Silikonları çıkartmak istiyorum

Merhaba arkadaslar LÜTFEN YAPTIRACAKSANIZ İYİ OKUYUN!! EĞER DOKTORLAR ŞU SİZE VERECEĞİM BİLGİLERİN %20’SNİ VERSELER VAZGEÇERSİNİZ. 15 kasımda yani 8 gün önce ameliyat oldum. Ameliyat olmadan önce gözüme perde inmişti , hiçbir şeyi araştırmamıştım. Ameliyatı olduğum an o feci ağrı sızı bir yana ‘ben bu yabancı cisimlerle bir ömür nasıl yaşayacağım dedim’ akabinde kapsül kavramının ne olduğuyla yüzleştim. O sapasağlam vücudumuz , yabancı bu cisimle her saniye savaştığı için bir doku oluşturuyor buna kapsül diyorlar. Bu kapsül gittikçe kalınlaşıyor ve ya hasta oluyorsunuz ya kapsüller ağrı yapıyor değiştirmek zorunda kalıyorsunuz.ÖMÜRLÜK diye satılan silikonların gerçekten ömürlük olduğunu fakat ömürlük olmayan şeyin kapsül oluşumu sonrası değiştirme zorunluluğundan kimse bahsetmiyor. Yani bu ÖMÜRLÜK inplantlatı max 10 sene sorunsuz kullanabilirsiniz. Ha bir de %30 lenfoma kanseri ihtimali de cabası. Hiç düşük bir ihtimal değil ayrıca nolur instagramdan youtubeden EXPLANT etiketini araştırın. O insanlara bakın okuyun. İmplant hastalığı diye bir şey var ve yine oranı hiç düşük değil. Feci bir sırt ağrısı cekiyorum , inanılmaz sertler tahtadan farksızlar göğüslerim. O kadar üzgün ve pişmanım ki kendimi sevmeyi öğrenmektense bıçak altına yatmak kolay geldi şimdi ise pazartesi doktorumla görüsüp rn kısa zamanda cıkartmak istediğimi söyleyeceğim. Eskisinden kötü olmasından cok ama cok korkuyorum ama bu kadar riskle ve bu kadar yapay bir cisimle yaşayamam . Çıkardıktan sonra yine bilgi veririm sizlere

Merhaba arkadaslar LÜTFEN YAPTIRACAKSANIZ İYİ OKUYUN!! EĞER DOKTORLAR ŞU SİZE VERECEĞİM BİLGİLERİN %20’SNİ VERSELER VAZGEÇERSİNİZ. 15 kasımda yani 8 gün önce ameliyat oldum. Ameliyat olmadan önce gözüme perde inmişti , hiçbir şeyi araştırmamıştım. Ameliyatı olduğum an o feci ağrı sızı bir yana ‘ben bu yabancı cisimlerle bir ömür nasıl yaşayacağım dedim’ akabinde kapsül kavramının ne olduğuyla yüzleştim. O sapasağlam vücudumuz , yabancı bu cisimle her saniye savaştığı için bir doku oluşturuyor buna kapsül diyorlar. Bu kapsül gittikçe kalınlaşıyor ve ya hasta oluyorsunuz ya kapsüller ağrı yapıyor değiştirmek zorunda kalıyorsunuz.ÖMÜRLÜK diye satılan silikonların gerçekten ömürlük olduğunu fakat ömürlük olmayan şeyin kapsül oluşumu sonrası değiştirme zorunluluğundan kimse bahsetmiyor. Yani bu ÖMÜRLÜK inplantlatı max 10 sene sorunsuz kullanabilirsiniz. Ha bir de %30 lenfoma kanseri ihtimali de cabası. Hiç düşük bir ihtimal değil ayrıca nolur instagramdan youtubeden EXPLANT etiketini araştırın. O insanlara bakın okuyun. İmplant hastalığı diye bir şey var ve yine oranı hiç düşük değil. Feci bir sırt ağrısı cekiyorum , inanılmaz sertler tahtadan farksızlar göğüslerim. O kadar üzgün ve pişmanım ki kendimi sevmeyi öğrenmektense bıçak altına yatmak kolay geldi şimdi ise pazartesi doktorumla görüsüp rn kısa zamanda cıkartmak istediğimi söyleyeceğim. Eskisinden kötü olmasından cok ama cok korkuyorum ama bu kadar riskle ve bu kadar yapay bir cisimle yaşayamam . Çıkardıktan sonra yine bilgi veririm sizlere
Daha cok yeniymis implanlariniz, eger vucudunuz kabul ederse sertlik geciyor. Diger soylediklenize katiliyorum ama. Benimkiler sanki dogal gibi ama hic onemli degil artik benim icin. Ilerde silikonlarla ilgili problem yasamaktan ve hastalanmaktan cok korkuyorum. Kesin kararliysaniz ne kadar erken cikarirsaniz o kadar hasarsiz atlatiyorsunuz. Yabanci sitelerden edindigim izlenim bu. Doktorunuzla gorusunce burdan yazabilir misiniz? Cunku dr bulamiyorum explant icin. Herkes implant yapiyor da explant yapan bulamadim :KK43:

Daha cok yeniymis implanlariniz, eger vucudunuz kabul ederse sertlik geciyor. Diger soylediklenize katiliyorum ama. Benimkiler sanki dogal gibi ama hic onemli degil artik benim icin. Ilerde silikonlarla ilgili problem yasamaktan ve hastalanmaktan cok korkuyorum. Kesin kararliysaniz ne kadar erken cikarirsaniz o kadar hasarsiz atlatiyorsunuz. Yabanci sitelerden edindigim izlenim bu. Doktorunuzla gorusunce burdan yazabilir misiniz? Cunku dr bulamiyorum explant icin. Herkes implant yapiyor da explant yapan bulamadim :KK43:
Ben Konya’da yasıyorum işinize yarar mı buradaki doktorlar bilmiyorum ama benimki yapıyor yanılmıyorsam, cok erken bi karar oldu maalesef ama dediğiniz gibi hastalanmaktan korkuyorum ve 10 yılda olsa mutlaka bir gün değiştirilmes gerekecek, o zaman cıkardığımda derim iyice deforme olacak en azından erkenden cıkartıp eski haline en yakın görüntüye ulaşmasını sağlamaya çalışacağım ve en önemlisi kendimi sevmeyi öğreneceğim:)

Ben Konya’da yasıyorum işinize yarar mı buradaki doktorlar bilmiyorum ama benimki yapıyor yanılmıyorsam, cok erken bi karar oldu maalesef ama dediğiniz gibi hastalanmaktan korkuyorum ve 10 yılda olsa mutlaka bir gün değiştirilmes gerekecek, o zaman cıkardığımda derim iyice deforme olacak en azından erkenden cıkartıp eski haline en yakın görüntüye ulaşmasını sağlamaya çalışacağım ve en

Cok haklisiniz. Sizin nickiniz bile hazir loveyourself :)
Bence sizinkiler yeni oldugu icin eski haline doner. Dusunsenize kadinlarin dogumdan sonra karin bolgeleri eski haline geri donuyor. Meme de toparlar heralde.

Yani bende ameliyat olalı 4 gün oldu ama birazda bünyeyle alakalı sanırım kendini zorlamadıkça bir ağrı olmuyor ki evet bel ve sırt ağrısı yaşıyorum ama yani sonuçta gerdirilen esnetilmeye çalışan bir deri ve zorlanan kaslar var ki benim sol göğsümün üstü sıvı topladı onu da iki günde teknisyen doktorlar günde 5-6 kez uğraşarak çözdüler en çok acı veren şey o oldu ama o bile 15 dakikaydı yani

silikonları mı çıkarttırdım 6 saat ameliyatım sürdü memeler küçültüldü Şu an hala bandajlı şu an iyi ya da kötü demem için çok erken bandaj lardan kurtulduğum zaman sEki Görüntüle 2172848 onucu görebileceğim. bunu buraya yazmamın sebebi silikonlu olup silikonlarını çıkartan memelerini küçülten kişiler aramıştım ama hiç kimseden bana cevap gelmemişti benim gibi böyle olup da bu konu hakkında cevap arayan arkadaşlara yardımcı olmak En azından arama motorunda böyle bir şey arayıp bunu görebilirler Çünkü ben arama motoruna yazdığımda silikonları çık arttırmak mememi küçültmek gibi Google'a yazdığımda Kadınlar kulübüne baktığımda bulamamıştım sadece şu anlık şunu söyleyebilirim o kadar yıl silik onlarla boşuna durmuşum Kendime bu eziyeti boşuna Yapmışım kendimi daha doğal hissediyorum Şu an Memelerim Küçüldü hiç rahatsız değilim küçük olduğundan dolayı 6 saat bir ameliyat süreci geçti doktorum bana silikon takılsının diye ikna etse de hiç fikrimi değiştirmedim ameliyata kadar Çünkü kararlıydım silik onlardan kurtulacaktım Doktorum beni ameliyatın son anına kadar Fikrini değiştirirsen silikonu takarım demişti sordu Ben de hayır dedim şu an şunu söyleyebilirim İyi ki hayır demişim fakat hala daha erken bir sonuç için kendi ruh halimi söylüyorum benim açımdan şu anlık iki yaptırmıştım diyorum dikişlerim olan yerlerde sızı var sadece Bir de "kalbime " Doğru bir ağrı var Bunun nedenini bilmiyorum. bayağı bir kilo verdim Çünkü biraz iştahtan kesildim. doktorumun adını sormak isteyenlere şu an cevap veremem Çünkü nasıl bir sonuç çıktığını Ben daha görmedim görmediğim bir şey de sizi tavsiye edemem Ama şunu söyleyebilirim insan olarak çok iyi bir insan bana samimi davrandı kucak açtı sarıldı suratı mahkeme duvarı gibi değildi o kadar çok Doktor gezdim ikna edemediler beni (bu gittiğim Doktor hariç) ameliyattan çıktığımda ağrım Sızım oldu mu diyenlere soranlara şunu söyleyebilirim çok üşüyordum çok çok üşüyordum dudaklarım birbirine çarpıyordu Eşim bana suratın sapsarı vücudun sapsarı diyordu Ben ona çok üşüyorum çok üşüyorum diyordum beni ameliyattan sonra en çok rahatsız eden gözümü açtığımda Beni en çok rahatsız eden üşümek ve çiş yaptığınız vajinanıza Bir hortum sokuyorlar o hortumu çok değişik bir şekilde hissettim ve yanma oldu onu çıkartın diye bağırmış tım Çünkü canımı çok yakıyordu göğüs ağrılarım yoktu çünkü ağrı kesici de içiyordum Ben bilmiyorum O nedenle mi Ama ağrım yoktu hem sağ hem sol olmak üzere dren vardı hortumlu kan ((dren ne diyenler merak edenlere resmi koydum yukarda)çekiyordu bu direnenleri tam 3 gün taşıdım ve kimse görmesin diye Sırt Çantamda taşıdım çünkü yolda giderken insanlar hasta virüslü gibi bakıyorlar size.. Eşim bu süreç içerisinde Bana çok yardımcı oldu bir dediğimi iki etmedi Allah razı olsun şu an sizi hatırladıkları mı yazıyorum sormak istediğiniz olursa tabii sorabilirsiniz unuttum şeyler olmuş olabilir yazıların içinde sordukça hatırlayabilirim Şimdilik bu kadar Benden sevgilerimle

Merhaba, durumunuz nasıl, mümkünse doktorunuzun adını paylaşabilir misiniz?

Merhaba tüm gorumlarınızı okudum, 1,5 yıl olmuş ameliyatınız nasıl hala memnun mısunuz? Ben de 22 yıllık silikonlarımı çıkartmak istiyorum ottoimmün hastalık nedeniyle, mecburen küçültme ameliyatı olacak sanırım.görüntü şimdi masıl?
Merhaba, sırf bu konuda bilgi edinebilmek için üye oldum. Ben de silikonlarımdan kurtulmak istiyorum. 20 yıl önce Dr. Reha Gençosmanoğlu’na olmuştım ameliyatımı. Siz de uzun yıllardan sonra çıkartma kararı almışsınız. Ameliyatınızı oldunuz mu? Memnun musunuz?

Merhaba, sırf bu konuda bilgi edinebilmek için üye oldum. Ben de silikonlarımdan kurtulmak istiyorum. 20 yıl önce Dr. Reha Gençosmanoğlu’na olmuştım ameliyatımı. Siz de uzun yıllardan sonra çıkartma kararı almışsınız. Ameliyatınızı oldunuz mu? Memnun musunuz?
Merhaba neden çıkarmak istiyorsunuz acaba.Ben yaptırmak isteyip çok kararsız kalan biri olarak tecrübelerinizi merak ediyorum.Paylaşırsanız sevinirim.

58 yaşındayım ve ciddi sarkmalar oluştu. Ayrıca son yıllarda nefes darlığı ve çeşitli alerjiler gelişti. Kısaca, artık mutlu değilim protezlerimle :) ayrılma vaktimiz çoktan geldi

X