silikon sonrası mutsuzluk

carpe-diem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2015
105
73
Merhaba arkadaşlar 43.gunum oldu ameliyat olalı ama olduğum günden beri o kadar mutsuzum ki bunlar bana büyük oldu diyorum geniş duruyor..bayagi yumuşadı.. artık kuculmezler mi bir göğsüme 325 cc diğerine 275 cc takıldı 161 boy 56 kiloyum omuzlarim dar ama göğüs kafesim genismis .. küçük dedim en fazla 250 cc dedim ama böyle yapılmış her gün uzulmekten hasta olucam.. Dr diyor vücuduna uygun olanı yaptık ama kalcam daha küçük duruyor gögusler kocaman.. keşke küçük olsaydı da destekli taksaydim yıllarca yarım limon gögusle yaşadım hep imrendim ama su an nefret ettim kocaman geniş duruyor ya.. lütfen bana bu konuda yardımcı olun mutsuzlugumu tarif edemem :KK43:((

pardon ama sürekli bunu diosun ama bi foton yok burdaki insanlar sana nasıl ardımcı olabilir samimiyetnden şüpheliyim !!

keşke hiç yaptırmasaydın... benim de göğüslerim pek büyük değildir... 80 takıyorum şu anda ama 20 li yaşlarımın başlarında yok gibi bişeydi... çok üzülüyordum acaba silikon mu yaptırsam diye geçirmiştim içimden ama sonra hem kötü duracağından hem sağlık sorunu yaratacağından hem de günahından vebalinden çekindim yaptırmadım iyiki de yaptırmamışım diyorum şimdi... çünkü vücudum geliştikçe göğüslerim de ona göre çok güzel şekillendi...

keşke hiç yaptırmasaydın... benim de göğüslerim pek büyük değildir... 80 takıyorum şu anda ama 20 li yaşlarımın başlarında yok gibi bişeydi... çok üzülüyordum acaba silikon mu yaptırsam diye geçirmiştim içimden ama sonra hem kötü duracağından hem sağlık sorunu yaratacağından hem de günahından vebalinden çekindim yaptırmadım iyiki de yaptırmamışım diyorum şimdi... çünkü vücudum geliştikçe göğüslerim de ona göre çok güzel şekillendi...
walla ben 26ya kadar bekledm cıkan buyuyen bsy olmadı 10 gün oldu yaptıralı ama cok mutluyum :KK70:

Samimiyetimden şüphe edeceginiz bir durum yok beni izlemeye alırsanız album var ama burda forma koymak istemedim ve su an yaşadığım mutsuzluk bana ayrıca yetiyor zaten.. 29 yaşındayım ayrıca bu saate kadar buyumedi bekarim bir seneye evlilik düşünüyorum resmen koca memeli oldum ya cildiricam :KK43:((

Samimiyetimden şüphe edeceginiz bir durum yok beni izlemeye alırsanız album var ama burda forma koymak istemedim ve su an yaşadığım mutsuzluk bana ayrıca yetiyor zaten.. 29 yaşındayım ayrıca bu saate kadar buyumedi bekarim bir seneye evlilik düşünüyorum resmen koca memeli oldum ya cildiricam :KK43:((
aldım izlemeye ama sen almadgn için göremedm daha önce sölemiştim hatta görürsek evet haklısın buyuk olmus yada sana öle gelmiş dyeblrz dye bnmde 325 ama bana kucuk geliolar cok zayıf olmama ragmen

evlendikten sonra istemesen de büyüyorlar zaten :KK48::KK48::KK48:

evlendikten sonra istemesen de büyüyorlar zaten :KK48::KK48::KK48:
Valla 75b destekli takiyordum daha mutluymusum meğer şu an tam bir hayal kırıklığı yaşıyorum zaman degistirir mi bu fikrimi ya da ben bu büyük göguslere dayanır miyim uzun süre bilmiyorum cikarttirsam ne olur düşünmeden edemiyorum.. maddi manevi çok sarsti beni.. maddiyi geçtim manevi resmen hasta olucam düşünmekten

Valla 75b destekli takiyordum daha mutluymusum meğer şu an tam bir hayal kırıklığı yaşıyorum zaman degistirir mi bu fikrimi ya da ben bu büyük göguslere dayanır miyim uzun süre bilmiyorum cikarttirsam ne olur düşünmeden edemiyorum.. maddi manevi çok sarsti beni.. maddiyi geçtim manevi resmen hasta olucam düşünmekten
biraz bekle bakalım belki düzelir... olmazsa çıkarttırırsın... çünkü illaki büyüyecek göğüslerin....

yaaa ciddi anlamda sölüorum çıkarttırmayı düşünecek ve düşünmekten hasta olcak kadar bi görüntü yok gercekten ama meme yapınla alakalı yada gögüs kafesyle hafif yanlara taşma var sanki ama cdden çirkin durmuyor hani moral olsun dye demiorum

yaaa ciddi anlamda sölüorum çıkarttırmayı düşünecek ve düşünmekten hasta olcak kadar bi görüntü yok gercekten ama meme yapınla alakalı yada gögüs kafesyle hafif yanlara taşma var sanki ama cdden çirkin durmuyor hani moral olsun dye demiorum
Göğüs kafesi geniş ama omuzlarim dar resmen kadın göğsü gibi kocaman duruyor.. s beden giyen biriyim bunlar değişir mi küçülür mu ben sadece bunu bilmek istiyorum şu an :KK43:((

Göğüs kafesi geniş ama omuzlarim dar resmen kadın göğsü gibi kocaman duruyor.. s beden giyen biriyim bunlar değişir mi küçülür mu ben sadece bunu bilmek istiyorum şu an :KK43:((
küçülmüyor sadece şekil olrak doğallasıyor diolar bnm 10.günüm küçülmesn dye dua ediorum valla bak gercekten bu kdr pskolojini bozmaaa bnce dümdüz görüntüden daha hoş duruyor

325cc öyle cok ta büyük bir protez değil ki elbislerini giydikce nasil daha güzel yakistigini gördükçe mutlu olacaksin.zaman ver kendine ve fazla dusunmemeye çalış biraz hayata birak kendini.evlenince daha iyi anlayacaksin memelerinin ideal oldugunu.hic bi es ele avuca gelen memeye hayir demez:)

küçülmüyor sadece şekil olrak doğallasıyor diolar bnm 10.günüm küçülmesn dye dua ediorum valla bak gercekten bu kdr pskolojini bozmaaa bnce dümdüz görüntüden daha hoş duruyor
bide meme ucların çok küçük oldugu içinde buyuk geliyor gözune düşünsene o meme ucunda buyuk olsaydı dısardaki yuvarlaklık daha darmıs gbi gözukcekti blmiom anlatabldmmi

koca memeli oldum derken? sütyen olarak bedeniniz kaç oldu ki?

80 c takıyorum ama inanin fizigimi beni net olarak görseniz siz de büyük dersiniz.. azıcık daha küçük olsa var ya tam istediğim gibi olacaktı ama bunlarla s beden mümkün değil:KK43: bilmiyorum bekarim daha aldım bir karar cikartsam sarkacak iyice izleri kalacak bir de bir dünya maddi kulfet cikartmasam öyle büyük duruyor ki canım çok sıkılıyor her gün Ağlıyorum resmen dip yaşıyorum

80 c takıyorum ama inanin fizigimi beni net olarak görseniz siz de büyük dersiniz.. azıcık daha küçük olsa var ya tam istediğim gibi olacaktı ama bunlarla s beden mümkün değil:KK43: bilmiyorum bekarim daha aldım bir karar cikartsam sarkacak iyice izleri kalacak bir de bir dünya maddi kulfet cikartmasam öyle büyük duruyor ki canım çok sıkılıyor her gün Ağlıyorum resmen dip yaşıyorum
Canım resmini gördüm benimkilere benziyor. Ama ben 70B kullanıyorum ve small giyebiliyorum. Belki senin sırtın daha geniştir.

Sirtim geniş olsa da bacak kısımları daha dar beni üzen bu yani üst kısım geniş diye doktor doldurmuş sanki

X