Çatlaklar Sıkılaşınca Çatlaklar

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

b.b.k

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
40
5
arkadaşlar catlak olan bölge skılaşınca yani gerdirince daha az görünüyor,peki sıkılaşıncada gerdırdığım gıbımı olucak,hani bu buzla falan yapılıyor ya,yardımcı olursanız sevinirim...:1hug:a.s.

bence sıkılaşmak gerçek anlamda çözüm olmaz çünkü bazı sporcuların kas yapmaktan dolayı omuzlarında çatlaklar oldugunu duymustum yani gerilmek arttırma sebebi bile olabilir çünkü çatlaklar vucudun esnekliğini yitrmesi sonucu alt deride meydana gelen deformasyonlar ben bi süredir her banyodan sonra soguk su tutuyorum hem soguk su çatlakların yanında selülitede iyi geliyormus gülben ergen bu yolla kurtuk gunde 3-4 kase buzu bacaklarında eritiyormus

bence sıkılaşmak gerçek anlamda çözüm olmaz çünkü bazı sporcuların kas yapmaktan dolayı omuzlarında çatlaklar oldugunu duymustum yani gerilmek arttırma sebebi bile olabilir çünkü çatlaklar vucudun esnekliğini yitrmesi sonucu alt deride meydana gelen deformasyonlar ben bi süredir her banyodan sonra soguk su tutuyorum hem soguk su çatlakların yanında selülitede iyi geliyormus gülben ergen bu yolla kurtuk gunde 3-4 kase buzu bacaklarında eritiyormus

ama cnm bu gerdırmk kılo almaktan olmuycağı ıçın catlıycagını sanmıyorum,soğuk su buz aynı şeyi yapıyor gerdırıyor we gerdırdıgı ıçınde catlaklar daha az gorunuyor dıye duymuştum,sormak ıstedıgımde buzla yaparsak yada kremle falan elımle gerdırdıgım gıbı mı olur acaba onu merak ettım çunku elımle gerdırdıgımde çatlakların çukurlukları bellı olmuyor,,,bolece daha az itici gorunuyorkaydirigubbakcemile2

Kızlar soğuk su çatlakları bir nebze olsun azaltıyor.Bnyoda duştan sonra buz gibi suyu tutarsanız geriliyor ve görünüm yok oluyor.Sonrada nemlendirici sürün.En azından taa karşıdan ben buradayım demesin çatlaklarınız.

Kızlar soğuk su çatlakları bir nebze olsun azaltıyor.Bnyoda duştan sonra buz gibi suyu tutarsanız geriliyor ve görünüm yok oluyor.Sonrada nemlendirici sürün.En azından taa karşıdan ben buradayım demesin çatlaklarınız.

cnm senin deneyimin war sanırım bende tam olarak bunu anlatmak ıstemıştım cunku catlaklr gerılınce renklerı harıcınde yuzeyselleştıkleri için bellı olmuyor o yuzden acba soguk su weya buz ıle masaj yaptıgımızda catlaklar gerılıp yuzeyselleşiyor mu????

Sanırım öyle oluyor.Ama benim pembe çatlaklarımın hepsi gittbu yöntemle..Sedefli olanlarında görünümleri düzeldi.

yaaa arkadaşlar bana yardım edin.ben daha 20 yaşındayım ve kalçalarım dizlerimin üstü olduğu gibi çatlak ve hiçte öle ilk başta pembe sonra derinleşiyor falan deil.mesela göğüslerim biraz büyüdü şu sıralar ama inanın çok az ve hemen çatlak oluştu bayada derin.sizce ne yapmalıyım?

yaaa arkadaşlar bana yardım edin.ben daha 20 yaşındayım ve kalçalarım dizlerimin üstü olduğu gibi çatlak ve hiçte öle ilk başta pembe sonra derinleşiyor falan deil.mesela göğüslerim biraz büyüdü şu sıralar ama inanın çok az ve hemen çatlak oluştu bayada derin.sizce ne yapmalıyım?

ben buz ıle kantoron yağı yontemıne basladım buz surdugun anda sıkılık bı dırılık werıyor işe yarayacagını dusunuyorum sonuçları paylaşıcam,,:lepi:

benim de dogum sonrasi catlaklarim vardi karin bölgemde ama kilo verdim catlarlar cok dikkat edilirse iyice deriyi gerersem belli oluyor onun disinda belli olmuyor.bende hep genelde bilmiyordum banyo yaparken ben cok sicak suyla yikanirim.yikinama iselmi bitince öylesine 5 dakika buz gibi susun altina dururumm vucut kendine gelsin diyeee .simdi burda sizde görün ce acaba banada bu soguk dus mu etki etmistir??? son 6 aydir bu sekilde yapiyorum benn

catlakların tamamen gecmesi zaten mumkun degıl en azından gorunumunu azltmak bıle sukur denılcek bı durum bence,,keske tamamen gecseler ama olmuyyor ıste,sıkılaştıgı zaman yan ı gerdırdıgım zaman gorunumu azalıyor o yuzden bende bu yontemı denemek ıstedım.onden b akıldıgında bellı olmuyor ama yanlardan bakıldıgında sonuç hıc hoş degıl çunku yandan bakıldıgında catlakların gırıntılerı gorunuyor heryerden bakıldıgında o gırıntılerı gormemek ıçın ınş. bu yontem ıse yarar sonuçları paylasıcagımdan emın olun catlaklara resmen sawas actım haberınız olsun kaydirigubbakcemile5

benim de dogum sonrasi catlaklarim vardi karin bölgemde ama kilo verdim catlarlar cok dikkat edilirse iyice deriyi gerersem belli oluyor onun disinda belli olmuyor.bende hep genelde bilmiyordum banyo yaparken ben cok sicak suyla yikanirim.yikinama iselmi bitince öylesine 5 dakika buz gibi susun altina dururumm vucut kendine gelsin diyeee .simdi burda sizde görün ce acaba banada bu soguk dus mu etki etmistir??? son 6 aydir bu sekilde yapiyorum benn

Kesinlikle işe yarıyordur soğuk su ben doğum yapmadığım halde iğrenç bir görüntüm vardı şimdi en azından çatlağım var ama karşıdan ben burdayım diye bağırmıyor.

Çatlak sorunu olanlara önermek için yazdım herkese ama yoruldum yaa :) , aynı sorunu bende yaşıyordum :KK43: ama gurbetci teyzem almayadan getirmişti dr.miaya adında bakım kremi olarak internette geciyor , ben normalde sevmiyorum üşeniyorum krem sürmeye mecbur kaldım 1 ay kullandım zar zor üşemdiğimden ama etkisini gördüm valla suan türkiyeden de buldum iyice arastırdım sordum aldım tekrardan bi onu dene istersen, ahh ah başa bela ya kilo alıp vermek,doğum yapsak ne olur acaba???

X