şimdi korkuyorum çok yüksek

belki degerlerin düşmedi bidaha hamile kaldın degerler tavana vurdu olabilirde olamaz mı yoksa yada ikiz ikizde olabilir bence

3+6 haftalikken deger asla 4500´lerde olamaz olsada usg´de gözükmesi lazim. Bu degerle birak ikizi 6 veya 7 bebek olmasi lazim. Keske kürtajdan sonra kan degelerini takip ettirseydin, hic normalime gelmedi bu degerin yada diger arkadaslarin dedigi gibi haftanda bi yanlislik var yada hcg´de yanlislik var. Ben dördüz bekleyen bir arkadasimi örnek vereyim, kendisi tüp bebekten sonraki 8 gün kanda baktirdi yani muhtemelen daha yeni 3+2 gibiyken degeri 500 cikti bide dördüzlere:jeyyar:

3+6 haftalikken deger asla 4500´lerde olamaz olsada usg´de gözükmesi lazim. Bu degerle birak ikizi 6 veya 7 bebek olmasi lazim. Keske kürtajdan sonra kan degelerini takip ettirseydin, hic normalime gelmedi bu degerin yada diger arkadaslarin dedigi gibi haftanda bi yanlislik var yada hcg´de yanlislik var. Ben dördüz bekleyen bir arkadasimi örnek vereyim, kendisi tüp bebekten sonraki 8 gün kanda baktirdi yani muhtemelen daha yeni 3+2 gibiyken degeri 500 cikti bide dördüzlere:jeyyar:

sengözlerimebaksanabBencedeşakkıdı

ben kürtaj olmadım 5 haftalık kimyasal bi düşük yaşadım. ama bilmiyorumm neden böyle oldu. ayın 2 de tekrar gidicez bakalım o zaman ne olcak şonuçta ben çıkkan sonuçu söylüyorum. 23 de düşük yaptım. imkansız daha büyük olması

ben kürtaj olmadım 5 haftalık kimyasal bi düşük yaşadım. ama bilmiyorumm neden böyle oldu. ayın 2 de tekrar gidicez bakalım o zaman ne olcak şonuçta ben çıkkan sonuçu söylüyorum. 23 de düşük yaptım. imkansız daha büyük olması

Anladim, kürtaj sanmistim. Bende kimyasal yasadim ama hic böylesinide ne duydum nede gördüm bi tek bunu düsünen ben degil diger arkadaslarda öyle diyor demekki gercektende cok ilginc. Hayirlisi olsun insallah bir sorun yoktur, dis gebelik vs ve gercektende bebek vardir ama bu hcg ile illa gözükmesi lazimdi buda bir gercek. Onun icin merakla takip edecem gelismlerinden bizi haberdar et.

benimde kafam karıştı şuan tek istediğim sağlık bi bebeğim olsun bunuda kaybetmek istemiyorum.

eğerki hamileysenki bu imkansız gibi birşey düşük yaptığının ertesi günü hamile kalmış olman lazım :nazar:
3+6 haftalık bebekde 4560 gibi bir sonuç çıkmaz buda imkansız
hadi diyelim bu imkansızların hepsi gerçekleşti 4560 gibi bir sonuçda usg görünmüyorsa bu dış gebeliktir :nazar:
var bir durum ama ben bile çözemedim arkadaşım :nazar:

eğerki hamileysenki bu imkansız gibi birşey düşük yaptığının ertesi günü hamile kalmış olman lazım :nazar:
3+6 haftalık bebekde 4560 gibi bir sonuç çıkmaz buda imkansız
hadi diyelim bu imkansızların hepsi gerçekleşti 4560 gibi bir sonuçda usg görünmüyorsa bu dış gebeliktir :nazar:
var bir durum ama ben bile çözemedim arkadaşım :nazar:

verdiğin moral için teşekkürler

bunda bir yanlışlık var ben sadece bunu ima ediyorum :nazar:
ayrıca doktora gitmeni öneririm ya bebeğin düşmedi bhcg sıfırlanmadı yada cidden tuhaf bir durum var

Son düzenleyen: Moderatör:
ama arkadaşlaar ben şaşırıdm siz böyle yazınca başada yazmıştım benim 5 haftalıktı bebeğim ve

beta hcg m 10481 çıkmıştı evet 9.haftada bebeğimin kalbi durdu ve kaybettik ama anormal bir durumu yoktu

arkadaşın hcg fazla çıkmasının sebebi düşüşk yaptığı bebeğinden kalan hormonları belki

daha atmadan yeniden hamile kalmıştır belki öyle bişey vardır...okumuşszunuzdur izmirhayal 1 ay önce

düşük yaptı gecen hafta yaptıgı testte üst üste çift çizgi çıkmıştı hoş o daha kan testi. yaptırmadı ama

geçen hamilelikten kalma olabilme ihtimalide var...bilemiyorum bence endişelenicek bişey yok

tabii doktora danışmak en iyisi inşallah hiçbişey yoktur ve hamilelğin sağlıklı bi şekilde devam eder. :)

ama arkadaşlaar ben şaşırıdm siz böyle yazınca başada yazmıştım benim 5 haftalıktı bebeğim ve

beta hcg m 10481 çıkmıştı evet 9.haftada bebeğimin kalbi durdu ve kaybettik ama anormal bir durumu yoktu

arkadaşın hcg fazla çıkmasının sebebi düşüşk yaptığı bebeğinden kalan hormonları belki

daha atmadan yeniden hamile kalmıştır belki öyle bişey vardır...okumuşszunuzdur izmirhayal 1 ay önce

düşük yaptı gecen hafta yaptıgı testte üst üste çift çizgi çıkmıştı hoş o daha kan testi. yaptırmadı ama

geçen hamilelikten kalma olabilme ihtimalide var...bilemiyorum bence endişelenicek bişey yok

tabii doktora danışmak en iyisi inşallah hiçbişey yoktur ve hamilelğin sağlıklı bi şekilde devam eder. :)

işallah benimde tek istediğim sağlıklı bi bebeşim olsun. ild düşükte çok yılkıldım bunun sayesinde biraz toparlandım. işllah bu bebeşimide kaybetmem. doktor kesin gebelik dedi ama bayramdan sonra tekrar gidicem uyku uyuyamıyorum:sinifsinif:

canım benım 5 haftalık değerim 10481 di düşün yani ne kadar yüksek doktor baktı çift gebelıkmı diye

hayır tek gebelık dedi değerin düşük veya yüksek olması sanırım bünyeye göre değişiyor

tabii çift gebelık yani ikizde olabilir ama bu 5 veya 6. haftada usg ile gözükür şu an yani 3 hafta

ultrason için daha küçük hayırlı olsun canım :)

çoğul gebelik olasılığı çok yüksek şekerim kardeşimdede öle oldu değeri olması gerekenin iki katı kadar seyrediyodu 2.ayda ikizlere hamile olduğunu öğrendi hadi hayırlısı kaydirigubbakcemile

çoğul gebelik olasılığı çok yüksek şekerim kardeşimdede öle oldu değeri olması gerekenin iki katı kadar seyrediyodu 2.ayda ikizlere hamile olduğunu öğrendi hadi hayırlısı kaydirigubbakcemile

işallah çok istrim benim iki tanede gözüm yok ama olsada fena olmaz.:kedi: tabi bide bakması vardelikafadulden

belkide düşmemiştir bebeğin olamaz mı?
belkide basit bir kanamadıropuyorumnanaktan

düşmemiş olsa şu an 2 buçuk aylık olması gerekiyor o zaman daha büyük sorunum var bebek ortada yokdelikafaduldenbakalım bayramdan sonra gidicem bi kaç doktoru aradım normal bazı insanlarda olabilir dedi. mol gebelikten şüpelendim onun değerleri daha yüksek dedi. bakalım ne çıkacak bi sorunu daha kaldıracak gücüm yok..:gitme:

canımmm inşallahhh kötü bir durum yoktur. düşükten hemen sonra hamile kaldıysan belki onun etkisidir. veya vücudun bebeğin heyecanıyla fazla tepki vermiştir belki :)
sen doktoruna git. kendini böyle yeme. kötü etkilenir bebişin.

canımmm inşallahhh kötü bir durum yoktur. düşükten hemen sonra hamile kaldıysan belki onun etkisidir. veya vücudun bebeğin heyecanıyla fazla tepki vermiştir belki :)
sen doktoruna git. kendini böyle yeme. kötü etkilenir bebişin.

bayram biter bitmez gidicem. şimdi doktorum izinli. burası doğu olduğu için her isteğimiz zaman bulamıyoruz doktoru. desteğin için teşekkürler canımopuyorumnanaktan

canım ben bebeğimi 9 haftalıkken kaybettim ne yazık ki :KK43:

kalbi durdu meleğimin ve 1 ay önce kürtaj oldum

hayırlısı inşallah....

X