüğün için ayrıca teşekkürler :) Ancak sanırım sende hazımsızlık ve sinir hastalığı problemi var.Bir de benim açtığım konuyu bambaşka yerlere çekme falan.Ne kadarda değişik :) Bir de herşeye burnunu sokma var tabi.Canını sakın sıkma hayatım.Babaannemde de vardı ordan biliyorum.Stres topu alabilirsin istersen belki sana iyi gelebilir.Eğer senin tedavinde ufakta olsa yardımım olduysa ne mutlu bana.Ama sen bana hiç yardımcı olmadın Bak vallahi bozulacağım Ben hiç imuneks kullanıp kilo alma vermeye etkisi olup olmadığını sormuştum.Antidepresan değl :*

Uuuu aauuuuvvv içini dökmüş çılgınlar gibi şimdi gördüm
Dışardaydım gafil avlamışsın beni
Bir dahaki sefere bandan dönünce haber et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…