ŞİMDİ BU BEYFENDİNİN NİYETİ NE? BİR BAKIN KIZLAR LÜTFEN

Valla o ortamları ben biliyorum,ben meyhaneyi de bilirim,bar ı da bilirim oyle ortama girince ihanet sinyalleri yakmıyor kimse. Kisi kendini bildikten sonra hiiicte bise olmaz.O kendi ahlaksizligina kulp takmış bence. O adamla bir aile cay bahcesin de de tanışmış olsa yapardi yapacagini. Yalansa yalan de..
Tabi canim birinin mayasında varsa yer mekan farketmez aynen.

Sevgili sererbah sererbah dilerim en kisa zamanda bay dogru ile bir yerlerde yolunuz kesisir ve cok mutlu olursunuz .Siz en zorlu asamalari hallettiniz :) Simdi sadece huzurla kahvenizi icip gulumseme vakti :)

Allah akıl fikir versin . Iyi yapiyorsun görüşmemekle bence ben olsam bende görüşmezdim ben cok ufak sebeplerle bile esime dostuma uyuz olup görüşmeyi kestim. Simdi yalnız basima da zor oluyor yani canım sıkılıyor falan ama esim en yakın kankim oldu:halay:

Kadının yaptı gibi tasvip etmiyorum asla ama bir söz vardir çok severim
Sinanmadigin günahın masumu olamazsınız hatta derler ki kınadığını yaşamadan ölmek yok

Ama siz şimdi diceksinizki biz sayfalardır o kadını yazisiyoruz anlatiyoruz ama kınamıyoruz doğrudur ne diyeyim ben inandım da umarım allah da inanır

Mune Mune munecim ben danisacagimi danıştım sagolsun arkadaşlarda yorum yaptı kararımı verdim ve bir hadsize engeli bastım konu böylelikle kapandı o yüzden bu konuyu da burda kapatabilir miyiz yardimci olur musun ?

Elbette yardımcı olurum sererbah, talebiniz üzerine konunuz yorumlara kapatılmıştır Hoppa

X