Çocuk Hastalıkları sık soğukalgınlığına ve öksürüğe kesin çare....

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
A

ANNOŞ

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ANNOŞ
Benim 8 yaşındaki oğlum sık soğukalgınlığı ve bronşite varan solunum sıkıntısı yaşayan bir çocuktu.Her hafta burnu akar balgamlı öksürüğü olurdu.Bir dr arkadaş bana sabah aç karnına ılıktan biraz sıcak sütün içine 1 tatlı kaşığı bal önerdi büyük bardakla veriyorum ben...Ve inanılmaz bir şekilde artık oğlumun burnu bile akmamaya nezle ve benzeri sorunları ve öksürüğü yaklaşık 4 aydır bitti.Bu tcrübemi paylaşmak istedim ama süte ve bala allerjisi olanlar asla denemsinler...Sağlıklı günler.....

• Konu Sahibi ANNOŞ
Arkadaşlar 2 yaşından küçüklere bal ve süt verilmiyor biliyorum sakın dr a sormadan vermeyin.Bazı çocukların bala ve süte allerjisi de olabiliyor aman haaaa.....

• Konu Sahibi ANNOŞ
evet bizede dr.muz bir yaşından önce bal vermeyin demişti.alerji yapabiliyormuş.

• Konu Sahibi ANNOŞ
evet arkadaşlar bal gerçektende işe yarıyor aynı sorunlar benim çocuktada vardı azıcık öksürdümü 1 kaşık bal veriyorum işe yarıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…