Simdi ben buraya neden ciktim? Nicin ciktim? Nasil ciktim?

tatlialirim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2015
6.119
8.490
Topluma ayak uyduramadigim anlarda böyle incecik saniyeler arasinda ayni bu soruyu kendime sorup hadi eyvallah diyesim geliyor.
Insaniz, e azicik da düsünesimiz geliyor. Temeli iyi atilmamis felsefi birkac ezbere terimle düsünmek de yoruyor insani. Düsünemiyoruz.
Düsünemeyenler.
Böyle dalan dala sacmalayabilmek icin actim bu topigi.
Tabiki de ahlak kurallarimiz var.
Küfüre bile katlabiliyorum ama hadsizlige, karsisindaki insani yarinlar yokmus, hic olmayacakmis gibi ezen amiplere katlanamiyorum.
Bunlarin hepimiz gibi mükemmel bir düzenden nasiplerini aldiklarini tabiki de düsünmüyoruz. Bunu yapabilen birinin kalbi kanalizasyon gibi kokuyordur cünkü, hayalimde.. Ahlakli olmaktan bahsediyorum.Ahlak derken yatak odasina giris bölüm 1 tadinda algilamayin. Ahlak derken yüregindekinin ak koyu kara koyunun ortaya cikmasi gibi bir seffaflikta, hepimizin az cok bildigi kabul görülmüs erdemli olmak olsun, vicdanli olmak, evrensel olmak gibi biri bircok seyin asgari düzeyde de olsa anlasilabilirligini kastediyorum.
Uzun süredir böyle uzun cümleler kurmamistim.
Uzun lafin kisasi eglenmek olsun, girgir olsun.
Hersey ama hersey mümkün, dünya büyük. E neden olmasin diyorum ve de acilisi yapiyorum.
Hic olmadi kendi kendime güler oynarim ki su anda oldugu gibi.
Basliyoruz.

Ve de artik yemek yemek harici birsey düsünebilmeyi mümkün kilacak birseyler olsun, tüm vücudumu ele geciriyor bu dürtü. avrupa yakasindaki Sahikanin lahmacuna sogan basip gömdügü sahnelerin sehvetiyle kavruluyorum su an :bicak:

Ve de artik yemek yemek harici birsey düsünebilmeyi mümkün kilacak birseyler olsun, tüm vücudumu ele geciriyor bu dürtü. avrupa yakasindaki Sahikanin lahmacuna sogan basip gömdügü sahnelerin sehvetiyle kavruluyorum su an :bicak:
Hahhaaaa şahika mı 😂 bendd kendımı Burhan gbi silikon tabancamla napsam diye dolanıyorum 😂

Aha haaa :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Derin bir nefes al😅 taksit bitince alırsınız nasılsa:KK70::KK70::KK70:

Itiraf ediyorum evet
benim instagramim ve diger sosyal medya diye tabir edilen cogu seyden yok
feysim var kuzenlerimin ekli oldugu o kadar
yani beni de bu sekilde kabul edeceksiniz yapacak birsey yok
bilincsiz bir sekilde sosyal medyaya tepkili olarak yasiyorum resmen

Itiraf ediyorum evet
benim instagramim ve diger sosyal medya diye tabir edilen cogu seyden yok
feysim var kuzenlerimin ekli oldugu o kadar
yani beni de bu sekilde kabul edeceksiniz yapacak birsey yok
bilincsiz bir sekilde sosyal medyaya tepkili olarak yasiyorum resmen
Amannnn benımde yok ya olduğu kadar olmadığı kader ıyyyy özlü söze gel 😂😂😂

X