sıkışmış durumdayım...

bu yaş aralığında (25-27) gerçekten sorunlu ilişkileri kaldırmak zor

ben de 26 yaşındayım sevgilim de öyle.başımdan bir ciddi ilişki geçti şimdi de ciddi bir ilişkim var lise arkadaşım.ama evliliğe zaman var, arada cinsel aldatmaları olmuş daha doğrusu çok eskilerdn varmış kurtulamadığı ben yeni öğrendim.. o bunu aldatma olarak kabuletmiyor çünkü sadece cinsel bişey bide kız da azmış bişey anladığım kadarıyla yaşı büyük aynı köyden hemde uzaktan akrabaları.rezil etcem sizi diye tehdit ediyorum kavga ediyorum arada..
bir aydır sürekli aynı şeyleri tartışıyorum onla

ne bırakabiliyorum ne içim de rahat edebiliyor..offf

canım cinsel hayatın yoksa yani bilemiyorum kendini tutabilen var mı acaba o yaşta bir erkek .hani hayatında gerçekleri var erkekler pek rahat duramıyor biz kadınlar gibi değiiler o yüzden bu tarz kaçamaklar yapıyorlar kimi yakalanıyor kimi yakalanmıyor.ben seven erkeğin aldatmaz olayına katılmıyorum ortada cinsellik varsa aldatabilir seviyorsada .sonuçta kız arkadaşıyla yapamıyorsa bide o yaşlarda ne yapıcak ki başka .mutlaka yapar ama az ama çok .yapmıyor diyenler bana inandırıcı gelmiyor .erkekler cinsellikten uzakta yaşayamaz çünkü.

ya inanamıyorum konunu okurken sanki kendi olayımı dışardan okudum oda askerde olmasada bir kızla msjlaşmasını yakaladım.bende 25 yaşındayım kpss ye hazırlanıyorum ve yüksek lisansa başladım şaka gibiiii:)))))))bizim ilişkimiz 6 yıllıktı ama onu bir kızla msjlaşmasını yakaldım 10ay oluyor ara ara görüşmelrimiz oldu ama ben halaaa kendimi toparlayamadım her an her sn onu düşünüyorum.başkasıyla denemeye korkuyorum mutlu olamam diye..bazılarıyaşımız daha küçük desede geelde 25den sonra insan korkular oluşuyo iyi birinsanla olamam yenisiylede ayrılırsam yaşım kaç olcak nasıl evlencem diye...burda bir arkadaşın yorumunu çok beğendim çıkıyorlar çıkıyorlar sonra seni bırakıyolar.daha çıtır bi kızla oluyolar.hiç düşünmüyolarki yıllarımız geçti.hoş benim yakaldığım kız iğrenç bir kızdı ama farketmedi işte....bizde şuan görüşmüyoruz 2aydır falan bakalım nolucak.sana tavsiyemde ikisiylede olmayacak gibi duruyor canım

evet yeni birini tanımaya çalışmak, alışmak çok zor... buarada hikayemizin benzerliği beni de şaşırttı:)
ama sen iyi yapmışsın en azından hayatına kimseyi sokmayarak uzun ilişkiden çıkınca hemen başka ilişkiye balamak çok yanlış erkekler daha çok düşüyor bu yanlışa...

kızlar çoğunuz eskisini unut demiş haklısınız benim de genel düşüncem ikisinden de uzaklaşmak ama ömür boyu içimde kalacak diye korkuyorum birdaha öyle sevemeyeceğim diye ondaki özellikleri kimse de bulamayacağım diye bilmiyorum anlatabiliyor muyum...
yani sadece diyorum hakkımda hayırlısıysa arasın değilse aramasın konu kapansın. çevreme objektif bakıyorum çevremdeki erkeklere arkadaşlarımın ilişkilerine nebilim...mesela en yakın aradaşımın nişanlısı dünya iyisi bir çocuk güvenilir ne yapması gerektiğini bilir ama çok agresif şimdiden ailesinin kızı ezmesine izin veriyor kıza hakaret ediyor gönlünü alıyor sonra ama ben yapamazdım yani bana o lafı sayan bir adama kalbim doğrulmazdı mükemmel insan yoktur biliyorum o yüzden bazen ömür boyu yanlız yaşa kimseyle uğraşma diyor şeytan...

canım cinsel hayatın yoksa yani bilemiyorum kendini tutabilen var mı acaba o yaşta bir erkek .hani hayatında gerçekleri var erkekler pek rahat duramıyor biz kadınlar gibi değiiler o yüzden bu tarz kaçamaklar yapıyorlar kimi yakalanıyor kimi yakalanmıyor.ben seven erkeğin aldatmaz olayına katılmıyorum ortada cinsellik varsa aldatabilir seviyorsada .sonuçta kız arkadaşıyla yapamıyorsa bide o yaşlarda ne yapıcak ki başka .mutlaka yapar ama az ama çok .yapmıyor diyenler bana inandırıcı gelmiyor .erkekler cinsellikten uzakta yaşayamaz çünkü.

yani aldatmayan erkek yoktur demek insafsızlık olur ama önüne fırsat geldiğinde elinin tersiyle iten erkek çok azdır. yani yapmayan da çok sevdiğinden değil de kişiliği iradesi çok güçlü olduğundan. bir de derler ya erkekler yakalandığında aldattığını fark eder diye, aynen öyle etrafımda çok gördüm bunu...

orası öyle hatta söyledim bazı şeyleri bana değil hayatındaki insana söylemen lazım diye onun öyle bir beklentisi yok zaten boşver dedi nasıl bir ilişkiyse anlamadım sen benim odak noktamsın başka hiçbirşey umrumda değil diyor.

o'na yapan size de yapar.
neyse siz devam edin konuşmaya.
daha aldatılmanın ne demek olduğunu öğrenememişsiniz. öğrenseniz zaten bunun başkasına da yapılmasına izin vermezdiniz.

o'na yapan size de yapar.
neyse siz devam edin konuşmaya.
daha aldatılmanın ne demek olduğunu öğrenememişsiniz. öğrenseniz zaten bunun başkasına da yapılmasına izin vermezdiniz.

güzel de bilmiyorum benim durumum da olup da bu kadar duyarlı olabilecek var mıdır?? o kıza ayıp olmasın diye herşeyi unutabilecek sırf bunun için yani...

yani aldatmayan erkek yoktur demek insafsızlık olur ama önüne fırsat geldiğinde elinin tersiyle iten erkek çok azdır. yani yapmayan da çok sevdiğinden değil de kişiliği iradesi çok güçlü olduğundan. bir de derler ya erkekler yakalandığında aldattığını fark eder diye, aynen öyle etrafımda çok gördüm bunu...

ya çok inançlıysa yapmayan küçük bir kesim var ama demek istiyorum ki cinsellik olmadan yapamıyorlar sırf cinsellik için aldatıyorlar o aldatma sevmedğini göstermez bence .

canım eski sevgilin şuan başkasıylamı beraber ben anlamadım.eğer öyleyse zaten sana niye msj atmadığı belli.o nekadar sevmiyorum desede yalan sevmesede gününü gün ediyor

şaka mısın
erkek milletinin iradesi beyni yok mu
biriyle sevgiliyse paşa paşa kendilerine hakim olacaklar
kadınların cinsel dürtüleri yok mu sanıyorsunuz onlar kendine engel olabiliyorlar değil mi
işte erkeklerin uydurdukları şeyleri gerçek zannediyorsunuz kadınları engellemek için söylemişler bunları, kendileri istediklerini yapabilsinler diye.

canım eski sevgilin şuan başkasıylamı beraber ben anlamadım.eğer öyleyse zaten sana niye msj atmadığı belli.o nekadar sevmiyorum desede yalan sevmesede gününü gün ediyor

yani canım açıkçası orasını çok çözemedim hiç soru sormadım o konuyla ilgili. sadece anlattı ben dinledim. sen de ben de hata yapıp başka insanlarla beraber olmaya çalıştık dedi bu birbirimize tekrar döneceğimiz için değil de yanlış zamanda yanlış kararlar aldık dedi. ben ona hayatımdaki insanı istemeden üzdüğümden kendime kızdığımdan bahsettim o da benim hayatımdaki insan öyle üzülür mü bilmem ama olmaması gereken bir insan dedi sesimi çıkarmayınca yani çok değer verdiğim insanların yakını ayrıca iş hayatımda da aynı ortama girmek durumunda kaldığım bir insan yanlış oldu işte dedi. sana aşığım diyince bunları hayatındaki insana söylemen lazım dedim o da ya aslında bazı şeyleri duymuş dedi beni unutamadığını yanıma gelmeye çalıştığını falan bazı şeyleri duymuş. çok bozulmuş tabi sormuş o da benimle tekrar biraraya gelmesinin imkansız olduğunu sindiremediği şeyler yüzünden kendine hakim olamadığını bazen saçma düşüncelere girdiğini anlayış göstermesi gerektiğini söylemiş. inan ben de hiçbişe sormadım o ilişkinin seninle alakası yok zaten bitecek birşey ama ona çok motive olmaya iyi yönlerini görmeye çalıştım başlarda başaramadım dedi. hatta dediğin gibi zaman konusunda sen biraz onla takılayım sen kenarda bekle demeye mi getiriyorsun anlamadım dedim. ben ondan zaten ayrılıcam ama ayrılır ayrılmaz senle birlikte olmam dedi seninle konu çok başka ben herşeyin güzel başlayacağını devam edeceğini düşünsem değil bir ayda tanıdığım insanı bütün hayatımı bırakıp sana gelirim dedi.

canım bu o kızla beraber demekki şuan ve niye dönediğide açık açık belli.benim de aynı bahaneleri üretiyo ama hayatında kimse olup olmadığını bileiyorum demekki varki oda aynılarını söylüyo.şuan kafasını meşgul edecek kimseler olmasa hemen dönerler.bunlar bahanee

şaka mısın
erkek milletinin iradesi beyni yok mu
biriyle sevgiliyse paşa paşa kendilerine hakim olacaklar
kadınların cinsel dürtüleri yok mu sanıyorsunuz onlar kendine engel olabiliyorlar değil mi
işte erkeklerin uydurdukları şeyleri gerçek zannediyorsunuz kadınları engellemek için söylemişler bunları, kendileri istediklerini yapabilsinler diye.

hayır canım uzmanlar diyor bunu erkek iradesi çok zayıf kadına göre ve istekleri çok fazla .kadınlarında var ben yok mu dedim ?ayrıca erkekler çok rahat hakim olsun diyorsunda yani 6-7 yıl nasıl hakim olabilir genç ve sağıklı bir erkek kendine .kız arkadaşıyla yaşıyorsa tamam o zaman aldatmaya hakkı yok ama yaşamıyorsa yani aldatır yapılcak birşey yok yapmasın tabi en doğrusu o yapıyorlar burdan yapmasın dersem yapmıcaklar mı sanki.gerçekçi olmak lazım .

evet cinsellik olmadan yaşayamıyorlar..

benle yaşamıyor (bende evlilik olmadan yaşamayı istemem) beni farklı bir yere koydugunu söylüyor

biz ilişkiye başlamadan önce sürekli yabancı kızlarla konuşurdu intde..bide o kız vardı hayatında

ilk başlarda arkadaş gibi anlatırdı hatta bana kurtulamıyorum bu günahlardan vs diye benle dertleşirdi zaten liseden arkadaşım

sonra duygusal bişeyler yaşamaya başladık ben içimden olmaz diyordum ama sonra sevgili olduk işte :)

hepsinden kurtuldu ama o kız yakasını bırakmıyor

artık kızdan ses çıkmıyor zaten süphelendiğimde kıza msj attıydım aranızda ne var diye cvp vermedi sevgilim de engellemiş olabilir cvp vermesini

sonra herşey meydana çıkınca sevgilimin faceine girip kızı engelledim..kız anladı heralde herşeyi öğrendiğimi daha aramıyor

ama benim içime kurt düştü bi kere sürekli süphe ediyorum:KK43:(

evet cinsellik olmadan yaşayamıyorlar..

benle yaşamıyor (bende evlilik olmadan yaşamayı istemem) beni farklı bir yere koydugunu söylüyor

biz ilişkiye başlamadan önce sürekli yabancı kızlarla konuşurdu intde..bide o kız vardı hayatında

ilk başlarda arkadaş gibi anlatırdı hatta bana kurtulamıyorum bu günahlardan vs diye benle dertleşirdi zaten liseden arkadaşım

sonra duygusal bişeyler yaşamaya başladık ben içimden olmaz diyordum ama sonra sevgili olduk işte :)

hepsinden kurtuldu ama o kız yakasını bırakmıyor

artık kızdan ses çıkmıyor zaten süphelendiğimde kıza msj attıydım aranızda ne var diye cvp vermedi sevgilim de engellemiş olabilir cvp vermesini

sonra herşey meydana çıkınca sevgilimin faceine girip kızı engelledim..kız anladı heralde herşeyi öğrendiğimi daha aramıyor

ama benim içime kurt düştü bi kere sürekli süphe ediyorum:KK43:(

ya canım o tip kızlar çok adamlara yapışıyor bırakmıyorlar e cinsellikde işin içinde olunca erkekler bunlara yüz veriyor maalesef .bir şekilde tahrik ediyorlar işte uzun süreli olucağına sanmıyorum zaten bir iki hevesini alıp bırakıyorlar ama işte hırs yapıp takanlar var hani nasıl beni kullanıp atarsın gibilerinden .o zaman kullandırma kardeşim sende yani .amann çok sinir oluyorum bu tiplere aynısını bende yaşadım .eski sevgilimin eski kız arkadaşıda böyleydi.biz çıkarken sürekli arıyor rahatsız ediyordu hatta beni aradı onun peşini bırak ben seviyorum vs vs diye iyice yüzsüzleşti .şimdi onla birlikte ama bir gün bitecek muhakkak .bunu çok iyi biliyorum .adam seni istemiyorum sevmiyorum diyordu yine arıyordu ya bu kadar gurursuzdu kadın .bunlar saplantılı tipler .bence sen üstüne düşme nasıl olsa o kızla ciddi birşey düşünmez .sen bakma erkekler biliyor neyin ne olduğunu çok iyi .

ya canım o tip kızlar çok adamlara yapışıyor bırakmıyorlar e cinsellikde işin içinde olunca erkekler bunlara yüz veriyor maalesef .bir şekilde tahrik ediyorlar işte uzun süreli olucağına sanmıyorum zaten bir iki hevesini alıp bırakıyorlar ama işte hırs yapıp takanlar var hani nasıl beni kullanıp atarsın gibilerinden .o zaman kullandırma kardeşim sende yani .amann çok sinir oluyorum bu tiplere aynısını bende yaşadım .eski sevgilimin eski kız arkadaşıda böyleydi.biz çıkarken sürekli arıyor rahatsız ediyordu hatta beni aradı onun peşini bırak ben seviyorum vs vs diye iyice yüzsüzleşti .şimdi onla birlikte ama bir gün bitecek muhakkak .bunu çok iyi biliyorum .adam seni istemiyorum sevmiyorum diyordu yine arıyordu ya bu kadar gurursuzdu kadın .bunlar saplantılı tipler .bence sen üstüne düşme nasıl olsa o kızla ciddi birşey düşünmez .sen bakma erkekler biliyor neyin ne olduğunu çok iyi .

evet çok iyi biliyor ama neden bu kadar zaman devam etmiş kız bunu seviyor anladığım kadarıyla.senin de ona karşı bişeyler var ki bu kadar devam etmiş diyorum.kim s.kr onu diyor bırak artık şunu diyor...

hatta kızın da sevgilisi var nasıl bir fantezidir anlamadım azmışsan git sevgilinle evlen benimkini bıraksana değilmi

evet çok iyi biliyor ama neden bu kadar zaman devam etmiş kız bunu seviyor anladığım kadarıyla.senin de ona karşı bişeyler var ki bu kadar devam etmiş diyorum.kim s.kr onu diyor bırak artık şunu diyor...

hatta kızın da sevgilisi var nasıl bir fantezidir anlamadım azmışsan git sevgilinle evlen benimkini bıraksana değilmi

bilemem canım kızın niyetini elde tutmak istiyodur belkide .sen yinede takipte ol izin verme ulaşmasına .

X