ŞİMDİ BU BEYFENDİNİN NİYETİ NE? BİR BAKIN KIZLAR LÜTFEN

sererbah

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2014
1.980
4.123
kızlar olayı genel hatlarıyla anlatmaya çalışacağım.

bir cihaz aldım eve kurulum için geleceklerdi firmadan gençten bir bey geldi kurulum yapmıyorlarmış kapıdan verip gidecekti nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz dedim evde çocuklarım da vardı beni tanıyorsunuz zaten bekar bir anneyim

( normalde teknik servis geleceği zaman yanıma birini çağrırım şimdi taşa tutmaya gelen arkadaşlar olacaktır ama komşularımdan müsait kimse yoktu o gün)

neyse kurdu sağolsun piller şarj olsun öyle açılacak dedi gitti , gelmeden evvel evde misiniz diye aramıştı her servis gibi cep telefonu vardı yani ben de bi evrak eksik kalmış foto çekip atarsınız sıkıntı yok dedi.

ertesi gün evrağı tamamlayıp watsaptan attım ama cihaz açılmadı.

benden küçük olduğunu tahmin ettiğim için 'ablacım biz bu cihazı çalıştıramadık bir hata mı yapıyorum diye yazdım'

o da sorular sordu gelip bakayım isterseniz 1 saat kadar sonra ancak gelebilirim dedi.

hiç düşünemedim o gün pazardı ve teknik servis çalışmıyordu.. neyse bu aradan 20 dakika bile geçmedi kapı çaldı ve geldi. ben de evden çıkacaktım hazırlanmıştım bir gün önce geldiğinde ise ev kıyafetleri vardı temizlik yapıyordum bir yandan çocuklar perişan haldeydim yani..

pillerin bozuk olduğunu ve servisin bunu karşılamadıgını söyledi gitti teşekkür ettim, bu cihazın modası geçti neden aldınız ki diye sordu ben de çocuklarım için gerekliydi çalışıyorum o yüzden dedim yoksa ... bakanlıkta mı dedi... yoo dedim orda değilim dedim.

kendisi meğer bi bakanlıkta çalışıyoprmuş ve açığa alınmış alakası yokmuş sırf referansından dolayı imiş. göreve geri iade için dava sürecindeymiş kısaca bahsetti hakkınızda hayırlısı olsun üzüldüm dedim. ne mezunu olduğumu sordu ben de söyledim ve meğer aynı dönemde aynı fakültedeymişiz bu bi sevindi falan anlam veremedim ben neyse gitti..

aradan 20 dakika geçti ve bir mesaj müsaitseniz pilleri aldım getirirebilir miyim diye.. gerek yoktu zahmet olmuş falan dedim parayı ayarladım geldi pilleri taktı ama parayı vermeyi unuttum..

balkona çıkıp arkasından seslendim bu şekilde kabul edemem olmaz bekleyin parayı getiricem diye ama olmaz falan dedi bindi arabaya gitti beklemedi ve bir mesaj geldi

balkondan seslenmek nedir diye gülücük koymuş

ben de resillik yazıp gülücük koydum

belki tekrar görüşmek istemişimdir kafamda deli sorular...ayrıca hazırlanmışsın dışarı çıkıyordun galiba çok hoş olmussun falan diye

anlamadım dedim

işte bir kahve içebilirsek ödeşirize geldi olay.. (medeni durumumu kimlik bilgilerimi bildiği için biliyor )

meğer pazar günü benim için avm ye gidip o soğukta pil alıp getirmiş :))

tamam dedim yılbaşı günü öğleden sonra için randevulaştık.. o gün ise bir mesaj geldi bugün dışarısı çok kalabalıktır kahveyi evde içsek dedi yani benim evimde (ohaa dedim içimden bi çüş yani)

buz gibi soğudum ve mesaj attım herşeyden önce bir anne olduğumu bu evi çocuklarımla paylaştığımı ve prensiplerimin olduğunu benimle diyalog kuracaksan bunları düşünerek kurması gerektiğini yazdım..

özür diledi haklısın dedi konu kapandı 5 gündür yazmadı bugün yazmış kahve sözünü unutma falan diye..

açıkca yazdım dışardan bakınca nasıl görünüyorum bilmiyorum ama bana güven vermedin ev kahvesi istemeler falan.. tuhaf geldi dedim.

özürler diledi ısrar etti falan.. çok hanımmışım çok hoşmuşum....

haftasonu için şimdiden birşey diyemiyorum haber veririm falan yazdım .. (piller de bu arada 35 tl falan)
çok gaddar mısın bana karşı yazmış ben de yabancılara karşı tedbirliyim diyelim yazdım.
o da ben yabancı mıyım peki yazmış niyetine göre değişir yazdım..

ayrıca ilk yazdığımda ablacım diye hitap ettiğimi falan yazıp bana takıldı biraz öyle esprili bir yazışma oldu 1 yaş büyükmüş benden..

buluşmalı mıyım bilmiyorum ve bu adamın niyeti ne ne yapmalıyım? yani tipi de hoş ama tipinden çok niyeti ne ?

güncellemee : güzel okkalı bir mesaj döşedim

bu muhabbetin buraya gelmesinde açık kapı bırakmakla hata ettiğimi ama ev kahvesi teklif etmekle de kendisinin yanlış yaptığını, kendi değerimin farkında olduğumu ve içi boş iişkileri yakışıksız bulduğumu ve hayat görüşüme ters olduğunu borcumu ödemem için bir hesaap no göndermesini ve bu gereksiz muhabbetin fazla uzamadan bitmesini ifade eden bir kaç cümle yazdım.

herkese mesajları için ayrı ayrı teşekkür ederim

Son düzenleme:
Yanlış anlamayın ama resmen sizi yoklamış.
Ayrıca yabancı mıyım? sorusuna niyetine bağlı demeniz de bence gereksiz olmuş.
Tabi ki yabancı . Ben olsam ne görüşürüm ne buluşurum. Gider o aldığım yere ücreti bırakırım onlar versinler.
Terbiyesiz bas bayağı.

Öncelikle eve çocukların yanına bir erkeği öyle sokmak istememenizi takdir ettim. Neyise ne. Anne her zaman tedbirli olmali. Bencede ama bu adamdan bir cacık olmaz. Bahene üretip eve gelmek istemeler felan. Bencede bitirin

O kadar yüz vermişsiniz ki. Çocukları olan bekar bir anne nasıl bu kadar kolayca tanımadığı adamla kahve içme planları yapıyor akıl alır gibi değil. ya adam size bir şey yapsa. Adamı tanımıyorsunuz bile ne olacak o çocukların hali. İnanamadim okuduklarıma.

Yapma serarbah

Bas engeli

Adam imkan kolluyor evde kahve içmek dışında başka amacı var muhtemelen

Bu arada her servis geldiğinde evde yalnız olurum bu bir kusur değil

Bir de yeni kimliklerde de boşanmış mı yazıyor

Değiştir öyle değilse kimliği kime ne senin boşanmış olmandan

kızlar olayı genel hatlarıyla anlatmaya çalışacağım.

bir cihaz aldım eve kurulum için geleceklerdi firmadan gençten bir bey geldi kurulum yapmıyorlarmış kapıdan verip gidecekti nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz dedim evde çocuklarım da vardı beni tanıyorsunuz zaten bekar bir anneyim

( normalde teknik servis geleceği zaman yanıma birini çağrırım şimdi taşa tutmaya gelen arkadaşlar olacaktır ama komşularımdan müsait kimse yoktu o gün)

neyse kurdu sağolsun piller şarj olsun öyle açılacak dedi gitti , gelmeden evvel evde misiniz diye aramıştı her servis gibi cep telefonu vardı yani ben de bi evrak eksik kalmış foto çekip atarsınız sıkıntı yok dedi.

ertesi gün evrağı tamamlayıp watsaptan attım ama cihaz açılmadı.

benden küçük olduğunu tahmin ettiğim için 'ablacım biz bu cihazı çalıştıramadık bir hata mı yapıyorum diye yazdım'

o da sorular sordu gelip bakayım isterseniz 1 saat kadar sonra ancak gelebilirim dedi.

hiç düşünemedim o gün pazardı ve teknik servis çalışmıyordu.. neyse bu aradan 20 dakika bile geçmedi kapı çaldı ve geldi. ben de evden çıkacaktım hazırlanmıştım bir gün önce geldiğinde ise ev kıyafetleri vardı temizlik yapıyordum bir yandan çocuklar perişan haldeydim yani..

pillerin bozuk olduğunu ve servisin bunu karşılamadıgını söyledi gitti teşekkür ettim, bu cihazın modası geçti neden aldınız ki diye sordu ben de çocuklarım için gerekliydi çalışıyorum o yüzden dedim yoksa ... bakanlıkta mı dedi... yoo dedim orda değilim dedim.

kendisi meğer bi bakanlıkta çalışıyoprmuş ve açığa alınmış alakası yokmuş sırf referansından dolayı imiş. göreve geri iade için dava sürecindeymiş kısaca bahsetti hakkınızda hayırlısı olsun üzüldüm dedim. ne mezunu olduğumu sordu ben de söyledim ve meğer aynı dönemde aynı fakültedeymişiz bu bi sevindi falan anlam veremedim ben neyse gitti..

aradan 20 dakika geçti ve bir mesaj müsaitseniz pilleri aldım getirirebilir miyim diye.. gerek yoktu zahmet olmuş falan dedim parayı ayarladım geldi pilleri taktı ama parayı vermeyi unuttum..

balkona çıkıp arkasından seslendim bu şekilde kabul edemem olmaz bekleyin parayı getiricem diye ama olmaz falan dedi bindi arabaya gitti beklemedi ve bir mesaj geldi

balkondan seslenmek nedir diye gülücük koymuş

ben de resillik yazıp gülücük koydum

belki tekrar görüşmek istemişimdir kafamda deli sorular...ayrıca hazırlanmışsın dışarı çıkıyordun galiba çok hoş olmussun falan diye

anlamadım dedim

işte bir kahve içebilirsek ödeşirize geldi olay.. (medeni durumumu kimlik bilgilerimi bildiği için biliyor )

meğer pazar günü benim için avm ye gidip o soğukta pil alıp getirmiş :))

tamam dedim yılbaşı günü öğleden sonra için randevulaştık.. o gün ise bir mesaj geldi bugün dışarısı çok kalabalıktır kahveyi evde içsek dedi yani benim evimde (ohaa dedim içimden bi çüş yani)

buz gibi soğudum ve mesaj attım herşeyden önce bir anne olduğumu bu evi çocuklarımla paylaştığımı ve prensiplerimin olduğunu benimle diyalog kuracaksan bunları düşünerek kurması gerektiğini yazdım..

özür diledi haklısın dedi konu kapandı 5 gündür yazmadı bugün yazmış kahve sözünü unutma falan diye..

açıkca yazdım dışardan bakınca nasıl görünüyorum bilmiyorum ama bana güven vermedin ev kahvesi istemeler falan.. tuhaf geldi dedim.

özürler diledi ısrar etti falan.. çok hanımmışım çok hoşmuşum....

haftasonu için şimdiden birşey diyemiyorum haber veririm falan yazdım .. (piller de bu arada 35 tl falan)
çok gaddar mısın bana karşı yazmış ben de yabancılara karşı tedbirliyim diyelim yazdım.
o da ben yabancı mıyım peki yazmış niyetine göre değişir yazdım..

ayrıca ilk yazdığımda ablacım diye hitap ettiğimi falan yazıp bana takıldı biraz öyle esprili bir yazışma oldu 1 yaş büyükmüş benden..

buluşmalı mıyım bilmiyorum ve bu adamın niyeti ne ne yapmalıyım? yani tipi de hoş ama tipinden çok niyeti ne ?

niyetinin art niyet olduğunu anlaman için becermesi gerekmiyor. 2 kere 2 dört be sererbah

Zamanla tanırsınız ne desek boş,başta güven sarsti ama demek ilk mesajda eve giden ya da evine cagiran kadinlar var ya da beyefendi oldukca acemi!

Avrupa’da bekar annelere “sadece faydalanmak” amaçlı yaklaşılmıyor ama Türkiye’de maalesef genelde durum ortada. Arkadaş ortamında tanışsaydınız durum Farklı olabilirdi ancak bu kişi her gittiği evde gözüne kestirdiği kişiye aynı yaklaşımda bulunuyor olabilir. Bilmiyoruz. İltifat etmesi de tanımayan biri için çok abes. Çok rahat biri belli ki. Hiç güven verici biri gibi görünmüyor. Özellikle kahve talebi, güvenmeme konusunda önemli bir ipucu. Muhtemelen duygusal davranmaya çalışacak görüntü itibariyle. Yerinizde olsam parasını havale eder ve asla görüşmezdim.

aç abaza işte
belki de evli,engelle gitsin.

neden bu kadar diyaloga girdin ki elin adamı ile
ne gerek var yani siz de bir değişiksiniz.....

evet bi değişiğim belki bir boşluktayım.. yerimde olmadan bilemezsiniz.. bana bu adamdan bi cacaık olmaz farkındayım ama yorumunuz ağır olmamış mı biraz

X