Sinir krizi , bicakla saldırı

sensiz__asla123

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2010
1.647
1.028
32
Merhaba arkadaslar,

Durumun aciliyeti olmasa sizleri rahatsiz etmezdim.

Kardeşim icine kapanık bir cocuktu. Bugun anlık sinirle annemin uzerine saldırıyor, annem beni aradi. Cabuk gel , balkondan millete bagiriyor dedi. Nasil evden ciktigimi ve nasil gittigimi hatirlayamiyorum. Bu kadar caresiz kaldigimi hissetmemistim.
Halisulasyonlar goruyor, adamlar geldi. Bu telefondan biseyler cikiyor , sen aldin dimi bu telefonu bana diyip dislerini skiyordu..
Sizi öldüreceğim diyip bıçağı aldi. Annemi ayakkabisiz asagi bir hışımla nasil indirdim bilmiyorum.
112 acil saglik, kisinin rizasi olmadan goturemeyiz.
Pazartesi kaymakamliga dilekce verip, can guvenligimizin olmadigina iliskin dilekce yazmamizi istedi, o dilekceye istinaden hastanede tutulacagini soylediler.
Aklima sizler geldiniz. Evde tek suanda.. annemi yanima aldim. Ölümle burun burunaydik. Kardesimin bana bakarken gozbebekleri büyüyor, dislerini sıkıyordu.. sizofreni bir durum sanirim cok korktuk .
Lutfen yol yordam lazim. En kisa surede akil hastanesine nasil yatirabiliriz.

Sadece Allah rizasi için..
Lutfen bilen varsa

Pazartesi ne yapacagim

Duzeltmee ; arkadaslar 112 yi arayinca 115 de geldi . Polis, kaymakamliktan yazi olmadigi surece suan goturemeyiz. Siz eve girmeyin bugunu evde gecirmeyin dediler. Akil raporu veya kaymakamliktan yazi olmadigi icinmis.. bugun cumartesi zaten heryer kapali

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar,

Durumun aciliyeti olmasa sizleri rahatsiz etmezdim.

Kardeşim icine kapanık bir cocuktu. Bugun anlık sinirle annemin uzerine saldırıyor, annem beni aradi. Cabuk gel , balkondan millete bagiriyor dedi. Nasil evden ciktigimi ve nasil gittigimi hatirlayamiyorum. Bu kadar caresiz kaldigimi hissetmemistim.
Halisulasyonlar goruyor, adamlar geldi. Bu telefondan biseyler cikiyor , sen aldin dimi bu telefonu bana diyip dislerini skiyordu..
Sizi öldüreceğim diyip bıçağı aldi. Annemi ayakkabisiz asagi bir hışımla nasil indirdim bilmiyorum.
112 acil saglik, kisinin rizasi olmadan goturemeyiz.
Pazartesi kaymakamliga dilekce verip, can guvenligimizin olmadigina iliskin dilekce yazmamizi istedi, o dilekceye istinaden hastanede tutulacagini soylediler.
Aklima sizler geldiniz. Evde tek suanda.. annemi yanima aldim. Ölümle burun burunaydik. Kardesimin bana bakarken gozbebekleri büyüyor, dislerini sıkıyordu.. sizofreni bir durum sanirim cok korktuk .
Lutfen yol yordam lazim. En kisa surede akil hastanesine nasil yatirabiliriz.

Sadece Allah rizasi için..
Lutfen bilen varsa

Pazartesi ne yapacagim
çok geçmiş olsun çok üzüldüm.daha önce benzer şeyler yaptı mı?bir doktor teşhisi var mı kendisinin?

112 hastaneye götürebilir rızalık bir durum yok çünkü rıza verecek/vermeyecek durumda değil. ancak muhtemelen kardeşiniz çok agresif olduğu için endişelendiler. polis çağırın, psikyatriye götürülür ve zaten yatılı tedaviye alınır. çok çok geçimş olsun. daha önce takibinde olduğu bir psikyatrist falan vardıysa iletişim kurmak iyi olur. ilaçlarını mı bıraktı acaba?

Cok gecmis olsun. Zarar verebilecek tum alet, edevatlari yakinindan uzaklastirip koluna girip acil hastaneye goturun. Hekimler yardimci olurlar. Hastalandi diye kardesinizi terketmeyin lutfen. Herseyin 1 cozumu vardir.

Offf. İnşallah rastgele birine zarar vermez. Sadece orada olduğu için birilerinin zarar görmesi o kadar adaletsiz ki... Çok öfkeliyim buna.
Bugün birden bire mi olmuş? Hiç mi fark etmediniz, belli bir süreç içinde olması gerekiyor. Bir sabah kalkıp birden bire anneme saldırayım mı demiş? Madde falan kullanıyordur belki.

X