Şımarık bi zavallıymışım

Haklısınız inşallah dediğiniz

Alıştıktan sonra bırakmak zormuş. Başka şehirde olsam yine alıştığım için zor gelirdi muhtemelen.bedavaya çok eğitim almıştım orda Bu açıdan fırsatlarla dolu
Siz sonradan mı yerleştiniz İstanbul’a? Niye böyle bir heves? Normalde gençler üniversiteyi ailesinden ayrı başka şehirde okuyacak diye hevesli olur. 🫠

Siz sonradan mı yerleştiniz İstanbul’a? Niye böyle bir heves? Normalde gençler üniversiteyi ailesinden ayrı başka şehirde okuyacak diye hevesli olur. 🫠
Aynen bende ona şaşırıyorum kız kardeşim yurtta kalmak için canını verir aynı ailede yaşıyoruz Nası oluyo bu :KK43: ama ayrılmadan önce bende bağlı değildim tabii.
Evet 10 senedir ordayız

Öncelikle hayırlı olsun ablacım.nereyi tutturduysan tuttur müthiş birşey basarmissin tebrik ederim
Sanırım ailene çok duskunsun ondan bu ozguvensizlik...çoğu kişi yaşadı bunu merak etme ..ilk zamanlar biraz zorlanirsin misal kardeşim ilk zamanlar her haftasonu evimize gelirdi..sonra ayda bir oldu sonra iki üç ayda bir..zamanla alisacaksin.. universite zaten dsarda okunursa güzel. Kendi ayaklarının üstüne durmanın keyfini yaşadıkça anlayacaksin

Yahu gencecik bir kız ailesinden uzaklaşacağı için tedirgin olmuş. Stres yapmış. Kazandığı bölüme, zeka seviyesine kadar laf edilmiş. Yok artık!

Konu sahibi öncelikle tebrik ederim. Evet bu sene tıpta puanlarda düşüş oldu. Şartları düzeltmek adına çalışmalar başladı devam da edecek umarım. Yani gelecek sene tekrar rağbet olabilir. Onun için kazandığın bölümün kıymetini bil.

Zorlanma konusuna gelince illaki zorlanacaksın. Daha evden çıkmadan böyle stres olduysan ekstra zorlanabilirsin ama geçecek merak etme. Şehit dışında okumak seni daha da geliştirecek. Daha tecrübeli daha güçlü olacaksın. Şimdiden başarılar diliyorum.

Öncelikle hayırlı olsun ablacım.nereyi tutturduysan tuttur müthiş birşey basarmissin tebrik ederim
Sanırım ailene çok duskunsun ondan bu ozguvensizlik...çoğu kişi yaşadı bunu merak etme ..ilk zamanlar biraz zorlanirsin misal kardeşim ilk zamanlar her haftasonu evimize gelirdi..sonra ayda bir oldu sonra iki üç ayda bir..zamanla alisacaksin.. universite zaten dsarda okunursa güzel. Kendi ayaklarının üstüne durmanın keyfini yaşadıkça anlayacaksin
Çok teşekkür ederim yazdıklarınız için ☺️bi yandan bende kendi ayaklarımın üzerinde duracağım diye seviniyorum inşallah bende alışacağım bende

Yahu gencecik bir kız ailesinden uzaklaşacağı için tedirgin olmuş. Stres yapmış. Kazandığı bölüme, zeka seviyesine kadar laf edilmiş. Yok artık!

Konu sahibi öncelikle tebrik ederim. Evet bu sene tıpta puanlarda düşüş oldu. Şartları düzeltmek adına çalışmalar başladı devam da edecek umarım. Yani gelecek sene tekrar rağbet olabilir. Onun için kazandığın bölümün kıymetini bil.

Zorlanma konusuna gelince illaki zorlanacaksın. Daha evden çıkmadan böyle stres olduysan ekstra zorlanabilirsin ama geçecek merak etme. Şehit dışında okumak seni daha da geliştirecek. Daha tecrübeli daha güçlü olacaksın. Şimdiden başarılar diliyorum.
Valla teşekkür ederim sizin gibi insanlar iyi ki varlar 😍onlar da haklı şımarık olduğumu kabul ediyorum ama ben bunu yeni anladım ondan böyle yazdım zaten🙁

Valla teşekkür ederim sizin gibi insanlar iyi ki varlar 😍onlar da haklı şımarık olduğumu kabul ediyorum ama ben bunu yeni anladım ondan böyle yazdım zaten🙁
Şımarık olabilirsin. Ama bu seni zavallı yapmaz. Şımarık olmanla zeka seviyenin ya da kazandığın bölümün bağlantısı yok zaten, olamaz.

Hayır ordu yazdım o geldi ktü de oluyomuş gerilemeden dolayı aslında
Üniyi beğenmezsem ek 1 e göre düzceye ktü ye fln geçiş yaparım

Çok teşekkür ederim yazdıklarınız için ☺️bi yandan bende kendi ayaklarımın üzerinde duracağım diye seviniyorum inşallah bende alışacağım bende
Tabi ki alisacaksin. Bu arada Ordu yu kazanmissin sanırım Ordu çok güzel bir yer görme firsatim oldu.Unyesi, Fatsasi tam yaşanacak yer ..hiç üzülme çok güzel bir yere gidiyorsun.

Uzun süreli şehir değişikliğinde herkes tedirgin olabilir. Gayet normal yaşadığınız durum. İstanbul'dan farklı bir şehre taşınmak ise burada doğup büyüyen yaşıtlarınız (aile baskısı görmemiş ve evden gidelim de neresi olursa olsun zihniyeti dışındakiler) için normalde bir miktar kaygı ve özlem gerektirmesi gereken duygu. Doğal duygular bunlar ama saplanıp kalırsanız bu düşünceye anksiyeteyi tetikler.Evet herkes böyle düşünmez ve hissetmez ama yadırganacak enteresan bir problem de değil sizin yaşadığınız.

Bir müddettir ailenizden uzakta olduğunuz içinde onlara ve ikame ettiğiniz sehrinize özlem duymuş olabilirsiniz.
Gidip görebilirsiniz okuyacağınız şehri yada Ordu-Trabzon bunlar artık yaşanılacak güzel şehirlerden ve sosyal ortamlarıda çok fazla.Kalsaniz belki siz gelmek istemeyeceksiniz. KTÜ tıp mezunu kuzenim zorla Marmara Bölgesi'ne atanmayı kabul etti siz düşünün.
Vesveselere çok takılmayın hepsinde havalimanı var zaten artık. Aileniz toplasanız 4-5 saatlik uzaklıkta.

X