Saç Rengi ve Saç Boyama Simli saç modası

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.733
27.655
48
Simli saç modası geri döndü..Rengarenk simlerle saçlarınıza ışıltı verirken bu moda dipleri gelmiş saçlarında kurtarıcısı oldu bile..Dipleri gelipte boyanmayan ve sırıtan saçlarınızı bu simli spreylerle bir süre daha kullanabilirsiniz.İster rengarenk ve eğlenceli bir değişim için ister dipleri gelmiş saçlarınız için bu yeni modanın en güzel örneklerini sizler için toparladık ve tabiki karar sizin...Bu simli ürünler sprey ve köpük ya da jöle haliyle kozmetik raflarında yerini aldı bile.Işıl ışıl ve rengarenk bir yaz bizi bekliyor..

Sen de saça sim dökme trendini kendi kendine yapmak istersen yapman gereken çok basit, Önce saçını arzu ettiğin şekilde topla! Daha sonra bir bölge belirle ve oraya saç jölesi sür veya sprey sık. Daha sonra ister ucu saç spreyi ile nemledirilmiş bir fırça ile ister ellerinle bu bölgeye simi sür. Tabii kısa saçlıysan üzülme, saçının yanlarına ya da tepesine bolca jöle ve sprey kullanıp basık bir görünüm kazandırdıktan sonra sen de bu simleri saçının belli bölümlerinde uygulayabilirsin

02.jpg

Son düzenleme:
ben de bu konuda bir şeyler arıyordum, teşekkürler önce...
Peki bu allı pullu spreylerden bahsetmişsin, marka verebilir misin??? en iyi markalar hangileridir??

hatta British Vogue da paylaşmışlar yapım tekniğini ama hangi markalarda var bilmiyorum

Gratis te var diye biliyorum.İnternet üzerinden satış yapan siteler var aratırsanız google satış sitelerini görebilirsiniz..İsterseniz dediğiniz gibi kendinizde yapabilirsiniz.Renkli simlerden alıp saçınızın uygulayacağınız yerine jöle ,sprey yada köpük uygulayıp üzerine simleri dökebilirsiniz.Yada jölenizin içine katabilirsiniz..Rengarenk simlerde satılıyor birçok sitede

X