Sinir krizi , bicakla saldırı

Evde bombalı bir canavar var ne demek götüremeyiz illa biri canından mı olacak hos canından olsa bile bu sefer akli yerinde değil deyip salınacak allah korusun ya

Böyle durumlarda bir de bürokratik işlemlerle mi ilgilenmek gerekiyor? En azından ileriki boyutlardaki hastalar için birinci dereceden yakınları karar verebilse keşke.

Daha önce de var mıydı böyle bir rahatsızlığı?
Ailede şizofren, bipolar olan var mı?
Yapılacak tek hareket yataklı bir tedavi sürecine girmek akabinde de ilaçlarını düzgün kullandırmak.

Merhaba arkadaslar,

Durumun aciliyeti olmasa sizleri rahatsiz etmezdim.

Kardeşim icine kapanık bir cocuktu. Bugun anlık sinirle annemin uzerine saldırıyor, annem beni aradi. Cabuk gel , balkondan millete bagiriyor dedi. Nasil evden ciktigimi ve nasil gittigimi hatirlayamiyorum. Bu kadar caresiz kaldigimi hissetmemistim.
Halisulasyonlar goruyor, adamlar geldi. Bu telefondan biseyler cikiyor , sen aldin dimi bu telefonu bana diyip dislerini skiyordu..
Sizi öldüreceğim diyip bıçağı aldi. Annemi ayakkabisiz asagi bir hışımla nasil indirdim bilmiyorum.
112 acil saglik, kisinin rizasi olmadan goturemeyiz.
Pazartesi kaymakamliga dilekce verip, can guvenligimizin olmadigina iliskin dilekce yazmamizi istedi, o dilekceye istinaden hastanede tutulacagini soylediler.
Aklima sizler geldiniz. Evde tek suanda.. annemi yanima aldim. Ölümle burun burunaydik. Kardesimin bana bakarken gozbebekleri büyüyor, dislerini sıkıyordu.. sizofreni bir durum sanirim cok korktuk .
Lutfen yol yordam lazim. En kisa surede akil hastanesine nasil yatirabiliriz.

Sadece Allah rizasi için..
Lutfen bilen varsa

Pazartesi ne yapacagim

Duzeltmee ; arkadaslar 112 yi arayinca 115 de geldi . Polis, kaymakamliktan yazi olmadigi surece suan goturemeyiz. Siz eve girmeyin bugunu evde gecirmeyin dediler. Akil raporu veya kaymakamliktan yazi olmadigi icinmis.. bugun cumartesi zaten heryer kapali
Daha önce de sinyal vermiş olması lazım. Bı anda mi oldu. Bu kadar tepki vermese de açık vermiştir illa ki. Ayrıca ne kadar saçma. Size bıçak çektiyse şikayetçi olursaniz polis alir. Sonra bakar aklı melekleri yerinde değil adlı tıbba sevk eder. Şikayetçi olun. Samurayla genç mimari öldüren adam gibi evden çıkıp birinin boğazını keserse çok geç olcak.

sensiz__asla123 sensiz__asla123 ne yaptınız merak ettim aklım sizde şuan
madde kullanır mıydı kardeşiniz? biranda mı oldu bütün bunlar
Tesekkur ediyorum merak ettiginiz icin.
Cumartesi gununden beri 112 , 155 , kaymakam arasinda mekik dokuyoruz.
2 gundur ise gitmiyorum bu durumu halletmek adina.
Akil sagligina iliskin raporu olmadigi icin rizasi disinda goturemediklerini soylediler.
Kaymakamliga durumu izah eden bir sayfalik dilekce yazdim.
O dilekceye istinaden 112 155 gelip psikiyatri esliginde evden alip hastaneye sevk etme durumlari oluyormus.
Ogleden sonra gelecekler. Sabah yine kaymakamliga gidip sordum cunku.
Surekli adamlarin gelip bizi öldürmek istediklerini soyluyor.
Cilginca bagiriyor, sonra durdu size soylemedim, karsidakilere soyluyoeum diyor.
Beyni oynuyor, biliyorum...
Hastanede yatar vaziyette tedavi gormesi sart

Tesekkur ediyorum merak ettiginiz icin.
Cumartesi gununden beri 112 , 155 , kaymakam arasinda mekik dokuyoruz.
2 gundur ise gitmiyorum bu durumu halletmek adina.
Akil sagligina iliskin raporu olmadigi icin rizasi disinda goturemediklerini soylediler.
Kaymakamliga durumu izah eden bir sayfalik dilekce yazdim.
O dilekceye istinaden 112 155 gelip psikiyatri esliginde evden alip hastaneye sevk etme durumlari oluyormus.
Ogleden sonra gelecekler. Sabah yine kaymakamliga gidip sordum cunku.
Surekli adamlarin gelip bizi öldürmek istediklerini soyluyor.
Cilginca bagiriyor, sonra durdu size soylemedim, karsidakilere soyluyoeum diyor.
Beyni oynuyor, biliyorum...
Hastanede yatar vaziyette tedavi gormesi sart
inşallah yatırırılar
madde kullanmıyordu değil mi bildiğiniz?

inşallah yatırırılar
madde kullanmıyordu değil mi bildiğiniz?
Evden cikan biri olmadigi icin madde kullanimi yok , icine kapanık bi cocuktu . Okul okumadi, calismadi, kendini bilgisayara verdi sosyal hayat sifirdi. Cumartesi gununden beri perisan bir durumdayız. Rapor rapor diyorlar gelip bakacaklar ki rapor surecine baslayalim, tedaviye baslayalim. Sistem oyle agir ki , cumartesi pazar gunu sistemin islememesine aklim almiyor.
Neden cinayetler baş gosteriyor, burdan anliyoruz

Merhaba arkadaslar,

Durumun aciliyeti olmasa sizleri rahatsiz etmezdim.

Kardeşim icine kapanık bir cocuktu. Bugun anlık sinirle annemin uzerine saldırıyor, annem beni aradi. Cabuk gel , balkondan millete bagiriyor dedi. Nasil evden ciktigimi ve nasil gittigimi hatirlayamiyorum. Bu kadar caresiz kaldigimi hissetmemistim.
Halisulasyonlar goruyor, adamlar geldi. Bu telefondan biseyler cikiyor , sen aldin dimi bu telefonu bana diyip dislerini skiyordu..
Sizi öldüreceğim diyip bıçağı aldi. Annemi ayakkabisiz asagi bir hışımla nasil indirdim bilmiyorum.
112 acil saglik, kisinin rizasi olmadan goturemeyiz.
Pazartesi kaymakamliga dilekce verip, can guvenligimizin olmadigina iliskin dilekce yazmamizi istedi, o dilekceye istinaden hastanede tutulacagini soylediler.
Aklima sizler geldiniz. Evde tek suanda.. annemi yanima aldim. Ölümle burun burunaydik. Kardesimin bana bakarken gozbebekleri büyüyor, dislerini sıkıyordu.. sizofreni bir durum sanirim cok korktuk .
Lutfen yol yordam lazim. En kisa surede akil hastanesine nasil yatirabiliriz.

Sadece Allah rizasi için..
Lutfen bilen varsa

Pazartesi ne yapacagim

Duzeltmee ; arkadaslar 112 yi arayinca 115 de geldi . Polis, kaymakamliktan yazi olmadigi surece suan goturemeyiz. Siz eve girmeyin bugunu evde gecirmeyin dediler. Akil raporu veya kaymakamliktan yazi olmadigi icinmis.. bugun cumartesi zaten heryer kapali
Bugüne kadar hiç mi fark edilmedi sorun? Bir anda bu denli aklını kaybetmesi bana çok abartı geldi. Acaba bilmediğiniz ama kaldıramayacağı bir olay mı yaşadı? Allah yardımcınız olsun...
Yıllar önce benim yurt arkadaşım bize saldırmıştı bıçakla 112 yi aradığımızda hemen gelip aldı ve 2 gün o atağı geçene kadar ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde tutuldu.

Konu sahibi Allah yardimciniz olsun.. Allah sifa versin cok üzüldüm..
Onun disinda annelere soylemek istiyorum ne olur cocuklarinizi internetten sosyal medyadan uzak tutun ne olur.. ileride bu sorunlar cok daha fazla olacak cunku hayattan kopuk internette yasayan bir nesil yetisiyor ve biz cafede rahat oturabilmek adina cocugumuzu bu batakliga ellerimizle veriyoruz..
Gercek hayatta yasamiyorlar o yuzden psikolojileri pamuk ipligine bagli..
Cocukta bir yatkinlik varsa internet bunu tetikliyor.. arastirmalari okuyun lütfen..
Konu sahibine demiyorum bunu yanlis anlasilmasin zaten uzgun suclamak degil amacim..
onun ki belki dogustan belki genetik belki baska bir neden..
Sadece cocuklarimizi gelecek nesilleri koruyabilmek adina soyluyorum

X