Sınavdan önce sakinleşrici içsem,,,,,

gnlatilla

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2010
270
1
bayanlar merhaba kısaca konuya girmek istiyorum önümde çok önemli bir sınavım var. adliyede zabıt katipliği sınavına hazırlanıyoruz bu benim için çok önemli kursa da gidiyorum ama kendimi yeterli bulmuyorum sanırım yada çok panikliyorum bilmiyorum harflerin yerini bilyorum pekiştiriyorum ama heyecandan yazamıyorum sınavda ne olur hiç bilemiyorum pasiflora şurubu duydum heyecan azaltıyormuş sanırım , sakinleştiriyormuş içen kullanan varmı arkadaşlar sınavlarında .uyku yapar diye de çok korkuyorum ne dersiniz kullanmalımıyım ya da altarnatif önerebilecek varmı şimdiden teşekkürler bayanlar ....... :KK39::KK16:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2982 gün geçti.

pisisik

herkes kendini bilicek!
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
552
3
35
bayanlar merhaba kısaca konuya girmek istiyorum önümde çok önemli bir sınavım var. adliyede zabıt katipliği sınavına hazırlanıyoruz bu benim için çok önemli kursa da gidiyorum ama kendimi yeterli bulmuyorum sanırım yada çok panikliyorum bilmiyorum harflerin yerini bilyorum pekiştiriyorum ama heyecandan yazamıyorum sınavda ne olur hiç bilemiyorum pasiflora şurubu duydum heyecan azaltıyormuş sanırım , sakinleştiriyormuş içen kullanan varmı arkadaşlar sınavlarında .uyku yapar diye de çok korkuyorum ne dersiniz kullanmalımıyım ya da altarnatif önerebilecek varmı şimdiden teşekkürler bayanlar ....... :KK39::KK16:

ben çok kullandım ama her bünyede etkisi farklıdrı. yani sınav günü seni uyutabilirde öncesinde 1-2 gün dene istersen . beni istemeye geldikleri gün ben 1 şişe bitirdim. sakinleştiri. mayhoş bir tadı var ama dediğim gibi ilk kez sınav günü sakın alma derim. aslında bi doktora git de o yazsın.en azından daha emin olursun.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2851 gün geçti.

iyotsuztuz

Eski slimsigara :*
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2011
5.412
9.335
ilk kez içeceksen içme canım. ilk içişte birazcık da psikolojik olarak yarım ölçü bile içsen bayağı sersemleşirsin. İlla bir şey içeceksen sınavdan 3 4 saat önce bitki çayı içebilirsin. O da rahatlatır seni. Hem alt tarafı kurs bu, sakin ol. Ayrıca bende gireceğim adliyedeki sınava, hiç kasma derim ne yarın için ne sınav günü. :KK34: Olmazsa canın sağolsun dersin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1745 gün geçti.

Sorcha

Bir arkadaşa bakıp çıkıcam.
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2009
8.677
3.232
Deli misinnnn ? Sakın. Dikkat eksikliği,bozukluğu yaratır onlar. Tüm sakinleştiriciler gibi.Uyuklatır,zaten sakinleştirmesi de öyle. İlaçlar sakinleştirmez aslında, aptallaştırır. Algıyı azaltıyor. Çoğunu denediğim için biliyorum :)

yaseminler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2011
106
1
canım sakın içme,ben sınav önceleri çok ağır grip bile olsam ilaç içmiyorum uyku yapıyorlar sorulara odaklanamıyorum,hatta sınavlardan 2 saat önce yemek yiyorum ki sınavda tamamen sorulara konsantre olabileyim,sınavdan en az bir saat önce güzelce yemek ye git sınava derim ama sakınn sakın içme o ilacı,kendini psikolojik olarak hazırla soruları yapmaya başladığın an tüm heyecanın gider zaten

gnlatilla

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2010
270
1
cevaplarınız için çok teşekkürler arkadaşlar içmekten vazgeçtim haklısınız sanırım bitki çaylarına yönelmeliyim bir aktara gitmeliyim sanırım bu heyecanı ek bişeyler yapmadan kendi kendime yenemiycam sanırım tekrar çok sağolun :KK16:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2982 gün geçti.

atractive

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
12.971
39
ben çok kullandım ama her bünyede etkisi farklıdrı. yani sınav günü seni uyutabilirde öncesinde 1-2 gün dene istersen . beni istemeye geldikleri gün ben 1 şişe bitirdim. sakinleştiri. mayhoş bir tadı var ama dediğim gibi ilk kez sınav günü sakın alma derim. aslında bi doktora git de o yazsın.en azından daha emin olursun.

hadi ya öyle bir etkisi varmış mı o zaman insan bunu düğün günü içse hiç heyecanlanmaz yani:26:
ya da dediğin gibi istemeye geldiklerinde falan

tgcege

Me and you just us two
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2011
907
3
Bünyeden bünyeye değişiyor ama pasifloranın bitkiselliği daha çok oldugundan cok fazla uyku hali oluyor

atractive

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
12.971
39
Bünyeden bünyeye değişiyor ama pasifloranın bitkiselliği daha çok oldugundan cok fazla uyku hali oluyor

bitkisel olması daha az zararlı olmaz mı sizce bünye açısından
ama gerçekten sakinleştiriryor mu
eğer öyleyse hayatımızın önemli gün ve gecelerinde kullanmaya değer o zaman:KK31:

tgcege

Me and you just us two
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2011
907
3
kesinlikle herşekilde içilebilir dokktorlar kanserli hastalara bile bunlardan veriyorlaR .Passiflora ve atarax .Ama sen sınava giderken içme genede diğer zamanlarda içebilirsin:)

tiona

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Mart 2010
28.309
14.340
43
tabiki içebilirsin ama sınav günü değil,bünyen alışıkda olmadığından uyku hali yapabilir..

atractive

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
12.971
39
kesinlikle herşekilde içilebilir dokktorlar kanserli hastalara bile bunlardan veriyorlaR .Passiflora ve atarax .Ama sen sınava giderken içme genede diğer zamanlarda içebilirsin:)

atarax da mı şururp o da mı bitkisel bir de
ayy ne çok soru sordum ayol
o zaman ben bu ilaçlardan ilerde düğünümde ve düğün gecemede alayımm süper olur sakinleşici olsa iyi olur diyordum bende sakıncası olmayan yani:26:

ozg4

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2011
79
14
canım sakın pasiflora ıcme uyku yapar gerek yok sınav donemınde.sınavına ne kadar var bılmesemde bı onerım var.pharmaton ısımlı bır ılac var aslında ılac denmez vıtamın.ben unıversıte sınavına hazırlanırken kendı hocam bana onermıstı.hem dırenc versın hemde heyecanımı azaltıp rahatlatsın dıye.ben 2 hafta oncesınden ıcmeye basladım gunde 1er tane.sende hemen alıp basla artık sınava ne kadar suren varsa.başarılarr

tiona

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Mart 2010
28.309
14.340
43
o zaman ben bu ilaçlardan ilerde düğünümde ve düğün gecemede alayımm süper olur sakinleşici olsa iyi olur diyordum bende sakıncası olmayan yani:26:

ataraxı içde düğün gecen berbat olsun,çok beter uyku yapar...

tgcege

Me and you just us two
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2011
907
3

eevet atarxta şurup ama sakinleştirici alarak düğün gününü maffetme .O zamanda heyecan stres güzel bişidir yaaa:)