sıkışmış durumdayım...

merak etme ben aliştım yaralarım kapandı bile hayatıma devam edıorm en guzel sekılde ama o yıllar içinde ne cektgımı ben ben bılırım o yzden dedm ya saa sen hata yapma dıorum ya evet ben eşimi suan sevıorum mtluyum huzrluyum merak etme arkadsım ama nelr yasadgımı zorluklarımı anlattım benım için mevzu kapanmıstr sen srdun die anlattım ben hayatıma bakıorum suan zaten evet inatcıyım cok o dgru yapmak sitegımı zorda olsa yaparm tıpkı suan mutlu oldugm gbi:)

Son düzenleme:
merak etme ben aliştım yaralarım kapandı bile hayatıma devam edıorm en guzel sekılde ama o yıllar içinde ne cektgımı ben ben bılırım o yzden dedm ya saa sen hata yapma dıorum ya evet ben eşimi suan sevıorum mtluyum huzrluyum merak etme arkadsım ama nelr yasadgımı zorluklarımı anlattım benım için mevzu kapanmıstr sen srdun die anlattım ben hayatıma bakıorum suan zaten evet inatcıyım cok o dgru yapmak sitegımı zorda olsa yaparm tıpkı suan mutlu oldugm gbi:)

ha iyi o zaman ya:) evet bir kere daha yaşanmadan kapanmayacak. tabi gelirse orası ver bide...

gelirr emın ol sen hele o hayatındakı fazlalıga bı dur de bi ara ver bak bunu blsın dysun sezsın bak nasıl gelıo öle bse beklıo o zaten bellı...

onunla ayrılmaya niyetli olduğumu falan biliyor kendinin de sevgilisi var şu geldiğimiz hale bak ya. neyse gelsin de biran önce...

onunla ayrılmaya niyetli olduğumu falan biliyor kendinin de sevgilisi var şu geldiğimiz hale bak ya. neyse gelsin de biran önce...

evett tamam sorun yok hayatınzdakı fazllaktan kurtulun bı bak nasıl hersey yoluna grer en ne azndan ne yaşamak istedgnızı bileceksınız ona gre kararlar alacaksınz snrasında pişmanlk yok aşk yok ne rahatlk düşünsene:)) olmuo sa görursun ama ? ? bunlarla yaşanmazz...

evett tamam sorun yok hayatınzdakı fazllaktan kurtulun bı bak nasıl hersey yoluna grer en ne azndan ne yaşamak istedgnızı bileceksınız ona gre kararlar alacaksınz snrasında pişmanlk yok aşk yok ne rahatlk düşünsene:)) olmuo sa görursun ama ? ? bunlarla yaşanmazz...

çok pozitifsin ve güç veriyorsun teşekkürler. ben kendime güveniyorum o da güvenirse kendine ve bana güzel olur.

çok pozitifsin ve güç veriyorsun teşekkürler. ben kendime güveniyorum o da güvenirse kendine ve bana güzel olur.

onun sana güvendiği ortada seni yeniden hani o agrasif sorun cıkaran hallrınden korkuo bence:) brazda kendıne yok zaten ya yıne uzersem ya olmazsa bu var onun içinde ama seni de sevıyor buda var sen dedklrımı untmazsan yanı benm o konulrda verdgm tepkı gbı rahat ol sevgılıne sonsz guven kafana takmamya calş sorun cıkartma en azmndan basit insanlr yuznden ckartma bak o zman nasıl bı cıft oluısnz hıç olmadgnz kadar mutlu olacksınz sana aşkını nasıl anlatack bırde o zman dınle sevgılınıı...neler sölıcek sana:)ayrca tesk etme sen mtlu ol yetr ben nse yapmadım ama send olumlu düşün herseye brde her acıdan bakmaya calş zaten kendılıgnden gelırr hersey mtlu olcksın hıssediorum bunu:)

onun sana güvendiği ortada seni yeniden hani o agrasif sorun cıkaran hallrınden korkuo bence:) brazda kendıne yok zaten ya yıne uzersem ya olmazsa bu var onun içinde ama seni de sevıyor buda var sen dedklrımı untmazsan yanı benm o konulrda verdgm tepkı gbı rahat ol sevgılıne sonsz guven kafana takmamya calş sorun cıkartma en azmndan basit insanlr yuznden ckartma bak o zman nasıl bı cıft oluısnz hıç olmadgnz kadar mutlu olacksınz sana aşkını nasıl anlatack bırde o zman dınle sevgılınıı...neler sölıcek sana:)ayrca tesk etme sen mtlu ol yetr ben nse yapmadım ama send olumlu düşün herseye brde her acıdan bakmaya calş zaten kendılıgnden gelırr hersey mtlu olcksın hıssediorum bunu:)

yani amacım mutluluk zaten kimseye takıntılı değilim onu bitirmiştim ama mutlu olamadım. onu bekliycem bakalım neler olucak:)gelmezse kendisi bilir...

yani amacım mutluluk zaten kimseye takıntılı değilim onu bitirmiştim ama mutlu olamadım. onu bekliycem bakalım neler olucak:)gelmezse kendisi bilir...

yani sen bişey kaybetzsin en azından aksine en iyi adımları atmak için rahat olursun hayatına ona göre yön verırsın soru işateri olmadam o beynınde olmadan hiçbrsey senı yıyıp bıtrmeden:))

yani sen bişey kaybetzsin en azından aksine en iyi adımları atmak için rahat olursun hayatına ona göre yön verırsın soru işateri olmadam o beynınde olmadan hiçbrsey senı yıyıp bıtrmeden:))

aynen öyle ben ilk adımı attım tabi hayırlısı neyse o olsun

Eski sevgilin bir kere aldatmış affedince bir şekilde nasıl olsa affetti diye kendine bir güveni geliyor.Şuan ise seni kaybettiğini gördüğü için senin peşinde gerçekten sevdiği için olsa sana net bir şekilde adam akıllı gelirdi.Yeni sevgilinde gözlemledigin bazı davranışlar var mi canım
mesela
idealleştirme ile aşağılama
arasında sürekli değişen bir
ilişki
Tehlikeli boyutlarda kendine
güven eksikliği ve dengesizlik
Ruh halinde sürekli ve büyük
değişimler
Aşiri yoğun öfke

şimdi seni aldatmış sen affetmişsin sürekli yüzüne vurmak bunu birşey getirmez sana .o zaman affetmeyeceksin he eğer affetiysende yaşammaış gibi yapıcaksın zor biliyorum ama öbür türlü ilişkinin içinden çıkamazsın hep kavga olur yıpranır .diğer kıza gelince o zaten yapışkan tiplerden biri belli çocuk almış hevesini kapı önü yapmış oda hırsından saldırıya geçmiş çok olağan şeyler bunlar .içine sinmiyorsa bitir yok yapamam diyorsam devam et ama dedğim gibi yap .

bence askerdeyken aldatan adam bulduğu her fırsatta aldatabilir gibi geliyor bana. hem aralara başkaları da girmiş. bundan sonra düzelmesi imkansız gibi. diğerinden de soğumuşsun bence ikisini de sil at yoluna devam et daha yaşın küçük daha kimler çıkar karşına. şöyle birşey var hayatta herkes unutulurrr unutulmucak insan yoktur. hakkında hayırlısı olsun canım.

canım senle evlenmek istemiyorsa bırak gitsin uğraşma bu şekilde sana yazık .benimde eski sevgilim aynıydı bi diyordu evlenicez yzaın seni köyüme götüreceğim ki ben hayatta bir köye gitmiş insan değilim buna seviniyordum .sonra diyordu ben evlenilcek adam değilim dengesizim ben kız olsam benle evlenmezdim vs vs böyle adamlara prim verme bence bak bende aşıktım evet hala aşığım ama yani arasam yine barışırız yine aynı şyeler olur ama sonuç yok ortada .çık çık nereye kadar yani.yıprandığınla kalıyorsun .sonra bir bakıyorsun gelmişsin 30 a adam gitmiş çıtırını bulmuş .sonra bak adamın arkasından .o yaştan sonrada kalp kırıklığını mı tamir ediceksin ,başka birini mi bulmaya çalışacaksın vs vs zor oluyor .çevremde okadar çok bunları yaşıyan insan var ki .hepsi güzel,kültürlü kadınlar ama evliliğe gelince yok evlenemiyorlar .geçmişlerinden kurtulamıyorlar yediremiyorlar gurularına .bak bende 25 yaşındayım 26 olucam bir dakikamı bile bu tip insanlarla harcamak istemiyorum artık .erkekler her yaşta evleniyorlar kadınlar öyle değil .bence bunları düşün .aşk uğruna bu kadar fedakar olma .kendini sev önce .kendine değer ver .

aldatılınca ne yazık kihiçbirşey eskiye dönmüyor. yaşadım biliyorum.
ama senin eski sevgilini araman da kötü değil m?
kendiyaşadığını şuan eski sevgilinin sevgilisine yaşatıyorsun. kızı ortada bıraksa suç sende olacak farkında mısın?
kimsenin ahını almamak gerek. aldatılmışsın nasıl psikolojidir iyi bilirsin ama sende kendi cinsine aynısını yaşatıyorsun yazık.

canım senle evlenmek istemiyorsa bırak gitsin uğraşma bu şekilde sana yazık .benimde eski sevgilim aynıydı bi diyordu evlenicez yzaın seni köyüme götüreceğim ki ben hayatta bir köye gitmiş insan değilim buna seviniyordum .sonra diyordu ben evlenilcek adam değilim dengesizim ben kız olsam benle evlenmezdim vs vs böyle adamlara prim verme bence bak bende aşıktım evet hala aşığım ama yani arasam yine barışırız yine aynı şyeler olur ama sonuç yok ortada .çık çık nereye kadar yani.yıprandığınla kalıyorsun .sonra bir bakıyorsun gelmişsin 30 a adam gitmiş çıtırını bulmuş .sonra bak adamın arkasından .o yaştan sonrada kalp kırıklığını mı tamir ediceksin ,başka birini mi bulmaya çalışacaksın vs vs zor oluyor .çevremde okadar çok bunları yaşıyan insan var ki .hepsi güzel,kültürlü kadınlar ama evliliğe gelince yok evlenemiyorlar .geçmişlerinden kurtulamıyorlar yediremiyorlar gurularına .bak bende 25 yaşındayım 26 olucam bir dakikamı bile bu tip insanlarla harcamak istemiyorum artık .erkekler her yaşta evleniyorlar kadınlar öyle değil .bence bunları düşün .aşk uğruna bu kadar fedakar olma .kendini sev önce .kendine değer ver .

bu yaş aralığında (25-27) gerçekten sorunlu ilişkileri kaldırmak zor

ben de 26 yaşındayım sevgilim de öyle.başımdan bir ciddi ilişki geçti şimdi de ciddi bir ilişkim var lise arkadaşım.ama evliliğe zaman var, arada cinsel aldatmaları olmuş daha doğrusu çok eskilerdn varmış kurtulamadığı ben yeni öğrendim.. o bunu aldatma olarak kabuletmiyor çünkü sadece cinsel bişey bide kız da azmış bişey anladığım kadarıyla yaşı büyük aynı köyden hemde uzaktan akrabaları.rezil etcem sizi diye tehdit ediyorum kavga ediyorum arada..
bir aydır sürekli aynı şeyleri tartışıyorum onla

ne bırakabiliyorum ne içim de rahat edebiliyor..offf

Bu ikincisinin dini açıdan bozuk bi ruh durumu varsa inançsızsa ozaman o kişiden hayır bekleme..evlenmede
Varsa öyle bişey uzak dur o adamdan.
Diğeri de seni önceden aldatmış
Şimdi aranızda bi mesafe varken hazır birbirinizin hayatında değilken ikisinide silin derim ben..

Bu ikincisinin dini açıdan bozuk bi ruh durumu varsa inançsızsa ozaman o kişiden hayır bekleme..evlenmede
Varsa öyle bişey uzak dur o adamdan.
Diğeri de seni önceden aldatmış
Şimdi aranızda bi mesafe varken hazır birbirinizin hayatında değilken ikisinide silin derim ben..

aldatılınca silmek mi gerek belki mutlu olurlar

Belli ki çok sevmişsiniz ve ihanetini bile kabul etmişsiniz :KK43: ama işe evlilik girince evlendiğinde de ihanete uğramayacağınız garantisini veremez. Keşke yapmasaydı ama olmuş. Çok çirkin bir durum o askerdeyken siz aldatmadınız ama bir de böyle bakın olaya.. Aç gözlülük yapmış,nefsine hakim olamamış ve sizden de emin tabi,onunla arkadaşlığınız devam ettiği için..Bunları tekrar gözden geçirip düşünmelisiniz derim,atacağınız adım bir ömürlük olacak..Hayırlısı olur inşaALLAH.

X