Doğal Saç Bakım Kürleri Sinameki-bemix-badem yağı. fotoğraflı!!

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Ben haftada bir yumurtali karisim bide sinamekili olanina basladim.. saclarim tepeden uzuyo ok hemen dipboyam geliyo.. ama uclardan uzadigi belli olmuyo uclar icin yapilandirici bi onerisi olan varmi.. saci tepeden uzatip uclardan kaybediyorumkki kellik sorunum yok tepemde cok sac var ama kafamin asagisinda neredeyse yok denilicek kadar az.. napabilirm hic bir fikrim yok.. :/

Ben haftada bir yumurtali karisim bide sinamekili olanina basladim.. saclarim tepeden uzuyo ok hemen dipboyam geliyo.. ama uclardan uzadigi belli olmuyo uclar icin yapilandirici bi onerisi olan varmi.. saci tepeden uzatip uclardan kaybediyorumkki kellik sorunum yok tepemde cok sac var ama kafamin asagisinda neredeyse yok denilicek kadar az.. napabilirm hic bir fikrim yok.. :/

Cnm bende yaklaşık 3 ay önce bu formülü ilk uyguladığımda aynı problemi yaşadım ama bu soruna bi çözüm bulamadım saç uçlarım çok yıpranmıştı düzleştirmekten, saç uçların yıpranmışsa tek çare uzamasını beklerken uçlardan az az aldırmak sanırım. Ama formül gerçekten işe yarıyor hem saçlarımın dökülmesini durdurdu hem de dökülenlerin yerine yenisi çıkıyor. Şuanki büyük problemim de yeni çıkanların yarattığı elektriklenme onunla başa çıkamıyorum :/

Askateget, elektriklenme icin sacini yikayip sac kreminide sürüp yikadiktan sonra sac balsami sürüp biraz beklet 5 dkk flan, o zaman kurutunca elektriklenme olmuyo vede cok tarama saclarini cok tarayinca cok elektrikleniyo, ha yinede elektrikleniyo diosan sac spreyinin hafif etkili olanini kullan saci hem kurutmuyo hemde siktigin zaman elektrigi aliyo :)

Cnm bende yaklaşık 3 ay önce bu formülü ilk uyguladığımda aynı problemi yaşadım ama bu soruna bi çözüm bulamadım saç uçlarım çok yıpranmıştı düzleştirmekten, saç uçların yıpranmışsa tek çare uzamasını beklerken uçlardan az az aldırmak sanırım. Ama formül gerçekten işe yarıyor hem saçlarımın dökülmesini durdurdu hem de dökülenlerin yerine yenisi çıkıyor. Şuanki büyük problemim de yeni çıkanların yarattığı elektriklenme onunla başa çıkamıyorum :/

Yukarida belittigm gibi.. :)

ay dur hızımı alamadım memnun kaldıgım seylerı dokturuyorum:))ısırgan otunu cok az suda kaynatıp rondodan gecırıp pure gıbı yapıp sınamekıli kürle karıstırıp yapıncada cok ıyı oluyor sınamekılı kurun etkısını arttırıyor daha hızlı uzatıyor üsenmeyenler bı denesın derım kızlar

hımmmm.
demekki yarın ısırgan otu da alınacak aktardan..sağol tatlım :KK16::KK16:
bütün tariflerin super :))

ben bazen küre yumurta sarısıda ekliyorum bemix bittiğinde yapmıştım öyle daha sonradan bemix alıpta yaptığım oldu işe yaradı hatta saçlarımı kestirdim kırıkları aldırıdm küre başlamadan önceki boya döndü 1 bıçuk ay kadar yapmıştım kestirmeden önce saçlarım bi 3-4 cm uzamıştı öyle kestirmiştim şimdi ara verdim 2 hafta kadar siz ne kadar ara veriyosunuz ?

2 veya 3 hafta ara vermek gerekiyormuş canım..
benim daha 2.inci kürüm oldu..bu hafta sonu inşallah 3.ncü kürümü yapacağım ...

hımmmm.
demekki yarın ısırgan otu da alınacak aktardan..sağol tatlım :KK16::KK16:
bütün tariflerin super :))
gule gule kullan tatlım memnun kalacagına ınanıyoırum sonucları paylas olurmu?bırde duzenlı kullanmayı unutma canım bu tur bakımlar bellı bır rutın ıstıyor cunku

gule gule kullan tatlım memnun kalacagına ınanıyoırum sonucları paylas olurmu?bırde duzenlı kullanmayı unutma canım bu tur bakımlar bellı bır rutın ıstıyor cunku

sağol tatlım :))
haftada bir pazar günleri sinameki yapıyorum,hafta ortası gibi çarşamba günleri de senin tavsiye ettiğin bakımları yapacağım artık...
tamam canım,gelişmeleri yazarım,inşallah benim saçlar da uzar bir an önce ...

Son düzenleme:
kızlar bu bakımdan çok memnun kaldım ama bişey sorucam

ben dün gece 2. kürü yaptım 2 saate yakın beklettim yıkadım kuruttum yattım sabah bir kalktım saçım feaket elektirikleniyor elimi saçıma sürünce resmen bir kısmı havaya kalkıyor buda neyin nesi,

şu yaşıma geldim saçta elektriklenme neymiş bugu öğrendim çok garipti

neden olmuş olabilir:KK53:

kızlar bu bakımdan çok memnun kaldım ama bişey sorucam

ben dün gece 2. kürü yaptım 2 saate yakın beklettim yıkadım kuruttum yattım sabah bir kalktım saçım feaket elektirikleniyor elimi saçıma sürünce resmen bir kısmı havaya kalkıyor buda neyin nesi,

şu yaşıma geldim saçta elektriklenme neymiş bugu öğrendim çok garipti

neden olmuş olabilir:KK53:
canım panık yapma kürden olabılır ama alısınca gececektır bence

Kızlarr kürden sonuç alamayanlar özel günlerde yapılsın denilmiş regl gününden mi bahsediliyor e bu kür haftalık değil mi özel günlerde ayda bir kere mi yapılacak bilen varsa cevap versin

aycangulun topıgını takıp etmenızı onerırım kızlar ksınlıkle etkı edıyor bende yag bakımlarımı kesımlerımı falan o gunlere denk getırıyorum mutlaka

bu kürü 4.kez uyguladıktan sonra bugün salaklık edip yumurtalı maske yaptım saçıma ama
çok uzun bir zamandır hiç bu kadar çok saçım dökülmemişti
:KK43:
off sinemakiden şaşmak yok artık

yumurta maskesi faciasından sonra dün sinemaki kürü uyguladım yeniden ve banyoda sadece 2 tel saç döküldü, duştan sonra fırçalarken de 5-10 tel daha
ya bu kürün ara verme zamanı falan var mı bilmiyorum ama kesinlikle mükemmel sonuç veriyor.

yalnız ben içine bemix falan koymadım hiç,
bir tutam sinemaki, bir tutam karanfille 1 çay bardağı suda haşlayıp ılıyınca içine bir kaç damla zeytinyağı koydum öyle sıktım tüm saçıma,
şiddetle tavsiye ederim kızlar
:KK12:

sinameki kürüyle istediğim boya getirmiştim saçlarımı ama dün canım sıkıldı gittim çenem hizesında şöyle bir şey kestirdim $Camilla-Belle-4027.jpg rahatladım kızlar ya :KK1: uzun saçla 2 aydan fazla takılamıyorum galiba :KK37:

X