Şile, ağva da ekonomik tatil yarım lütfen

Jan-da

Ey hayat! Savursanda yıkamıyorsun beni
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2016
341
243
Eşimle ilk tatilimiz olacak ve açıkçası eşimi maddi olarak çok da zorlamayacak birşey olsun istiyorum o yüzde. Tavsiye istiyorum şile de güzel temiz ve hesaplı yerler nereler :))

home sweet home adında bir otel var gerçekten adı gibi çok güzel şirin bir butik otel. 2 yıl önce mayıs ayında gitmiştik orayı tavsiye edebilirim. Fiyat olarak geceliği 100 lira civarıydı sanırım akşam yemeği dahil değil kahvaltı var.

Y
home sweet home adında bir otel var gerçekten adı gibi çok güzel şirin bir butik otel. 2 yıl önce mayıs ayında gitmiştik orayı tavsiye edebilirim. Fiyat olarak geceliği 100 lira civarıydı sanırım akşam yemeği dahil değil kahvaltı var.
tavsiyeniz için teşekkür ederim internetten baktım gerçekten güzel bir yermiş :))

Y

tavsiyeniz için teşekkür ederim internetten baktım gerçekten güzel bir yermiş :))
Rica ederim ne demek :) Gerçekten çok güzel, temiz ve sahipleri de çok güler yüzlü. Normalde nasıl bilmiyorum ama Mayıs ayında çok sessiz, sakin ve huzurlu tam kafa dinlemelik ağva. En kısa zamanda tekrar gitmek istiyorum nasip bakalım. Sizin bodrum taraflarında önerebileceğiniz bir otel var mı :)

Rica ederim ne demek :) Gerçekten çok güzel, temiz ve sahipleri de çok güler yüzlü. Normalde nasıl bilmiyorum ama Mayıs ayında çok sessiz, sakin ve huzurlu tam kafa dinlemelik ağva. En kısa zamanda tekrar gitmek istiyorum nasip bakalım. Sizin bodrum taraflarında önerebileceğiniz bir otel var mı :)
Maalesef yok çünkü ilk defa çıkacaZ umarım devamı gelir :))

Bodrumda voyage tavsiye ederim çok güzel ama biraz tuzlu

Merhaba Şile kalacak yer pansiyon otel arıyorsanız tavsiye ederim. Biz şilede kalacak yer ya da ucuz otel motel pansiyon aradığımız zaman yi tercih ediyoruz. hem temiz hem aile işletmesi aynı zamanda havuzlu pansiyon.

Son düzenleyen: Moderatör:
X