sıkışmış durumdayım...

canım ben olsam aşkımın peşinden giderdim
her ilişkide sorunlar olur, bu kadar büyükleri de olabilir. bitti dersin, başkasıyla denersin, ama olmaz, hiçbir şey eskisinin yerini tutmaz
ki sizde de tutmamış
böyle çok mu mutlusunuz sanki başkalarıyla
bunu siz de konuşmuşsunuz bak sabaha kadar
zaman demiş.. ama zaten 4 ay geçmiş üstünden
sen onu çok sıkmadan onunla konuşmaya çalış, yüzyüze
kendinizi başkalarının hayatlarına feda etmeyin
sonra çok pişman olursunuz. ikinize de yazık etmiş olursunuz.

Eski sevgilin bir kere aldatmış affedince bir şekilde nasıl olsa affetti diye kendine bir güveni geliyor.Şuan ise seni kaybettiğini gördüğü için senin peşinde gerçekten sevdiği için olsa sana net bir şekilde adam akıllı gelirdi.Yeni sevgilinde gözlemledigin bazı davranışlar var mi canım
mesela
idealleştirme ile aşağılama
arasında sürekli değişen bir
ilişki
Tehlikeli boyutlarda kendine
güven eksikliği ve dengesizlik
Ruh halinde sürekli ve büyük
değişimler
Aşiri yoğun öfke

evet ben eskisini kesinlikle aramam birdaha ararsa düşüncez tabi bekleme durumu da kötü. yenisinde davranış bozukluğu yok canım da nasıl diyeyim farklı biraz yani geçmişte yaşadığı acı olay onun için dönüm noktası olmuş hatta inançsız olmasının nedeni de buymuş. o konuyu tabu haline getirmiş. güçsüz bir kişiliği var maalesef o yüzden rahat hareket edemiyorum...

canım senle evlenmek istemiyorsa bırak gitsin uğraşma bu şekilde sana yazık .benimde eski sevgilim aynıydı bi diyordu evlenicez yzaın seni köyüme götüreceğim ki ben hayatta bir köye gitmiş insan değilim buna seviniyordum .sonra diyordu ben evlenilcek adam değilim dengesizim ben kız olsam benle evlenmezdim vs vs böyle adamlara prim verme bence bak bende aşıktım evet hala aşığım ama yani arasam yine barışırız yine aynı şyeler olur ama sonuç yok ortada .çık çık nereye kadar yani.yıprandığınla kalıyorsun .sonra bir bakıyorsun gelmişsin 30 a adam gitmiş çıtırını bulmuş .sonra bak adamın arkasından .o yaştan sonrada kalp kırıklığını mı tamir ediceksin ,başka birini mi bulmaya çalışacaksın vs vs zor oluyor .çevremde okadar çok bunları yaşıyan insan var ki .hepsi güzel,kültürlü kadınlar ama evliliğe gelince yok evlenemiyorlar .geçmişlerinden kurtulamıyorlar yediremiyorlar gurularına .bak bende 25 yaşındayım 26 olucam bir dakikamı bile bu tip insanlarla harcamak istemiyorum artık .erkekler her yaşta evleniyorlar kadınlar öyle değil .bence bunları düşün .aşk uğruna bu kadar fedakar olma .kendini sev önce .kendine değer ver .

benimkinin benimle evlenmeyle sıkıntısı yoktu da şuan 27 yaşında 30undan sonra evlenmek istiyorum diyor bir de abisi ablası evli her ay boşanacaz diye eve geliyorlar o korkusunu biraz anlıyorum ayrıca huzur vermediğim için son zamanlarda bizim evliliğimiz de felaket olur diyordu. ama son dediklerine katılıyorum mantıklı düşündüğünde öyle ben de kendime öncelik vermeye çalışıyorum ama onun gibi uyumlu bir ilişki bulamazsam diye korkuyorum. ayrıca benim babam çok baskın bir karakter yani aşırı sinirli çok zor bir adam ablamın eşi de öyle ben agresif dediğim dedik erkeklerden acaip korkuyorum onunla ilişkideyken en çok hoşuma giden tarafı oydu sabırlı ve alttan alabilen bir yapısı olması...

aldatılınca ne yazık kihiçbirşey eskiye dönmüyor. yaşadım biliyorum.
ama senin eski sevgilini araman da kötü değil m?
kendiyaşadığını şuan eski sevgilinin sevgilisine yaşatıyorsun. kızı ortada bıraksa suç sende olacak farkında mısın?
kimsenin ahını almamak gerek. aldatılmışsın nasıl psikolojidir iyi bilirsin ama sende kendi cinsine aynısını yaşatıyorsun yazık.

orası öyle hatta söyledim bazı şeyleri bana değil hayatındaki insana söylemen lazım diye onun öyle bir beklentisi yok zaten boşver dedi nasıl bir ilişkiyse anlamadım sen benim odak noktamsın başka hiçbirşey umrumda değil diyor.

bu yaş aralığında (25-27) gerçekten sorunlu ilişkileri kaldırmak zor

ben de 26 yaşındayım sevgilim de öyle.başımdan bir ciddi ilişki geçti şimdi de ciddi bir ilişkim var lise arkadaşım.ama evliliğe zaman var, arada cinsel aldatmaları olmuş daha doğrusu çok eskilerdn varmış kurtulamadığı ben yeni öğrendim.. o bunu aldatma olarak kabuletmiyor çünkü sadece cinsel bişey bide kız da azmış bişey anladığım kadarıyla yaşı büyük aynı köyden hemde uzaktan akrabaları.rezil etcem sizi diye tehdit ediyorum kavga ediyorum arada..
bir aydır sürekli aynı şeyleri tartışıyorum onla

ne bırakabiliyorum ne içim de rahat edebiliyor..offf

canım hala devam mı ediyor o kızla ilşkisi?

canım ben olsam aşkımın peşinden giderdim
her ilişkide sorunlar olur, bu kadar büyükleri de olabilir. bitti dersin, başkasıyla denersin, ama olmaz, hiçbir şey eskisinin yerini tutmaz
ki sizde de tutmamış
böyle çok mu mutlusunuz sanki başkalarıyla
bunu siz de konuşmuşsunuz bak sabaha kadar
zaman demiş.. ama zaten 4 ay geçmiş üstünden
sen onu çok sıkmadan onunla konuşmaya çalış, yüzyüze
kendinizi başkalarının hayatlarına feda etmeyin
sonra çok pişman olursunuz. ikinize de yazık etmiş olursunuz.

ben de aşkımın peşinden gitmek istiyorum orası kesin ama onun daha geride durması hevesimi kırdı. yani beni aramama ihtimali de var bu bekleme işi sıkıntılı olacak benim için...

ben de aşkımın peşinden gitmek istiyorum orası kesin ama onun daha geride durması hevesimi kırdı. yani beni aramama ihtimali de var bu bekleme işi sıkıntılı olacak benim için...

sabrın sonu selamettir canım :KK34:
en azından ben elimden geleni yaptım dersin

ya bişey sorucam, askerdeyken nasıl aldatılıyor ben bunu anlamıyorum zaten 1 gün izinler yok mu çok ilginç :S

canım hala devam mı ediyor o kızla ilşkisi?

Etmiyor bildiğim kadaryla zaten ilişki derken gönül ilişkisi deil kız buna mesajlar atıyo baştan çıkarıyor sonra evine davet ediyor sonra da..bikaç kere olmuş.bunları nasıl öğrendim.mailinde geç saatte okızdan bir msj vardı ordamısın yazmış (heralde msn de görüşmüşler net kesilince msj mail kutusuna gitmiş) sonra bende tabi yakasını bırakmadım bu işin kafasının etini yedim en sonuunda pes etti açıkladı sırrını..bana söylediği için rahatladı baya..ben tabi kendime gelemedim uzun müddet, etmediğim hakaret kalmadı aldattığı kızı görsen çok kilolu yani bi kere fıstık gibi bi kız olsa gam yemicem nasıl miden aldı onu diyorum nefis diyor....uzun süredir kavgalıyız ama ayrılamadık.nolcak bilmiyorum

yok canım uzun dönem yapmıştı orda kendi evi falan vardı memur gibi gidip geliyordu sadece.

anladım canım. korktum ben de bir an :))
ya açıkçası orda aldattıysa gene aldatabilir.
eğer unutabileceğini düşünüyorsan vazgeç

Etmiyor bildiğim kadaryla zaten ilişki derken gönül ilişkisi deil kız buna mesajlar atıyo baştan çıkarıyor sonra evine davet ediyor sonra da..bikaç kere olmuş.bunları nasıl öğrendim.mailinde geç saatte okızdan bir msj vardı ordamısın yazmış (heralde msn de görüşmüşler net kesilince msj mail kutusuna gitmiş) sonra bende tabi yakasını bırakmadım bu işin kafasının etini yedim en sonuunda pes etti açıkladı sırrını..bana söylediği için rahatladı baya..ben tabi kendime gelemedim uzun müddet, etmediğim hakaret kalmadı aldattığı kızı görsen çok kilolu yani bi kere fıstık gibi bi kız olsa gam yemicem nasıl miden aldı onu diyorum nefis diyor....uzun süredir kavgalıyız ama ayrılamadık.nolcak bilmiyorum

seninki de ters bir durummuş yani birdaha yapmayacağını bilemezsin anlık gaza gelmeyle gidebilir. sürekli kavga etmenin bir faydası yok işte ya sana onla bütün bağını kopardığını ispatlasın ya da ayrıl burnunu sürttür. onla yaşadıklarını senle de yaşayabiliyorsa bu ağır birşey...

anladım canım. korktum ben de bir an :))
ya açıkçası orda aldattıysa gene aldatabilir.
eğer unutabileceğini düşünüyorsan vazgeç

yani tabiki neler unutulmuyor unutulur benimkisi kesinlikle takıntı değil.ondan iyisini bulamam korkusu...aşk olmayınca da karşı tarafın herşeyi gözüne batıyor ya.

eski sevgilin bilinçli olarak geri durmuş bence.bir ileri iki geri taktiği.erkekler hep yapar bunu kızlara.kızlar da egoları sarsılınca aşkını büyütür gözünde.hatta bazen yoktan aşk yaratır:)bence ikisini de boşver.iletişim yollarını da kapat onlara ulaşamasınlar.sen de kafanı dinle birkaç ay.kimseyle de görüşme.bu arada çocuk seni arasa bile ilk adımı sen attın diye ezmeye çalışacaktır ilişkinizde.Bir de sinir oluyorum şu evlenmem diyenlere.böyle diyenler genelde 5 yıllık ilişkilerini çöpe atıp 1 aylık ilişki yaşadıkları kızlarla evlenirler hemen ardından

eski sevgilin bilinçli olarak geri durmuş bence.bir ileri iki geri taktiği.erkekler hep yapar bunu kızlara.kızlar da egoları sarsılınca aşkını büyütür gözünde.hatta bazen yoktan aşk yaratır:)bence ikisini de boşver.iletişim yollarını da kapat onlara ulaşamasınlar.sen de kafanı dinle birkaç ay.kimseyle de görüşme.bu arada çocuk seni arasa bile ilk adımı sen attın diye ezmeye çalışacaktır ilişkinizde.Bir de sinir oluyorum şu evlenmem diyenlere.böyle diyenler genelde 5 yıllık ilişkilerini çöpe atıp 1 aylık ilişki yaşadıkları kızlarla evlenirler hemen ardından

valla zaten bikaç ay daha bu psikolojide olursam erkek düşmanı olucam zaten meyilliyim.
birine ölü taklidi yapıcam zaten aramazsa sonsuza dek unuturum. diğeri bütün şansını deniyor hediye geldi az önce sanki ben bir hediyeyle sana aşığım diyip kollarına atlicam ne gerizekalı bu erkek milleti...

bence sen kendine odaklan kimseyi de düşünme. biraz dinlen.sakinleş.sonra nasıl hareket edeceğine karar verirsin

İkisi de uygun değil,mutlu olamazsınız gibi gözüküyor ...

ya inanamıyorum konunu okurken sanki kendi olayımı dışardan okudum oda askerde olmasada bir kızla msjlaşmasını yakaladım.bende 25 yaşındayım kpss ye hazırlanıyorum ve yüksek lisansa başladım şaka gibiiii:)))))))bizim ilişkimiz 6 yıllıktı ama onu bir kızla msjlaşmasını yakaldım 10ay oluyor ara ara görüşmelrimiz oldu ama ben halaaa kendimi toparlayamadım her an her sn onu düşünüyorum.başkasıyla denemeye korkuyorum mutlu olamam diye..bazılarıyaşımız daha küçük desede geelde 25den sonra insan korkular oluşuyo iyi birinsanla olamam yenisiylede ayrılırsam yaşım kaç olcak nasıl evlencem diye...burda bir arkadaşın yorumunu çok beğendim çıkıyorlar çıkıyorlar sonra seni bırakıyolar.daha çıtır bi kızla oluyolar.hiç düşünmüyolarki yıllarımız geçti.hoş benim yakaldığım kız iğrenç bir kızdı ama farketmedi işte....bizde şuan görüşmüyoruz 2aydır falan bakalım nolucak.sana tavsiyemde ikisiylede olmayacak gibi duruyor canım

seni aldatan biriyle görüşme derim, sevmediğin bir adamla da ilişkini sürdürme.. yeni insanlarla tanış hakkında hayırlısı bu olur bence..

canım eski sevgilinden sana hayır gelmez. inan bana bi kere aldatan adam gene aldatır. sen bu adama kaç yılını vermişsin gitmiş askerdeyken ne haltlar karıştırmış. sen barışsan bile asla bu adama guvenmeyeceksin bi daha. bence affetme unut kapat o defteri. yenisine gelince davranışları çok tutarsız onlada guzel bi son göremiyorum malesef. hakkında hayırlısı olsun

X