SİLİK İKİNCİ CİZGİ BACILAR DELİRİYORUM

3 gün önce test yaptım cizgiyi gorunce verdim öyle çıktı eşim dicek yeter kafayı yedi karı git içerdeki çoçuga bak
Sağlık ocagin yakınsa 5 dk markete diye cik kanini ver gel ben adamın diline düştüm ama oda alıştı 😂😂

Sağlık ocagin yakınsa 5 dk markete diye cik kanini ver gel ben adamın diline düştüm ama oda alıştı 😂😂
Ah bi anlasalar gercekten bütün belirtileri pskolojik olarak kendimize getirdigimizi ve gercekten rahatsız hiddedip gittigimizi :) hiç kızmıcaklar

Tamam şunuda anladım bedenen hissediklerimiz piskolojik karnımın altı neden şiş göbekli gibi off offf 3 gün oldu dicek adam evde çıksam nereye dicek kuş uçsa ayağına bakar kıskanclıkta tavan zaten hadi gidelim desem olmicak beklemekten başka yapcak tek bişeyim var idrar erken test almak onada güvenmem ya bakalm

Tamam şunuda anladım bedenen hissediklerimiz piskolojik karnımın altı neden şiş göbekli gibi off offf 3 gün oldu dicek adam evde çıksam nereye dicek kuş uçsa ayağına bakar kıskanclıkta tavan zaten hadi gidelim desem olmicak beklemekten başka yapcak tek bişeyim var idrar erken test almak onada güvenmem ya bakalm
Bak ben şeyden anlamıştım mesela . Normalde göğüslerim 7 8 gün önceden ağrımaya başlar bu sefer ağrı yok .. gözlerimi pışıık yaptım baktım içi beyaza yakın . Normalde canlı kırmızıya yakın olur beyaza yakın soluktu . Sonra yetmedi adete 5 6 gün vardı sanırım çamaşır suyu ile gebelik testi yaptım kız anam sen bir köpür tamam dedim var ya kesin var . Halbuki testler negatif 🤣 dinle bı kendini uykun geliyomu ara ara tatlı tatlı , ben çikolata delisiydim şimdi yüzüne bakamıyorum aklıma gelmiyo bikere .. duygusal bir video aç aglamakla karışık için hopluyosa kendini tutuyosan aglamamk için var biseyler 😂🤣 kolay kırmadık bacım biz bu kafayı 😂🤣🤪

3 gün önce test yaptım cizgiyi gorunce verdim öyle çıktı eşim dicek yeter kafayı yedi karı git içerdeki çoçuga bak
İlk hamilelik olana kadar sürekli eşimden test istedim hastanelere gittik belki 10 defa kan vermişimdir belirti var diye çok takıyosun vs vs diyodu hep en sonunda oldu fazla uzun sürmedi hamilelik ikincisi olalı 1 hafta oluyor onu da hiç söylemedim sadece ovulasyonu yaptığımı biliyordu test pozitif çıktı bi kaç gün sonra kana gittik 😂😂 naparsak yapalım zaten dillerine düşüyoruz 🤭

Bak ben şeyden anlamıştım mesela . Normalde göğüslerim 7 8 gün önceden ağrımaya başlar bu sefer ağrı yok .. gözlerimi pışıık yaptım baktım içi beyaza yakın . Normalde canlı kırmızıya yakın olur beyaza yakın soluktu . Sonra yetmedi adete 5 6 gün vardı sanırım çamaşır suyu ile gebelik testi yaptım kız anam sen bir köpür tamam dedim var ya kesin var . Halbuki testler negatif 🤣 dinle bı kendini uykun geliyomu ara ara tatlı tatlı , ben çikolata delisiydim şimdi yüzüne bakamıyorum aklıma gelmiyo bikere .. duygusal bir video aç aglamakla karışık için hopluyosa kendini tutuyosan aglamamk için var biseyler 😂🤣 kolay kırmadık bacım biz bu kafayı 😂🤣🤪
Hahaha bende 3 senedir ne kafalara ulaştım bir bilsen 😁 bende bütün belirtiler duruyo

Hshshs ayyy ne güldüm 😂 benimde aklıma senin kan değerin geldi kesin var diyodun ya herkes negatif derken 🤭

Anaaamm sende mi akrepsin benim miniş akrep olcak 😂
Aynı zamanlarda doğum yapicaz inşallah bacım 🥰 ben geçen ay bilerek ovu testi aldım ben akrep yapacam abi dedim ellemeyin catmayin 🖐️😒🥳 çok fena bı burç çok zor ama nirvana bı burç inan bana . Çok zeki oluyo akrepler . İçlerindeki dünya bambaşka .. eğer akrep olmasaydı eşimin burcundan oğlak istiyordum

Kahvaltıdan öncemi sonramı yapım ay kaynanamla oturuyorum kocam tek çocuk kaynanamda erkek gibi yetişmiş hasta falanda olmuyor seneler çnce rek dogum bişeyde soramıyorum yapayanlız kaldım 😁

X