Silikonları çıkartmak istiyorum

Merhaba uzun zamandır giremiyorum yıl 2019 memelerimin son durumundan bahs etmek istiyorum..
Sarkıklık yok Memelerimin durumundan hala memunum eriycek boşalacak diye şeyler duymuştum Allaha şükür aksine memelerim gün gitikçe büyüyor bezi doldu sporcu südyeni giyiyorum hiç serbest bırakmadm ikizleri..önceden silikonluyken südyenler olmuyodu ya taşıyordu ya sıkıyordu südyen bulmakta inanılmaz sıkıntı çekiyordum..Artık Bu sıkıntılar yok Biti giti
Merhaba siz dikleştirme yapmışsınız sonrasında emzirme olmuyormu acaba

300 cc mentor takıldı. Çok kısa süreli bir operasyon o gin hastaneden akşamına taburcu oldum. Evde annem bile farketmedi bol kapüşonluyla onu endişelendirmemek adına dolaştım. Doktor meme üzerine bir bandaj yapmıştı. İki gün sonra ben onu çıkarttım. Memelerim malesef sanki sönmüş bir balon gibiydi. Sürekli evde ağladım gizli gizli. Sonra baktım ginden güne toparlıyor. Bir hafta 10 gün oldu hiç fena sayılmazlar. Ciddi anlamda yumuşak olmalarını özlemişim. ( küçüklüklerini özlemesem de doğal hissetmek iyi geldi). Aynı yerden kesi izlerim. Acı ilk 3-4 gün oldu ama sızı şeklinde 3 günde bir pansuman yapıyorum ( sağlıkçıyım o yüzden kendim yapıyorum) izler konusunda çok mutsuzum, elimden geldiğince bunun üzerine gidip onlardan kurtulmaya çalışacağım. Durum bu..
peki ağrı acı durumu meme protezi ilk takıldığı zamanki gibimiydi?

haklısınız hata yaptım o konuda büyükşehirde yaşamıyorum ben Karaman’da yaşıyorum Ankara’ya gidip hızlı bir şekilde yaptırdım ve döndüm. Diş hekimi asistanıyım doktoruma gitmenden danışmıştım nasıl ne yapmam gerektiğini o yüzden rahat davrandım sanırım biraz da mecburiyetten. Kimse bu yaptığımı yapmasın.
ben de dikleştirme ameliyatı yaptırmak istiyordum ama siizn yazınızı okuyunca acaba dedğim

merhaba hanımefendi,

Az önce yazınızın tamamını okudum benim yaşım 27, 7 sene önce göğüs büyütme ameliyatı geçirdim ve çoook pişmanım hemde çok, çıkartmaya cesaret edemiyorum sonuçlarını bilmiyorum. Siz çıkardıktan sonra göğüsleriniz eski halini aldı mı toparlandı mı?

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, teşekkür ederim şimdiden

:KK200:Arkadaşlar lütfen silikonlarını çıkartıranlar lütfen burdanda yazın özelden değil burdanda yazın çıkartmak isteyenlerde burdan da yazsın ki cesaret edemeyinler cesartlensin lütfen tek özelden yazmayın
(Görüntü paylaşın demiyorum) olumlu olumsuz silikonlardan kurtulan kurtulupta memun kalan yada silikonu çıkartırdım mutsuzum diyenler nerde üle hadi :KK37::KK31:
çok mutsuzum çıkartmak istiyorum cesaret edemiyorum

çok mutsuzum çıkartmak istiyorum cesaret edemiyorum
Çıkart gitsin.gercekten bu salak şeyleri vucudumuza hic sokmasaydik.benim omuz tendonlarim zarar gordu bu fazlaliklar yuzunden.tedavim bitsin.baktım duzelmiyo cikartip aticam iz mizde hic umrumda degil.canimdan onemli degil.istedigi kadar iz kalsin.resmen saglikliyken hayatimizi kısıtlayan bu sacma salak seylere bulasmışısız.tamam guzelmi güzel ama rahatmı değil sagliklimi hic degil resmen eziyet be.9 ay oldu hala alisamadim.ağrımayam başımızı agrittik ne icin guzel gorunelim diye.guzel gorunmek sağlıksiz olmamiza neden oldu resmen

Arkadaskar implantlarinizi cikarttiracginiz zaman lutfen butun kapsulunuzun ciktigindan emin olun.bütün dunya uyandi impnatlarin zararli olduguna yavas yavas canim turkiyemin kadinlarida inanmya ve uyanmaya basladi

Arkadaskar implantlarinizi cikarttiracginiz zaman lutfen butun kapsulunuzun ciktigindan emin olun.bütün dunya uyandi impnatlarin zararli olduguna yavas yavas canim turkiyemin kadinlarida inanmya ve uyanmaya basladi
Çiğdem Hanım merhaba. Öncelikle geçmiş olsun.
Ben de az önce Göğüs İmplant Hastalığı (BII) adında bir başlık açmıştım, bu konu hakkında forumda çok fazla bilgiye rastlayamadığım için. Şimdi de sizin mesajınızı görünce size danışmak istedim. İmplantları çıkardığınızda semptomlarınız tamamen ortadan kalktı mı, yoksa devam eden semptomlarınız da var mı?

Arkadaşım bu konuyu açtığın ve banada cesaret verdiğin için çok teşekkür ederim... Şükürler olsun silikonlarımdam kurtuldum 3 ay bitti ve çok memnunum çok hafif kuş gibi hissediyorum... Bana cesaret veren mesajların için tekrar teşekkürler öpüyorum sevgiyle kal
Merhaba bende dün çıkartırdım silikonlarimi bugün bandaj açıldı ve sağ göğüste içine çökme var çok kötü duruyor doktor düzelir dedi ama şimdiden psikolojim bozuldu. Acaba sizde alttan bir çökme ile karşılaştiniz mi. Geçer mi

Merhaba bende dün çıkartırdım silikonlarimi bugün bandaj açıldı ve sağ göğüste içine çökme var çok kötü duruyor doktor düzelir dedi ama şimdiden psikolojim bozuldu. Acaba sizde alttan bir çökme ile karşılaştiniz mi. Geçer mi
Bence düzelir.ben daha çıkartmadım.ama çıkartan bir sürü kadını takip ettim inceledim 6 aya toparliyor.moralinizi bozmayin.

Kapsullerinizide cikardimi?
Çiğdem Hanım merhaba. Öncelikle geçmiş olsun.
Ben de az önce Göğüs İmplant Hastalığı (BII) adında bir başlık açmıştım, bu konu hakkında forumda çok fazla bilgiye rastlayamadığım için. Şimdi de sizin mesajınızı görünce size danışmak istedim. İmplantları çıkardığınızda semptomlarınız tamamen ortadan kalktı mı, yoksa devam eden semptomlarınız da var mı?
benim malesef kapsüllerim icerde kaldi bende cok fazla septom vardi ufak tefek sorunlarin hepsi gecti ama kapsuller icerde kaldigi icin hala septomlarin bir kismina sahibim ilerde baska bir amaliyat olmayi istiorum ama bu amaliyat hem zor hem maliyatli ve her doktor yapmior.o yuzden lutfen bir kez yapin tam yapin bu amaliyati totol capsülektomi olmasi sart

Kapsullerinizide cikardimi?

benim malesef kapsüllerim icerde kaldi bende cok fazla septom vardi ufak tefek sorunlarin hepsi gecti ama kapsuller icerde kaldigi icin hala septomlarin bir kismina sahibim ilerde baska bir amaliyat olmayi istiorum ama bu amaliyat hem zor hem maliyatli ve her doktor yapmior.o yuzden lutfen bir kez yapin tam yapin bu amaliyati totol capsülektomi olmasi sart
Paylaşımın için teşekkürler canım. Umarım geri kalan semptomların da yakında yok olur. Doktorun hatası değil mi kapsüllerin tamamıyla çıkarılmaması? Bence uygun bir fiyata kapsülleri de çıkarması gerekiyor

Sizi izlemeye aldim sizde Beni izlemeye alın memelerimde bandaj var çikinca sizede memelerimin son durumunu paylasirim..Şuan için herşey iy es ki kizmemelerime geri döndüm diye bilirim fakat daha dikisleri görmedim ilerliyen zamanlarda özelden görüsürüz
Merhaba bende silikonlarini cikarttirmak istiyorum. Çikarttirdiktan sonrasürecinin nasil ilerledi. Göğüste sönme doku kaybı sarkma vs oldu mu?

Arkadaşım bu konuyu açtığın ve banada cesaret verdiğin için çok teşekkür ederim... Şükürler olsun silikonlarımdam kurtuldum 3 ay bitti ve çok memnunum çok hafif kuş gibi hissediyorum... Bana cesaret veren mesajların için tekrar teşekkürler öpüyorum sevgiyle kal
Merhaba bende silikonlardan kurtulmak istiyorum. Çıkarttıktan sonra göğüsünüz de sönme sarkma kırışıklık vs gibi şeyler oldu mu? Dümdüz oluyor vs gibi şeyler okudum.

Merhaba arkadaşlar ben de silikonlarımı 10 gün önce çıkarttım. 15 ay kullandım şöyle ki gayet güzel durmalarına rağmen belirli bir süre sonra aslında güzelliğin kadınsılığın yapay maddelerle olmayacağına karar verdim bu benim şahsi görüşüm. Keşke keşke yaptırmasaydım o izlerim hiç kalmasaydı. İzleri geçirmek için şuan ciddi bir çaba göstereceğim umarım minimalize ederim. Özellikle belirtmek istediğim bir şey daha var sabahları uyandığımda ciddi bir terlemeyele uyanıyordum çıkartmadan yaklaşık 2ay önce her gece. Bu beni endişelendirmeye başladı ama dediğim gibi asıl sebep bu değil. 10 gün oldu ve 10 gün boyunca hiç terlemedim.
Kızlar bu ameliyatı düşünüyorsanız öncelikle çok iyi karar vermelisiniz, izler kalıyor az çok kişiye göre değişir ama kalıyor.. ikincisi evlendikten sonra yaptırın hem hamilelik hem emzirme durunları hem eşinizle aranızda herhangi bir sıkıntı yaşamamak adına (evet ona ne? Diyebilirsin senin bedenin senin kararın ama ataerkil bir toplumda kaç modern erkek arkadaşınız oldu kendinize bir sorun) üçüncüsü doğal olmak inanılmaz güzel birşey hiçbir engelimiz yok Allah’a şükür. Küçük olsun senin o sana ait, kendinden emin dik dur küçük de olsa sen hala çok güzel ve özelSin gerçek bir kadınsın. Meme protezi için araştırma yapıyor ve şuan benim yazımı okuyorsan şunu söylemek isterim sana; senin yerinde olmak isterdim ve bu mevzuyu şuan başlamadan bitirmeyi inanılmaz isterdim.
Merhaba gögusleriniz şuan ne durumda eski formuna döndü mü şekil boyut vs değişiklik oldu mu?

X